HAPPY Travel

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide.

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide. Founded in 2009, this travel agency will offer you unique travel experiences looking for new products. Its dynamic and passionate travel employees will find the solution for your needs.****** Our Agency welcomes you from Monday to Sunday 08:00 a.m. to 10:00 p.m. We can also fix an appointment at your convenience for customised trips. You are welcome...!!!

[02/13/17]   VAZHDOJNE AKOMA OFERTAT PER UDHETIMET ME TRAGET....

47€ PERSONI ME DHOME (ME SHERBIME)
31€ PONTE
70€ MAKINA

JENI TE MIREPRITUR....!!!!

[11/30/16]   Tirane - Bologna
Me Avion me Cante dore deri ne 10 kg
duke Filluar nga 59 €

[11/30/16]   Durres - Bari
Udhetimi me Traget vetem per 35 €
Udhetoni lire me ne !

HAPPY Travel's cover photo

[04/03/16]   TIRANA VENEZIA
09/04/2016
126€
BAG DORE 8 KG
BAG STIVE 23KG
*** ALITALIA ***

[04/03/16]   TIRANA ROMA
07/04/2016
135€
BAG DORE 8 KG
BAG STIVE 23KG.
ALITALIA

[04/03/16]   TIRANA BOLOGNA
10/04/2016
117€
BAG DORE 8 KG
BAG STIVE 23KG
TE PERFSHIRA NE CMIM
*** ALITALIA***

Selanik, Vizite dhe Shopping, Hotel 5*, 12 Shkurt, 3 ditë, €89
Hoteli Holiday Inn 5 *

Dita e Parë: Nisja ne ora 05.00 nga Tirana, prane “Korpusit”, sheshi “Nene Tereza”. Vazhedon udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime gjate rruges. Mberritja në Selanik. Akomodimi ne hotel Holiday Inn 5* ne qender te qytetit.

Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Fillojne vizitat e atraksioneve kryesore te Selanikut: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Pasditja per Shopping.

Dita e Tretë: Mengjesi ne Hotel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Trane.

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel Holiday Inn 5yje ne qender te qytetit për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e qendrimit
5. Guide profesionale

Ne cmim nuk perfshihet:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Rezervimet mbyllen me date 1 Shkurt, ose me pare nese zihen vendet.
Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Cmime favorizuese per grupe mbi 10 persona !!!
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel

Podgorice-Budva-Kotorr, 13 Shkurt, 2 ditë, €50

Dita e Parë: Ora 08.00 nisja nga Tirana për në Podgorice. Pushim kafeje dhe vizite ne ujvaren e Niagares. Ndalese per ne qendren tregtare “Delta City” ne Podgorice. Vizite ne Tivar. Mberritja ne Budva. Sistemimi ne hotel. Mbremja e lire. Darkë dhe fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Ora 07.00 – 08.00 mengjesi. Pas mengjesit vazhdojme vizitën me autobus dhe shoqëruesin tonë në Kotorr, Budva dhe Shën Stefan, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Nisja me autobus për në Tiranë. Fundi i sherbimit tone.

Në pagesë përfshihet:
1. Transporti vajtje-arrdhje dhe vizitat
2. Akomodim në hotelin ne foto, me 3 yje per 1 nate qëndrimi ne qender te Budves.
3. Mëngjesi dhe Darka për të gjitha netët e qëndrimit.
4. Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.
Në pagesë nuk perfshihet:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
.
.
Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
.
*personi “tek”, ne dhome 2-she, paguan 65 euro.
*zbritja per transport individual – 10 euro.
Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel

Sarajeve – Mostar – Medjugorje, 12 Shkurt, 3 dite, €99
Dita e I

Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare. Vizite e shkurter dhe pushim kafeje ku mund te konsumohet nje mengjes i lehte ne Nikshiq. Pas ketij pushimi do behet nisja per ne Sarajeve. Mberritja ne Sarajeve dhe akomodimi ne hotel. Kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit pishina olimpike e mbyllur banja turke xhakuzi etj. Darka.

