Travel and travel

STOP rutines! Udhetoni me shume,argetohuni pa fund ne shoqerine tone! Ju mirepresim!

Regjistrohuni ne kampin tone veror..
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

Ne te njejten dite:🇦🇱 histori, 🏊‍♂️plazh,e.....🥗nje dreke mes miqsh...

🏊‍♂️🏄‍♂️KAMPI VEROR SOT ...🏊‍♂️🏄‍♂️

🏊‍♂️🏄‍♀️Plazh ne VLOREN perrallore...🏄‍♂️🏊‍♂️

LUMI I SHALES,SHKODER...

NISJE DITEN E DIEL...
☎️☎️0682018671☎️☎️

🚌🚌

🇦🇱🇦🇱Udhëtimi yne i radhës....VLORA!🇦🇱🇦🇱
Bashkohuni me ne,për një të DIEL plot ngjyra....

Çmimi 1.200 lekë.

☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

🇦🇱🇦🇱Udhëtimi yne i radhës....VLORA!🇦🇱🇦🇱
Bashkohuni me ne,për një të DIEL plot ngjyra....

Çmimi 1.200 lekë.

☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

🎂🍰NJE DITELINDJE E PAHARRUAR...🥂🍰

🌱🌳🌲Sot në PEZË...🌱🌳🌲

🌱🌳🌲Ekskursioni i radhes diten e diel piknik ne kalane e Pezes....🌱🌳🌲
Cmimi 700 leke personi
☎️☎️0682018671☎️☎️

🖐🖐🖐🖐

👫👭Miq te rinj, miq nder vite....⛹️‍♀️🤸‍♀️

👫👭Mos hezitoni, behuni pjese e jona dhe nuk do ndaleni kurre...👫👭

👫👭Grup i papare.....,
🌳🌱🏊‍♂️☀️Dite e papare...

🌳🌲Udhetoni me ne, qeshuni me ne....😅🤣

❤❤❤ne Pogradec....

🕊🦅🌺Udhetim nje ditor ne qytetin e POGRADECIT...🌺🚌
☀️🚣‍♂️Me ne....me prane ngjyrave!🚣‍♀️👍
☎️☎️Telefononi ne nr 068 20 18 671☎️☎️
1.500leke

🌳🌴🌵☘RAZEM,SHKODER! 🏵🌹🌻🌼

Ne vijueshmeri te misionit:
🌱🌳"TE NJOHIM SHQIPERINE!"🌿☘
👬Ekskursioni yne i radhes...RAZEM,SHKODER!
☎️☎️0682018671☎️☎️
🌺Jepuni diteve tuaja me teper ngjyra..🌸
CMIMI 1500 LEKE PERSONI

NJE SUPER FUNDJAVE.....ME GRUP SUPEEEEER.....

Nje e diel ne qytetin e Shkodres...
Vizite ne kala....
Nje kafe ne qender te qytetit...
Nje dreke e paharrueshme ne kompleksin DEA..
☎️☎️0682018671☎️☎️

[05/05/19]   🇦🇱🇦🇱🚌Organizojme udhetime te ndryshme per femije ne grupe..🚌.🇦🇱🇦🇱
🌿🌱🍀TE NJOHIM BUKURITE E VENDIT TONE !🌱☘🌿
☎️☎️0682018671☎️☎️

[12/23/18]   Kush është për udhëtim në Boge,Pejë?
Pishinë,sauna....dhe ski
0682018671

Dardhe,Korce
35€ personi,2 dite .
Darka dhe mengjesi i perfshire.....
Transport komod,nisje dt 23 dhjetor .....
Regjistrimet vazhdojne.
Nr tel 068 20 18 671

Eeeeemmmmmm

Miremengjes,miq

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Photos from Travel and travel's post

Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

THETHI

Naten miq,e mos na harroni!

shkodra jone
nisja diten e shtune

PO BEHEM GATI UNE.
UJI I FTOHTE ,TEPELENE.
NJE DREKE PER QEJFIN TIM...

UJI I FTOHTE ,TEPELENE
NISJA DITEN E DIELE NE MENGJES,DATA 7 SHTATOR
vajtje-ardhje per vetem 1500.
per me shume informacion komunikoni ne inbox.

NATEN E MIRE!

PER TEPELENE JEMI....................
DO VINI?

Timeline Photos

NESE MENDONI TE ORGANIZOHENI ME MIQTE APO TE AFERMIT TUAJ,
ndani idene me ne,
e ne do ua realizojme deshiren,
me kenaqesi e pa hezituar!

UJI I FTOHTE TEPELENE!
NISJA DITEN E DIELE,DATA 7 SHTATOR.
VAJTJE -ARDHJE.

NATEN E MIRE,MIQ!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lagja 13,plazh,durres
Dures
1111
Other Dures travel agencies (show all)
Geni Travel Agency Geni Travel Agency
Rruga .Aleksander Goga .Lagja Nr 7. Prane Gjykas Ne Durres
Dures

Bileta trageti.avioni.autobuza. Siguracione te te gjitha llojeve ejt..

QJL TRANS QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI

A Te Kujtohem Un A Te Kujtohem Un
Mujo Ulqinaku
Dures, 2009

Hotel Metropolis Palace Hotel Metropolis Palace
Rruga Pavaresia
Dures, 71000

Položaj: nalazi se u Draču, udaljen 5 km od centra grada i oko 200 metara od plaže. Sadržaj: bazen, pool bar, kafeterija, restoran, slastičarna, konferencijska sala, wi-fi internet u sobama i zajedničkim prostorijama besplatno, parking...

Belize Travel & Tours2 Durres Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane Kendit Te Lojerave
Dures

DIANA Travel Agency DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ
Dures, 2005

'Diana Travel" eshte agjensi udhetimesh, e vendosur ne qytetin e Durresit. Ofron paketa turistike, bleta avioni, trageti, treni.

Agjensi ELI Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE
Dures, 2006

HAPPY Travel HAPPY Travel
Dures, L:4 RR: SKENDERBEJ

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide.

Apartamente me qera Apartamente me qera
Rruga Venecia
Dures

Shtepia me qera

Fast Immobiliare Fast Immobiliare
Rruga Mustafa Varoshi
Dures, 2001

Fast gjendet ne treg qe nga viti 2014 duke ju sherbyer. Sh*tje-Blerje-Qera Mundesit me te mira gjenden ne Fast