Time Travel

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Ne ofrojm sherbime: -Bileta Avioni, -Bileta Trageti, -Bileta Autobusi Duke risjell vazhdimisht cmime ekonomike #LOW COST *Paketa turistike (,Muaj mjalti, Paketa individuale, Paketa per te moshuar, Programe kulturore, Pushime dimerore, Pushime familjare, Pushime luksoze) *Rezervime te hoteleve ne vende te ndryshme me cilesine me te mire, *Te gjitha llojet e siguracioneve (TPL, Karton jeshil, Kufitare, Shendeti ne udhetim) *Makina me qera Rezervoni TANI dhe përfitoni ofertën më të mirë për destinacionin tuaj Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati. Cel: +355684655180

Mission: Best Places, Best Prices!

Pergjysmoni shpenzimet dhe dyfishoni kenaqesine 🎁🎁🎁

-50% off HOTEL Fragrance – Riverside 3* , SINGAPORE
- 40% off HOTEL Angsana Velavaru 5* , MALDIVES
- 55% off HOTEL Royal Garden Champs Elysees 4*, PARIS
- 50% off HOTEL Tropen Hotel 3* , AMSTERDAM

😍 Le te krijojm sebashku paketen si ju e deshironi 😍
Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga An

😍 Tashme drejt #Barit per vetem 35.00 Euro per 30 minuta udhetim me komoditet.😍
👌Shume prane Tiranen e anasjelltas me destinacionin e Barit 👌
🎁🎁🎁🎁
Rezervo bileten tende drejt #Barit dhe #15 destinacioneve te #Italise


💙ANCONA 💙TORINO 💙MILANO Malpensa
💙BERGAMO 💙PERUGIA 💙TREVISO
💙BOLOGNA 💙PISA 💙VERONA
💙FIRENZE 💙RIMINI 💙VENEZIA
💙GENOVA 💙ROMA 💙BARI

Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

🤜 Muaji #Dhjetor po afron 🤛
😊 Perfitoni sa me pare nga cmimet me ekonomike drejt destinacioneve qe ju deshironi 😊

• Podgorice-Bruksel  20.00eur
• Shkup-Hamburg  33.00eur
• Ohrid-Londer  42.00eur
• Tirane-Perugia  41.00eur
• Tirane-Rimini  41.00eur

😍 Bashkengjitur me bileten dhe siguracion shendeti Falas! 😍
👉 Rezervoni TANI dhe përfitoni ofertën më të mirë për destinacionin tuaj 👈
Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

🎊 Periudha e festave eshte gjithmone magjike 🎊
Perfitoni sa me pare per te takuar te dashurit tuaj me cmimet me te mira, Per muajin muajin Dhjetor:

• Shkup ❄ Hannover 28.00eur
• Shkup ❄ Stockholm 32.00eur
• Ohrid ❄ Londer 32.00eur
• Tirane ❄ Firence 46.00eur
• Tirane ❄ Perugia 46.00eur
• Prishtine ❄ Paris 55.00eur
Shkup ❄Hamburg 28.00eur
• Shkup ❄ Oslo 33.00eur
• Ohrid ❄ Basel 38.00eur
• Tirane ❄ Firence 46.00eur
• Tirane ❄Perugia 46.00eur
• Prishtine ❄ Gjeneve 55.00eur

😍 Bashkengjitur me bileten dhe siguracion shendeti Falas! 😍
👉 Rezervoni TANI dhe përfitoni ofertën më të mirë për destinacionin tuaj 👈
Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

Festat e nentorit behen me romantike kete vit me grupin e

Festat e Nentorit po afrojne, dhe sjellin bashke me to te tjera super oferta me cmimet me te leverdisshme:

Te vlefshme per datat 25-29 NENTOR

2 NETE / 3 DITE
👉 ALPINA HOTEL (Mavrove,Maqedoni) 👈
🌸Me mengjes,
🌸57 Euro/Personi
👉 HOTEL MILLENIUM PALACE (Oher,Maqedoni) 👈
🌸Me mengjes
🌸 67 Euro/Personi
👉 MOLIKA HOTEL (Bitola,Maqedoni) 👈
🌸Mengjesi + Darka
🌸67 Euro/Personi
👉 IZIGREV HOTEL (Struga, Maqedoni) 👈
🌸Mengjesi + Darka
🌸97 Euro/Personi
👉 SPLENDID RESORT (Budva,Mal I Zi) 👈
🌸Me mengjes
🌸107 Euro/Personi
👉 AVALA RESORT (Budva, Mal I Zi) 👈
🌸Mengjesi + Darka
🌸112 Euro/Personi
👉 BIANCA RESORT (Kolashin. Mal I Zi) 👈
🌸Mengjesi + Darka
🌸112 Euro/Personi
👉 RADISSON BLU RESORT (Dubrovnik, Kroaci)
🌸Mengjesi + Dark
🌸117 Euro/Personi
👉 TRE CANNE LUXORY APPARTMENTS(Budva,Mali I Zi)
🌸Mengjesi + Darka
🌸144 Euro/Personi