Dita e II

Mengjesi. Fillojme vizitat ne oborrin e familjes Mbreterore te Hasburgve ne Ilizha dhe pas kesaj vizite transferohemi ne Vrela Bosna ose Mushkerite e Sarajeves.( pagese extra 1 euro) .Nisemi per vizitat nr Bashqarshi,Xhamite dhe Kishat e Sarajeves,qe jo me kot eshte quajtur Jeruzalemi I Europes. Ne marreveshje me grupin mund te organizohet shopping ne qendrat e medha tregtare si SKENDERAJ, OBI, VISA ose ROBOT.Kohe e lire dhe konsumimi I drekes ne nje nga lokalet e qendres se qytetit. Kthimi ne hotel dhe shfrytezimi I ambienteve te hotelit (pishina,xhakuzi etj). Ne varesi te deshires se grupit mund te organizohet mbremje festive.

Dita e III

Ora 07.30-08.00 Mengjesi. Pas mengjesit nisja per ne Tirane. Ne rrugen e kthimit do te fillojme vizitat ne Mostar ose qyteti i Menekshese ku do te kemi mundesine te shohim Uren e famshme te Mostarit,rrugen e dyqaneve te mjeshterve te vjeter,Xhamine e Madhe dhe Katedralene e Betonte te Mostarit ( e vetmja ne bote). Pas perfundimit te vizites ne Mostar do te nisemi te bejme nje vizite ne Megjugorje ose vendi I Gospa Mira ( Zonja e Paqes) ku do te vizitojme Katedralen e Shenjte dhe shijojme bukurite e ketij vendi te bekuar. (Ne kete program nuk vizitohet Kryqi i shenjte i Medjugorjes). Nisja per ne Tirane.Gjate rruges pushime te shkurtera kafeje. Mberritja ne Tirane ne oret e von ate darkes dhe fundi I sherbimeve tona .

SHENIM: Per shak te hapsires se pamjaftueshme te kohes, nuk vizitohet Kryqi ne Medjugorje. Vizitohet vetem Katedralja.

Ne cmim perfshihet:

– Udhetim me autobus komod AC Tirane-Sarajeve-Tirane
– Akomodimi ne Hotel Hollywood 4* per 2 nete qendrimi
– Mengjeset dhe darkat
– Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit
– Shfrytezimi I pishinave dhe xhakuzit ne ambjentet e brendshme te hotelit.

Ne cmim nuk perfshihet:

– Kerkesat ekstra jashte programit
– Siguracioni jetes ( jo i detyrueshem)
– Vizita tek kryqi ne Medjugorje
- Mbremja festive
.
.
Femijet:
0-2 vjec jane falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
.
*personi “tek”, ne dhome 2-she, paguan 30 euro me shume.
*zbritja per transport individual – 20 euro.
.

Rezervimet mbyllen me date 1 Shkurt, ose me pare nese zihen vendet.
Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Cmime favorizuese per grupe mbi 10 persona !!!
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Ne Sarajeve tashme mund te kaloni edhe vetem me karte identiteti.
Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY

Beograd, 12 Shkurt, 3 dite, €99 me mengjes e darke

Dita e pare. Ora 05.00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikes kufitare te Hani I Hotit. Pas kryrjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Podgorices e me pas te pikes kufitare Bjelopolje qe lidh Malin e Zi me Serbine,pas hyrjes ne Serbi i drejtohemi qytetit te pare te Serbise, qyteti I Zllatiborit ose “Qyteti I Arte” dhe vazhdojme rrugen per ne qendren administrative te Serbise Beograd,mbasdite arrijme ne kryeqendren Sllave, akomodohemi dhe shetitje e lire.

Dita e dyte. Pas mengjesit fillojme vizitat ne katadralen e madhe te Sv.Saves, kalojme ne rrugen e famshme Skaderlie dhe drejtohemi ne sheshin kryesor te qytetit.Pas kesaj do te drejtohemi ne Kalane e madhe Kalemegdan, Beogradin e ri si dhe uren e re Ada mbi lumin Danub, Rrugen e Shkodraneve,si dhe pallatin e Presidentit apo dhe ate te Parlamentit si dhe ndertesa te tjera muzeale.Pas kryerjes se vizitave do te drejtohemi ne qendren tregtare USCE ku do te kemi mundesi te organizojme shoping per rreth 2 ore. Ne varesi te deshires se grupit dhe me pagese ekstra mund te organizohet nje udhetim ne lumin SAVA dhe DANUB.

Dita e trete. Mengjesi dhe pastaj marrim rrugen e kthimit per ne Atdhe, duke bere pushime te shkurtera kafeje.

Ne cmim jane te perfshira:
1.Udhetimi me autobus komod vajtje – arrdhje dhe shetitjet.
2.Akomodimi ne hotel 3* me mengjes dhe darke.
3.Shoqerimi me guide ne gjuhen shqipe

Ne cmim nuk jane te perfshira:

1.Drekat ne te gjitha ditet
2.Hyrjet ne muzeume, shetitjet me anije dhe gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
3.Darka festive me muzike.

.
.
Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
.
*personi “tek”, ne dhome 2-she, paguan 149 euro.
*zbritja per transport individual – 20 euro
.

Rezervimet mbyllen me date 1 Shkurt, ose me pare nese zihen vendet.
Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Cmime favorizuese per grupe mbi 10 persona !!!
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel.

UDHETIM 2 DITOR NE KOLASHIN
(NISJA ME DATE 13 SHKURT )Dita I. Ora 07.00 nisja nga Tirana per ne Podgorice. Ndalese tek ujvara Niagara ne Podgorice. Vizite e qytetit. Ndalese ne qendren e famshme tregtare Delta City. Akomodimi ne hotel ne Podgorice. Darka.

Dita II. Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Kolashin. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.

Cmimi 40 Euro/Person. Perfshihet:
– Transporti vajtje-ardhje
– Akomodimi ne hotel per 1 nate qendrimi
– Mengjesi

Cmimet e udhetimeve per femijet:
0-2 vjec falas
mbi 2 vjec pagese e plote

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat :)

Rezervimet mbyllen me date 1 Shkurt, ose me pare nese zihen vendet.
Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Cmime favorizuese per grupe mbi 10 persona !!!
Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit.
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mbane pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel.

Udhetim 1 ditor ne Kolashin:
(NISJA ME DATE 14 SHKURT ) 15 €

Nisja te dielen ora 5:00 ne mengjes. Vazhdojme udhetimin drejt Kolashines. Mberritja te pista e skive. Kohe e lire per ski deri ne ora 15:30. Gjate kthimit, ndalese ne qendren tregetare Delta City ne Podgorice. Kthimi ne Tirane ne mbremje.

Perfshihet:
– Transporti vajtje – ardhje, Tirane- Kolashin – Tirane

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat :)

Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel.

Udhetim 1 ditor ne Mavrove:
(NISJA ME DATE 14 SHKURT) 15 €

Nisja te dielen ora 5:00 ne mengjes. Vazhdojme udhetimin drejt Mavroves. Mberritja te pista e skive. Kohe e lire per ski deri ne oran 15:30. Ne kthim, ndalese e shkurte ne Struge. Kthimi ne Tirane ne mbremje.

Perfshihet:
– Transporti vajtje – ardhje, Tirane- Mavrove – Tirane

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat :)

Per Rezervime Kontaktoni
Happy Travel ,Durres
Tel. +35552223722 cel : 00355694027322
Email: [email protected]
Mesazh ne Facebook: HAPPY Travel.

HAPPY Travel

HAPPY Travel's cover photo

HAPPY Travel

[08/31/15]   Sottt Durres Bari 43 € personi 50 € makina
Udhetoni sa me lir me ne!
Ventouris Ferries !!

[08/16/15]   Mirmengjesiiiiiiiiiiiii !
Oferat e Dites per sottt
Durres Bari vetem per 39€

[08/14/15]   Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €337.
Çmimi €337 për person për 7 netë për Nisje më 21 Gusht.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

[08/14/15]   SuperOfertë - Primasol 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €597.
Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri 20 Gusht.
2 Fëmijë deri 14 vjeç Falas në Dhomë Familjare.

[08/07/15]   Lefkada, Parga, Janina, Nisja 08 Gusht, 4 netë/ 5 ditë,

Nisja: 08.08 – 5 ditë, 276 €

PROGRAMI :
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Segno di spunta grande Transporti Komod Tiranë – Lefkada vajtje ardhje
Segno di spunta grande Transfertat si në program
Segno di spunta grande Akomodimi në hotel INN HOTEL për 4 netë me mëngjes,
Segno di spunta grande 4 Darka në Tavernë
Segno di spunta grande Udhëtimi dhe dreka në Anije ditën e tretë
Segno di spunta grande Shoqerues shqiptar nga agjensia
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
► DITA PARË – Nisja nga qëndra e Tiranës në orën 23:00 me mjet komod. Ndalesa të vogla rrugës për në kufirin e Qafëbotës. Ndalese rreth dy orë në Parga, qytet turistik i ndërtuar në qafëmali dhe bregdet. Mberritja në Lefkada.Vazhdimi per ne Plazh Akomodimi në hotel. Darka në taverne karakteristike greke te zones.

