FUFI Travel

[12/20/12]   me rastin e funit te botes ju ofrojm bileta per ne parajs falas

FUFI Travel's cover photo

youtube.com

Chrystian Ft. Fatty - Te Dua [ RadicaL RecordS ]

http://www.youtube.com/watch?v=6IbUfbVrvu4

Lyric : Xhenty Mix. & Master : Xhenty Studio : Radical Records

youtube.com

Chrystian Ft. Fatty - Te Dua [ RadicaL RecordS ]

http://www.youtube.com/watch?v=6IbUfbVrvu4

Lyric : Xhenty Mix. & Master : Xhenty Studio : Radical Records

[12/14/12]   VITI I RI NE VENECIA 30 DHJETOR - 02 JANAR
395 EURO
"... nje shetitje me gondola..."
TE PERFSHIRA;
>udhetim me avion ALITALIA TIRANE - VENECIA - TIRANE
>akomodim ne hotel 3* me mengjes
>city tour venecia
>vizitat sipas programit
>guide profesionale
PAGESE EXTRA
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire (opsionale 120euro)

[12/14/12]   VITI I RI NE DUBAI 27 DHJETOR- 03 JANAR
695 euro
ATJE KU GRADACELAT PREKIN QIELLI
te perfshira;
>udhetim me avion PRISHTINE - DUBAI - PRISHTINE
>transfertat me autobuz TIRANE - PRISHTINE - TIRANE
>akomodim ne HOTEL 3* ne DUBAI ( me mengjes )
>programi CITY TOUR DUBAI
>guide profesionale lokale dhe shqiptare
PAGESA SHTESE
>cmimi i vizes nuk perfshihet ( 70 euro )
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire ( opsionale - 100 euro)
mbyllja 5 dite para nisjes

[12/14/12]   VITI I RI NE DUBAI 27 DHJETOR- 03 JANAR
ATJE KU GRADACELAT PREKIN QIELLI
te perfshira;
>udhetim me avion PRISHTINE - DUBAI - PRISHTINE
>transfertat me autobuz TIRANE - PRISHTINE - TIRANE
>akomodim ne HOTEL 3* ne DUBAI ( me mengjes )
>programi CITY TOUR DUBAI
>guide profesionale lokale dhe shqiptare
PAGESA SHTESE
>cmimi i vizes nuk perfshihet ( 70 euro )
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire ( opsionale - 100 euro)
mbyllja 5 dite para nisjes

[12/11/12]   me thoni ku doni ti kaloni pushimet e vitit te ri ¿¿¿¿¿¿

Untitled Album

[12/10/12]   TIRAN - ATHIN NISJA ME 02/02/2013 ME VETEM 75 EURO

[12/10/12]   NE MUAJIN SHKURT OFERTA PER NE CDO DESTINACION TE ITALIS
DUKE FILLUAR NGA 62 EURO

[12/08/12]   JU MIRE4PRESIM NE AGJENSIN TON KU MUND TE KENI CMIMET ME TE MIRA NE TREG
NA KOTAKTONI NE
0697240500
0666656665
052229313

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

Durazzo
2001

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:30
Tuesday 08:30 - 20:30
Wednesday 08:30 - 20:30
Thursday 08:30 - 20:30
Friday 08:30 - 20:30
Saturday 08:30 - 20:30
Sunday 08:30 - 20:30
Other Tour Agencies in Durazzo (show all)
Genius Mind Genius Mind
L.12 RR.DESHMORET
Durazzo, 2000

Seatrade Travel Agency Seatrade Travel Agency
Rruga Skenderbej, L 4, Durres, Tek Hyrja E Pasagjereve Te Tragetit...
Durazzo, 2001

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi.Saranno indimenticabili.

ODIS" Travel Agency ODIS" Travel Agency
Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durazzo, 2000

KALEMI TRAVEL KALEMI TRAVEL
Durres
Durazzo

Auto Transport  Itali-Shqiperi AT Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Durazzo

Transport automjetesh Itali-Shqiperi

RIVA Travel RIVA Travel
L.4 Rruga SKENDERBEJ
Durazzo

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme