Celmanaj Travel & Tours, Durazzo Video April 9, 2019, 5:36pm

Videos by Celmanaj Travel & Tours in Durazzo.

Valbona This Summer

🥰Valbone ,Destinacioni me i preferuar nga Shqiptare dhe te Huaj 🥰

🌳🌲Vetë emri Valbonë, vjen nga një vizitor i huaj, i cili kur erdhi nga Thethi dhe doli në Qafë të Valbonës e quajti Valbonë – Vale Buona- 🌺Luginë e Bukur.🌺

‼️Startojme ne Maj‼️

Other Celmanaj Travel & Tours videos

Rixos Seagate Sharm 🌟🌟🌟🌟🌟 Aquaparku me i madh ne Sharm el Sheikh 🤩 Ne Rixos nuk do ju mungoje asgje 😊
Rixos Seagate Sharm 🌟🌟🌟🌟🌟 Aquaparku me i madh ne Sharm el Sheikh 🤩 Ne Rixos nuk do ju mungoje asgje 😊

Valbona This Summer
🥰Valbone ,Destinacioni me i preferuar nga Shqiptare dhe te Huaj 🥰 🌳🌲Vetë emri Valbonë, vjen nga një vizitor i huaj, i cili kur erdhi nga Thethi dhe doli në Qafë të Valbonës e quajti Valbonë – Vale Buona- 🌺Luginë e Bukur.🌺 ‼️Startojme ne Maj‼️

BUDVA – KOTORR – ULQIN 2 DITE 45€ Data 8-9 Mars Dita e pare: Durres-Tirane – Kotor – Budva – Ulqin Nisja nga Durresi ne oren 6:00.Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.Muzik gjate darkes e organizuar nga agjensia. Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane-Durres Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshu.Fundi sherbimit.

The Land Of The Legends
Sot kemi nje surprize shume te kendshme per ju 🎁 Te gjithe klientet qe reservojne ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA perfitojne FALAS jo vetem hyrjen ne Theme Park po dhe Transportin 😻 Shijojeni kete mrekulli exlusivisht vetem nga Celmanaj Travel!! Bej Tag 3 miqte e tu dhe peritoni 30% ulje per cdo rezervim ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA. #beliveusyourtravel

#seaplanetresort #Antalya #celmanajtravel💙 #FamTrip2018 #BeliveUsYourTravel🗺🏝

#PalomaHotel #Pool #CelmanajTravel #Holiday #Summer #BestPricee #BookNow #Antalya

#Antalya #CelmanajTravel #Holiday #BestPrice #Sunmelia #Sun #Pool #WaterSlide

Sherwood Brezees Resort Hotel 😍#CelmanajTravel

Rixos Premium Tekirova
Mjafton te shkoni vetem nje here ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA dhe do ktheheni serish, cdo vere 😊

Wonderland for all ages

Paloma Oceana Resort
#ItsTime #to #think #about #holiday #Antalya2018 #PalomaOceanaResort #CelmanajTravel

Diamond Premium Resort&Spa
#Antalya #Turkey #hotels #great #proud #amazingview #book #now #onlythebest #forthebests #CelmanajTravel

RIXOS WORLD "THE LAND OF LEGENDS".Prenotoni tani dhe beni endrrat tuaja realitet,perfitoni nga oferta #earlybooking#belive#us#your#travel Na kontaktoni ne: Cel:+355 67 407 0046 WhatsApp:+355 69 333 1221 Instagram:celmanaj.travel_tours_ Skype: Celmanaj Travel & Tours Email:[email protected]

Celmanaj Travel&Tours vjen prane jush me destinacionet me te bukura per kete vere,Paloma Oceana Resort vjen me cmimet me te lira duke filluar nga 300€ per person Ultra all inclusive! Belive us your travel!

Udhetoni me Ventouris Ferries tashme me nje anije te re ne bord Rigel III Udhetoni me komoditet drejt Italise me cmime shume te lira. Na ndiqni ne: Instagram:Celmanaj.travel_tours_ Skype:celmanaj travel&tours Email:[email protected]

About   Privacy   Login