► DITA DYTË – Pas mengjesit, nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada, ku do te qendrojme nga ora 10:30 deri ne oren 19:00. Konsumimi i drekës opsional AREIA BEACH CLUB. Kthimi per ne hotel. Pas konsumimit te darkes ne Tavernen prane Hotelit , udhetim opsional per Beach Party me traget 20:30 - 24:00 (pagesa shtese 10 Euro/person)

► DITA TRETË – Mëngjesi në hotel dhe nisja për në qëndrën më të famshme turistike të ishullit, Nidri. Aty na pret anija për te vazhduar udhetimin tone. Fillon udhëtimi në orën 10:00. Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikoli. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Dreka në anije. Kjo shëtitje e mrekullueshme mbaron në orën 18:30. Me pas qëndrojme për një kafe në Nidri dhe me pas vazhdojmë për në hotel. Darka në tavern prane Hotelit

► DITA KATËRT – Pas mengjesit, nisemi per NIKIANA ku do të qendrojmë për plazh deri në oren 15:30. Dreka opsionale tek NV BEACH BAR. Pasdite vizite ne Manastirin FANEROMENI, kohe e lirë ne qytet. Darka në tavernë.

► DITA PESTË – Mëngjesi në hotel. Nisja për kthim nga kufiri i Kakavisë. Ndalesë dhe shetitje në liqenin dhe kalanë e Janinës. Mberritja ne Tirane, fundi i sherbimit tone.

[08/04/15]   Ofertaa E ditesss.....Durres-Bariii , 39 € ponte
40 € me dhomee....... SUPERR ....!!!

HAPPY Travel

HAPPY Travel's cover photo

RIGEL II

RIGEL II

Plazh All Inclusive në Halkidiki, 4 Ditë €119

Greqi
PLAZH, 4 Ditë
Dita e Parë, E Martë 14 Korrik 2015: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë (15 Qershor) dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Mëkurë, 15 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Enjte, 16 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Premte, 17 Korrik 2015: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
PLAZH, 5 Ditë
Dita e Parë, E Premte, 17 Korrik 2015: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Enjte (11 Qershor) dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Shtunë, 18 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Diel, 19 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Hënë, 20 Korrik , 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Pestë, E Martë, 21 Korrik 2015: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Me Shume Detaje: Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Greqi
PLAZH, 4 Ditë
Dita e Parë, E Martë 14 Korrik 2015: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Hënë (15 Qershor) dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Mëkurë, 15 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Enjte, 16 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Premte, 17 Korrik 2015: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshtiicës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
PLAZH, 5 Ditë
Dita e Parë, E Premte, 17 Korrik 2015: Nisja nga Tirana në orën 22.00 të ditës së Enjte (11 Qershor) dhe udhëtimi me autobus për në Halkidiki nëpërmjet Kapshticës me autobus. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Halkidiki. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, E Shtunë, 18 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Tretë, E Diel, 19 Korrik 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Katërt, E Hënë, 20 Korrik , 2015: Akomodimi në Hotel.
Dita e Pestë, E Martë, 21 Korrik 2015: Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Kapshticës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Me Shume Detaje: Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel,
2. Vajtje - Ardhje me autobus.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Dures
L:4 RR: SKENDERBEJ

Opening Hours

Monday 08:30 - 21:00
Tuesday 08:30 - 21:00
Wednesday 08:30 - 21:00
Thursday 08:30 - 21:00
Friday 08:30 - 21:00
Saturday 08:30 - 21:00
Sunday 08:30 - 21:00
Other Travel Agencies in Dures (show all)
Geni Travel Agency Geni Travel Agency
Rruga .Aleksander Goga .Lagja Nr 7. Prane Gjykas Ne Durres
Dures

Bileta trageti.avioni.autobuza. Siguracione te te gjitha llojeve ejt..

DIANA Travel Agency DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ
Dures, 2005

'Diana Travel" eshte agjensi udhetimesh, e vendosur ne qytetin e Durresit. Ofron paketa turistike, bleta avioni, trageti, treni.

QJL TRANS QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI