SIBEL Agency, Durazzo Videos

Videos by SIBEL Agency in Durazzo. Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

@suenodeluxe një mrekulli❤️

Prenotoni pushimet e ëndrrave!

#suenodeluxebelek🌴
#Antalja2020
#if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Click to enable sound

Other SIBEL Agency videos

@suenodeluxe një mrekulli❤️ Prenotoni pushimet e ëndrrave! #suenodeluxebelek🌴 #Antalja2020 #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Miremengjes nga Balii🌄✨ #if_you_think_travel_choose_Sibel #travel #travelphotography #photography #nature #travelgram #love #photooftheday #instagood #instatravel #wanderlust #adventure #trip #travelblogger #traveling #vacation #picoftheday #explore #travelling #instagram #holiday #ig #landscape #beautiful #like #photo #beach #art #naturephotography #follow

- Mëngjes lundrues? - Po, të lutem! 🥰 Ju urojmë një ditë plot diell të dashur miq! ❤️ #floatingbreakfast #travel_all_around_the_world #morninglikethis

#love#like#sunset#sunsetlover#SIBELTravel🥰 #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Miremengjes nga Stambolli ✨🥰 #if_you_think_travel_choose_Sibel #travel #travelphotography #photography #nature #travelgram #love #photooftheday #instagood #instatravel #wanderlust #adventure #trip #travelblogger #traveling #vacation #picoftheday #explore #travelling #instagram #holiday #ig #landscape #beautiful #like #photo #beach #art #naturephotography #follow

Mirëmëngjes! Me siguri të gjithë do të donim të gjendeshim këtu sot dhe jo në punë🙈😭 Kalofshi një javë të mbarë miq! #morninglikethis #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Mirmengjesss❤️ Kalofshi nje dite te bukur miq! #sunday #breakfast #thailand #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Kush eshte gati per nje zhytje? 💙 Miremengjes te dashur miq! 🥰

Miremengjesi miq 🥰 Vendi perfekt per nje mengjes te kendshem🥨 #if_you_think_travel_choose_Sibel

Miremengjes te dashur miq! 🤗 Ju urojme te diele te mbare! 🥰 #healthydaytoday

Mirëmëngjes🥰 Simple things are always the best!❤️ #bali🌴 #morninglikethis #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

If you take the time to look,you will find the beauty all around.✨ Allow it to bless you🌙

🤩STAMBOLLI PLOTE KUJTIME 🤩 ❤ #ShenValentin 4 dite 99€❤ 👉🏻Data e udhëtimit: 13-16 Shkurt 👉🏻Nisjet e radhës: 20; 27 Shkurt, 5, 12, 19 Mars 📍Vizitohen: Stamboll - Selanik 🚃(Tashmë nisjet nga Tirana & Durrësi) 💰Në çmim përfshihet: 1.Transporti vajtje-ardhje me autobus 2.Akomodimi në hotel 3.Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit 4.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Miremengjes te dashur miq! ❤️ A nuk do donit dhe ju te zgjohesh*t keshtu? 🥰 #morningviews😍 #SIBELTravel🥰

Miremengjes ❤️ Kush do donte te kishte aftesi kaq te mira ne ski? ❄️ #socute😍 #sotalented💙

Natura është padyshim artistja më e madhe💙❤️ #hawaiilife #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Kujt i mungon vera☺️☺️ Tagg dike me te cilin/en do te donit te shkonit ketu🥰 #BoraBora #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Miremengjes te dashur miq! 🥰 #bali🌴 #indonesia🌺 #SIBELTravel🥰

Miremngjes te dashur miq! 🤗 Zgjohuni me energjite e duhura per javen e re! ❤️ #wakeupworld🌎 #bepositive✌ #fullofmotivation💯

Mirëmëngjes nga Londra🤗 Ju urojmë një të dielë të mbushur me energji pozitive❤️

Mirëmëngjes miq! Urojmë të jeni zgjuar mirë pranë personave që doni!🥰 #positivevibes #if_you_think_travel_choose_Sibel #indonesi

Ready go😂 Kjo është energjia që na duhet tani💙 Tani është koha ideale për ski❄️ Tagg miqtë me të cilët do shkoje për ski💙 #fullenergy #skiing #if_you_think_travel_choose_Sibel

Mirëmëngjessss🥰 Mëngjesi është gati, do vini?🥰 #breakfasttime☕️ #switzerland🇨🇭 #if_you_think_travel_choose_Sibel

Mirëmëngjes! Meqe ketej tek ne sot ka vetem shi le te arratisemi e te shkojme ne #Bora_Bora🥰🥰

Winter wonderland in Finland💙 Një ndër hotelet më fantastike dimërore që mund të kemi parë❄️ #northen_lights_ranch #finland #winterwonderland

Miremengjed te dashur miq! 🤗 Kjo eshte parajse per tu shijuar! 🥰 #heavenonearth😇

Miremengjes nga Cappadocia! 🥰🎈 #travel_all_around_the_world #morninglikethis☀️

Si mendoni ta kalojme diten e sotme ketu, ne Portofino/Italy? 🥰 #miremengjes🌞 #peaceofmind😇 #travelmodeon✈️

Miremengjes te dashur miq! 🤗 Cosy morning in Paris ❤️ #breakfasttime☕️

Sikur e hena te ishte dite pushimi dhe te niste keshtu 😅🙈 Miremengjes te dashur miq! Ju urojme jave te mbare! ❤️🌺

Besoj se të gjithë biem dakort që një rekals të tillë e meritojmë tani në fundjavë!💙❄️ #switzerland🇨🇭 #goodvibesonly✌ #weekendmood🔛 #if_you_think_travel_choose_Sibel

Mirëmëngjesss🥰🌺 Imagjinoni sikur të zgjohesh*t me këtë pamje sot🌺 Tagg dikë që i mungon vera🙈 #summerforver #bali🌴 #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Sfidë me motin💙 Do të guxonit!🙈

Pervecse te bukur, klientet jane dhe shume kreative! 🥰

Si thoni të nisemi për nje shëtitje me tren përmes peisazhit të mrekullueshëm që ofron natyra mbresëlënëse e Gjermanisë në ditë me borë❄️❄️🥰💙 #winterwonderland #germany #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Mirëmëngjes❄️ Sot po zgjohemi me këtë super pamje nga #Zvicera🇨🇭 #beautifulmorning #switzerland🇨🇭 #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Beautiful #Austria❄️💙 #travel #snowlovers❄ #if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

Mauritius
Le te eksplorojme nje super destinacion 😍 #Mauritius është një nga katër shtetet më paqësore në botë! Ashtu si edhe Mark Twain ka thënë: “Mauritius u krijua në fillim dhe më pas Parajsa u krijua si kopje e saj” 😄

Mali Fuji eshte atraksioni me i madh ne Japoni, i cili eshte i rrethuar nga pese liqene te bukura. 🏔️ Me kete video te kendshme ju urojme nje fundjave te bukur! 😊 #mountfujijapan

Me siguri ky është një ndër hotelet më të veçantë që mund të keni parë! Gjendet në #Quebec ,Kanada🥰❄️

About   Privacy   Login