😉 Perfitoni cmime ekonomike vetem Vajtje , nga #Shkupi drejt #Gjermanise me #TimeTravel 😉

Per muajin Dhjetor:
🎆 Shkup-Munich € 37.00 🎆
🎆 Shkup-Frankfurt € 42.00 🎆
🎆 Shkup-Hamburg € 42.00 🎆
🎆 Shkup-Hannover € 42.00 🎆
🎆 Shkup-Dortmund € 42.00 🎆
🎆 Shkup-Cologne € 47.00 🎆

😍 Bashkengjitur me bileten dhe siguracion shendeti Falas! 😍
👉 Rezervoni TANI dhe përfitoni ofertën më të mirë për destinacionin tuaj 👈
Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

Çmimet më të ulëta në destinacionet tuaja të preferuara
Per muajin NENTOR:
• Tirane 👉 Perugia 62 Euro
• Tirane 👉 Venecia 62 Euro
• Podgorice 👉 Bruksel 50 Euro
• Ohrid 👉 Londer 53 Euro
• Shkup 👉 Frankfurt 70 Euro
• Prishtine 👉 Gjeneve 75 Euro
• Tirane 👉 Pisa 62 Euro
• Tirane 👉 Ancona 62 Euro
• Podgorice 👉 Bruksel 50 Euro
• Shkup 👉 Hannover 50 Euro
• Shkup 👉 Copenhagen 69 Euro
• Prishtine 👉 Berlin 76 Euro
• Tirane 👉 Firence 62 Euro
• Tirane 👉 Venecia 72 Euro
• Podgorice 👉 Londer 71 Euro
• Shkup 👉 Berlin 70 Euro
• Shkup 👉 Copenhagen 69 Euro
• Prishtine 👉 Paris 71 Euro
• Shkup 👉 Hannover 44 Euro
• Podgorice 👉 Bruksel 49 euro
• Shkup 👉 Malmo 59 Euro
• Tirane 👉 Perugia 62 Euro
• Tirane 👉 Torino 71 Euro

😍 Bashkengjitur me bilet edhe siguracion shendeti Falas! 😍

👉 Rezervoni TANI dhe përfitoni ofertën më të mirë për destinacionin tuaj 👈
Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

[11/02/16]   👌 Super Oferta drejt Italisë me Autobus 👌

👉Nisje cdo dite per vetem 65 Euro, perfshire (Bilete trageti & Bilete autobusi).
👉Nisje cdo te premte per vetem 50 Euro, perfshire vetem Bilet autobusi.

💛 Aleksandri,
💛Arezzo,
💛Asti,
💛 Bologna,
💛Caserta,
💛Casino,
💛 Cezena,
💛Firenze,
💛Frosinone,
💛 Genova,
💛Lodi,
💛Lucca,
💛Milano,
💛Modena,
💛Napoli,
💛Parma,
💛 Perugia,
💛Pescara,
💛 Pisa,
💛Prato,
💛Revena,
💛Rimini,
💛Rome,
💛Savona,
💛Terni,
💛Torino,
💛Bergamo,
💛Venezia,
💛Verona,
💛Trevizo,
💛Trieste,
💛Udine,
💛Novara.

Kontaktoni: [email protected]
Cel: +355 68 46 55 180
Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

London, you pretty thing 💖

💜 Cmime fantastike per festat e Nentorit 💜
Datat: 25 Nentor 2016 - 29 Nentor 2016
Nentori me i bukur dhe me i lire me 👉 #TimeTravel 👈

💎1) Festat e Nentorit ne #ALPINAHOTEL (Mavrovo) 💎
👌 2 Nete / 3 Dite: €75/Personi 👌

✔ TE PERFSHIRA: ✔
- Akomodimi ne Standard Room with Jacuzzi me mengjes te perfshire
- Femijet 0-7 vjec akomodohen falas.
- Free wifi, Lcd Tv, tharese flokesh, kasaforte...
❌ TE PAPERFSHIRA: ❌
- Drekat dhe Darkat
🎀 PIKAT KRYESORE: 🎀
• Qendra e sporteve dimerore
• Parku Kombetar Mavrove
------------------------------------------------------------
2) Festat e Nentorit ne #HOTEL #MILLENIUM #PALACE (Ohrid)
👌 2 Nete / 3 Dite: €95/Personi 👌

✔ TE PERFSHIRA: ✔
- Femijet deri ne 5.99 Vjec Akomodohen Falas
- Taksat Turistike
- Akomodimi 2 nete ne Standard Double Room
- Mengjesi i perfshire ne Hotel
- Parking, Spa Center, Sauna, Banjo Turke, qender fitnesi.
❌ TE PAPERFSHIRA: ❌
- Drekat dhe Darkat
--------------------------------------------------------------

