Agjensi ELI, Dures Video February 15, 2019, 12:43pm

Videos by Agjensi ELI in Dures.

Sh*tet ap 68 m2 kati i trete i banimit 1+1 i mobiluar me ashensor qe funksionin 365 dit cdo gje eshte perfekt .ap ndodhet ne plazh ( zona Teuta) Durres. Cmimi 38.000€

Click to enable sound

Other Agjensi ELI videos

Sh*tet garsoniere e mobiluar kati 3, 35 m2. Adresa: Apollonia, Plazh. Cmimi: 19.500€ Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Okazion! Sh*tet apartament 3+1 +2 BANJO KATI 9, ME ASHENSOR. PALLATI NDODHET NE HEKURUDHA. APARTAMENTI ESHTE I RI. CMIMI 55.000€ Per me shume informacion 0682049324

Garsoniere 35m2 e mobiluar cmimi 20.000

Gasoniere kati 2 , 35m2 e mobiluar . Ndodhet ne Iliria. Cmimi 22.000€

Sh*tet Gazoniere e mobiluar 42 m2 kati i 7. Ndodhet perballe pista Kosova ( Teuta ) Plazh Durres. Cmimi 23.000€

Sh*ten 60 m2 dyqan ne katin e dyte Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar eshte pozicion shume i mire per cfardo lloj bisnesi Dyqani ndodhet ne Plazh Durres

Sh*tet ap 1+1 kati 8 pallati eshte 10 katesh sip 75m2. Ap ndodhet Teuta Plazh Durres. Cmimi 39.000€

Sh*ten ap 1+1 dhe 2+1 afer spitalit ne Durres. Cmimi 500€/m2

Sh*tet Gazoniere 35m2 kati i pare.Ndodhet afer hotel Majestik. Cmimi 17.000€

Sh*tet ap 68 m2 kati i trete i banimit 1+1 i mobiluar me ashensor qe funksionin 365 dit cdo gje eshte perfekt .ap ndodhet ne plazh ( zona Teuta) Durres. Cmimi 38.000€

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Sh*tet ap 2+1 me nje banjo dhe dy ballkone 90 m2 kati 4 me pamje nga rruga Sh*tet i pa mobiluar Pallati nuk ka ashensor Shkallet i ka me drite natyrale. Pallati ndodhet ne plazh (zona Teuta) Durres. Cmimi 37.000€

About   Privacy   Login