SIBEL Agency, Durazzo Video June 3, 2019, 6:56am

Videos by SIBEL Agency in Durazzo. Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Ditët me shi shijohen në maksimum vetëm në Bali💚
Aroma e tokes,ajri i paster, natyra e gjelbërt do t'ju relaksojnë në maksimum!💚

Other SIBEL Agency videos

♥️
Perëndimi i diellit në Barcelonë duhet shijuar patjetër. 😍😍😍

😍
Ejani të sfidojmë së bashku diellin e nxehtë të qershorit 😍😍😍

😍
Ti largohemi shiut dhe te shkojme te shijojme perendimin e diellit ne Mykonos 😍

Ditët me shi shijohen në maksimum vetëm në Bali💚 Aroma e tokes,ajri i paster, natyra e gjelbërt do t'ju relaksojnë në maksimum!💚

🥰
🤩 Korsika🥰 , e mbushur plot bukuri dhe aventurë 🤩

Take me to Bali please😍😍 Tag personin me te cilin do te doje te ishe ketu tani😄

🌅
🌅 Ju ftojmë ta shijojmë së bashku nga afër perendimin në Italinë e bukur. 🥰

Prek qiellin në Cappadocia 😍😍

😍
Prek qiellin në Cappadocia ✨😍

😍
🥰🥰🥰 Parajsë në Ishujt Filipine 🥰🥰🥰

😍
Një magji e vërtetë në ishujt Faroe në Danimarkë 😍 Aty ku liqeni takohet me oqeanin 💧💧💧

voyage
<3 #Voyagehotelbelek eshte vendi ideal per pushimet qe une meritoj :) ;)

QUATTRO BEAH RESORT AND SPA
<3 #QuattroBeachResortandSpa ky resort eshte thjesht nje dashuri, nje bote ku dua te perhumbem dhe te mos largohem me :) :)

Njihuni me floren dhe faunen e #gloriahotels 😎

@quattrobeachsparesort ky resort eshte thjesht dashuri😍😍😍😍🥰🥰🥰

sueno
Fëmijë, këtë #1_Qershor mos harroni të merrni me vete dhe prindërit për të festuar bashkë me ju në #Sueno_Deluxe_Belek, aty ku argëtimet janë 24 orë pa limit për të gjitha grupmoshat! 👯‍♀🎡🎢 Prindër, nuk keni çfarë prisni më gjatë! Bashkohuni dhe ju me argëtimet e fëmijëve tuaj! Ne nisemi drejt Antalyas me #1_Qershor me prestigjozin #Turkish_Airlines!

<3
Një adrenaline e paharruar në Bosnje <3 <3 <3 Tag 2 friends 😍😍

😍
Peru një magji e vërtetë 😍😍😍

😍
Perendimi i diellit një nga mrekullitë e Zotit 😍 Në Tailandë është një parajsë e vërtetë 😍🌅

😍
Cfarë mrekullie 😍 Uji kristal në Itali 😍

:)
Perendimi në Capri është një nga pamjet më mbresëlënëse 😍

😍

Tek @alibeyhotels do pushoni ashtu siç duhet këtë verë. Natyra e bukur do t'ju bëjë të relaksoheni në maksimum💚

Morning from Bali💚💚

aaa
Çdo vit risi në #Granada_Luxury_Belek. 😍 Jemi të sigurt se shfaqje të tilla gjatë mbrëmjes mund të realizohen vetëm nga më të mirët, e në rastin tonë, #Granada! ✨ ► Nisemi me charterin e parë: 25 Maj! #Shëno_datën !

Cfarë mrekullie😍 #Kine #IfyouthinktravelchooseSibel

Mirëmëngjes💚 Shiu na ka bezdisur këto ditë😐 si thoni të shkojmë këtu sot😍 Tag personin me të cilin/ën do të donit te ish*t këtu❤️

#Ujevara e Sotires Nje nga mrekullite e vendit tone qe te fton te kridhesh ne ujin kristal te paster dhe te ndjesh aromen e hapesirave te gjelberta qe ka. #Think_travel_choose_Sibel

#Selectumresortbelek ka gjithcka qe une dua! 🥰 I kuruar ne detajet me te vogla, super komod, super i bukur, me argetim pafund cdo dite, ka nje super plazh dhe nje big aquapark, sherbim ekselent, shumellojshmeri ushqimesh, hapesira te gjelberta, cfar deshironi me?😎

SELECTUM RESORT
#Selectumresortbelek ka gjithcka qe une dua! :) I kuruar ne detajet me te vogla, super komod, super i bukur, me argetim pafund cdo dite, ka nje super plazh dhe nje big aquapark, sherbim ekselent, shumellojshmeri ushqimesh, hapesira te gjelberta, cfar deshironi me?

Miremengjesi miq!😍😍 Si thoni sikur mengjesin ta hajme tek #Voyagebelekresort🥰

VOYAGE BELEK
Miremengjesi miq! <3 :) Si thoni sikur mengjesin ta hajme tek restoranti kryesor i #Voyagebelekresort? :)

Nëse beni zgjedhjen e duhur ne ju sigurojmë që këtë verë do të kaloni pushime të paharruara!💚 @gloriahotels #ANTALYA #IfyouthinktravelchooseSibel

WOW Super aventure💙 Would u try it ?!😲

Cmendim keni per #Clubasteriabelek?😍🥰 #Think_travel_choose_Sibel 😍🥰

About   Privacy   Login