Apartamente me qera

Shtepia me qera

[06/02/16]   Shum shpejt fllon dhe sezoni turistik veror , dhe ene qofte se doni te kaloni pushime te rehatshm dhe te gezueshme me familjen tuaj ju mirpresim.
Rezervimet kane filluar dhe me qmime te arsyeshme.

[07/15/15]   Deshironi te kaloni pushime sa me te rehatshme dhe komode,tek ne eshte e mundur ejani dhe kanaquni me komoditetin qe ju mundesojm bejini qe te jene pushimet me te mira qe keni kaluar dhe gjithshka me nje qmim te pabesueshem.

[06/01/14]   Ulje te medha ne sezonin e veres

[06/01/14]   Summer is coming in Durres came end you with it .....

Apartamente me qera

Tek ne do te gjeni rehati dhe komoditet dhoma luksi dhe te kompletuara

Apartamente me qera

Tek ne do te gjeni rehati dhe komoditet dhoma luksi dhe te kompletuara

[05/28/14]   Tek ne do te gjeni rehati dhe komoditet dhoma luksi dhe te kompletuara

[05/28/14]   JU LUTEMI KEMI NEVOJ PER ME SHUM SHIKUES

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rruga Venecia
Dures
Other Vacation Home Rental in Dures (show all)
Fast Immobiliare Fast Immobiliare
Rruga Mustafa Varoshi
Dures, 2001

Fast gjendet ne treg qe nga viti 2014 duke ju sherbyer. Sh*tje-Blerje-Qera Mundesit me te mira gjenden ne Fast