3) Festat e Nentorit ne #BIANCA #RESORT (Kolasin)
Periudha: Nentor 27 2016 - Nentor 30 2016
👌 2 Nete / 3 Dite: €145/Personi 👌

✔ TE PERFSHIRA: ✔
- Free parking, Free wifi
- Early check in dhe late check out (ne oren 04:00 pm) ne varesi te disponibilitetit
- Akomodim 2 nete ne Standard ose Superior Double Room,
- Half Board Basis (me mengjes & darke)
- Perdorim i Sauna, pishines se brendshme, banjo turke, dhe qender fitness.
❌ TE PAPERFSHIRA: ❌
- Dreka
----------------------------------------------------------------
👀 Shenim: 👀
KY PROGRAM OFROHET PER KLIENTE QE DO UDHETOJNE ME MAKINA PERSONALE.

Kontaktoni: [email protected]
Per guide & informacion nga agjensia
Cel: +355 68 46 55 180

Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.

Nxitoni per te perfituar cmime ekonomike me linja #LOWCOST vetem Vajtje per muajin Nentor:

• Tirane 🌸 Ancona 67 Euro
• Tirane 🌸 Rimini 67 Euro
• Shkup 🌸 Frankfurt 64 Euro
• Ohrid 🌸 Londer 48 Euro
• Podgorice 🌸 Munich 48 Euro

😉😉😉😉😉
Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊
E-mail: [email protected]
Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355684655180

Perfitoni sa me pare nga oferta momentale
Fluturimet #LOWCOST, per muajin Nentor nga Prishtina

🌹 Prishtine- Berlin nga 14 Nentor €152,73 🌹

🌹 Prishtine –Basel nga 26 Nentor €112,53 🌹

🌹 Prishtine- Londer nga 7 Nentor €138,53 🌹

🌹 Prishtine-Paris nga 19 Nentor € 76,21 🌹

Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊

E-mail: [email protected]

Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355684655180

Dhjetori vjen me 👌SUPER PROMO👌 edhe per #HAVANA, #CUBA
8-15 Dhjetor 50% DISCOUNT ne akomodikm: 😉😉😉

1-Comodoro 4*
Standard Double Room, Me mengjes
EUR 88/nate per person

2-H10 Habana Panorama 4*
Double Deluxe Room, Me mengjes
EUR 155/nate per person

3-NH Capri La Habana 4*
Standard sea view Room, HALF BOARD
EUR 160/nate per person

Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊

Na dergoni kerkesen tuaj: [email protected]

Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355684655180

#SINGAPORE 😍😍
I bashkohet SUPER PROMOS 👌 se muajit Dhjetor
DT: 8-15 Dhjetor

🌸 1-The Scarlet 4* 🌸
Double Executive, me mengjes, €80/nate per person

🌸 2-Oasis Hotel Novena 4* 🌸
Double Standard, me mengjes, €102/nate per person

🌸 3-Hotel Jen Orchardgateway 4* 🌸
Double Standard, me mengjes, €135/nate per person

Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊

Na dergoni kerkesen tuaj: [email protected]

Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355684655180

SUPER PROMO : 👉 PUNTA CANA 👈
50% DISCOUNT ne akomodime per muajin Dhjetor

💓 Grand Bahia Principe Bavaro 5* 💓
Junior Suite superior
All inclusive, €93/nate per person

💓 Dreams Punta Cana Resort & Spa 5* 💓
Double Deluxe
All Inclusive, €104/nate per person

💓 Sanctuary Cap Cana 5* 💓
Suite Ocean View (Double), €143/nate personi

Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊

Na dergoni kerkesen tuaj: [email protected]
A
dresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355684655180

SUPER PROMO: 👉MALDIVES 50% DISCOUNT 👈
Akomodim + Transferte (Aeroport-Hotel-Aeroport)
Data: 08-15 Dhjetor

💙 1-HOLIDAY ISLAND RESORT & spa 4* 💙
Superior Beach Bunglow
HALF BOARD €169/nate per person

💙 2-SUN ISLAND RESORT AND SPA 4* 💙
Standard Beach Bunglow
HALF BOARD €170/nate per person

💙 3-EQUATOR VILLAGE – GAN 3* 💙
Standard Double
All Inclusive €172/nate person

Rezervoni TANI dhe perfitoni oferten me te mire 👊👊

Na dergoni kerkesen tuaj: [email protected]

Adresa: Adresa: Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durrësit ngjitur me karburat Kastrati.
Cel: +355676034783

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi.Saranno indimenticabili.

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

ODIS" Travel Agency ODIS" Travel Agency
Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durazzo, 2000

SIBEL Agency SIBEL Agency
LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo, ALBANIA

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.