Celmanaj Travel & Tours, Durazzo Video April 2, 2018, 8:13am

Videos by Celmanaj Travel & Tours in Durazzo.

Rixos Premium Tekirova

Mjafton te shkoni vetem nje here ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA dhe do ktheheni serish, cdo vere 😊

Other Celmanaj Travel & Tours videos

🍒 Luksin të gjithë e kërkojnë ! Ne jua sjellim vetëm një hap larg 🎈 REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT 5* - 1959 eur/p Përfshihet: ✈️ Fluturimi direkt charter 🏨 Akomodimi në konceptin Ultra All inclusive 13-20 qershor 🚌 Transferta aeroportuale me minibus komod ⚠️ Çmimi për rezervim brenda 29 Shkurtit ! . . . . . . #travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Udhetim 1 Ditor ne Dardhe-Korce-Drilon.❄🏂⛷🎄. . 🚌Nisje nga Durresi dhe nga Tirana.🚌. . Cmimi 1800 leke/personi😍. (Dt 9 Shkurt) . Rezervoni ne: 📲0693331221/697449846 ose DM Celmanaj Travel & Tours 📲 Programi: 📍Nisemi nga Durresi prane Stc te Trenit ne oren 05:30 📍Nisemi nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit prane Casa Italia. 📍Ndalese per kafe 30 min gjate rruges. 📍Me pas vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit. 📍Shetitje e lire dhe pushim ne Drilon 45 min. 📍Nisemi drejt fshatit turistik piktoresk te Dardhes .Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Dardhes ofron. 📍Kohe e lire per ski dhe argetim. 📍 Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones. 📍Rreth ores 16:00 nisemi per ne qytetin e Korces. 📍Pas nje shetitje ne qytetin me te bukur te fundvitit nisemi drejt Tiranes. 📍Mberritja ne Tirane dhe Durres rreth ores 21:00. . . Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje. 2-Guida 3-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 😊📸📷 ⚠️Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa ⚠️ #CelmanajTravel #albaniatours #visitalbania #sharealbania #explorealbania #explorealbaniaguide #dardhe #korca #drilon #travel #travelguide #tourguide #joinus Dardhë, Korçë, Albania 📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism

⛷#Ski ne #Kolashin 9 Shkurt 15 euro 🏂 ❄ Programi ❄ • Nisja ne oren 5:00 nga Durresi , te stacioni Trenit Nisja ne oren 5:30 nga Tirana tek Casa Italia. • Kalojme doganen Malazeze • Nje pushim per kafe • Vizite tek Ujvara e Niagares ne Podgorice • Mberritja ne Kolashin tek pista e Skive ku do te shetisim me teleferik dhe do te bejme ski • Kohe e lire per Dreke • Vizite ne Podgorice dhe kohe e lire per pak shopping dhe kafe tek Delta City • Kthimi per ne Tirane • Mberritja ne Durres rreth ores 22:30 ⚠️Ne cmim perfshihen 🔖Transporti 🔖Guida profesioniste 🔖Fotot 🔖Vizita ne Kolashin . . . . . . . . #udheto #albania 📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #instalife #instalive #lovelife #ilove #travelblog #instago

😎Antalya😎 📣 OFERTE SUPER SPECIALE - SOT 📣 në ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA* ✨ 👉Cmim Special 529 € /person ✨ 👉 29 Maj 💠 Pushime All Inclusive në 💠nëALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA* E kush nuk do i donte? ☀️🏖Celmanaj Travel ju ofron mundësinë që me 29 maj të pushoni si asnjëherë tjetër vetëm për 529 € / Person 🏖☀️ ♥ Celmanaj Travel &Tours♥ 📍 Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Alanyas, 450 m nga plazhi i tij privat . . . 📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #instalife #instalive #lovelife #ilove #travelblog #instago

🌴When I follow my heart, I wake up in Bali. ★Alam Puri Art Museum & Resort 4* 980 euro ★Sthala, A Tribute Portfolio Hotel 5* 1150 euro ★Inaya Putri Bali 5* 1260 euro ★Visesa Ubud Resort 5* 1280 euro ★Maya Ubud Resort 5* 1380 euro ★The Ayana Resort & Spa 5* 1880 euro Perfshihet: 🍄Fluturimi nga Tirana / 3-10 Mars 🍄Akomodimi per 6 nete 🍄Transferta aeroportuale 🍄Mengjeset _________________ Rezervoni ne : 💌Facebook 💌Instagram +355693331221 +355697449846 Email:[email protected] . . . 📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #instalife #instalive #lovelife #ilove #travelblog #instago

Festoni Shen Valentinin ne #Maldives 🥰 Nje nga vendet me romantike dhe magjepses 📍 Royal Island Resort & Spa 5* 1700 EUR 7 dite - Nisja ne 11 Shkurt ✈️ Perfshire: ☑️Bileta e avionit ☑️Hoteli 6 nete ☑️Sherbim All Inclusive Rezervoni ne : 💌Facebook 💌Instagram +355693331221 +355697449846 Email:[email protected] . . . 📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #instalife #instalive #lovelife #ilove #travelblog

Rixos Seagate Sharm 🌟🌟🌟🌟🌟 Aquaparku me i madh ne Sharm el Sheikh 🤩 Ne Rixos nuk do ju mungoje asgje 😊
Rixos Seagate Sharm 🌟🌟🌟🌟🌟 Aquaparku me i madh ne Sharm el Sheikh 🤩 Ne Rixos nuk do ju mungoje asgje 😊

Valbona This Summer
🥰Valbone ,Destinacioni me i preferuar nga Shqiptare dhe te Huaj 🥰 🌳🌲Vetë emri Valbonë, vjen nga një vizitor i huaj, i cili kur erdhi nga Thethi dhe doli në Qafë të Valbonës e quajti Valbonë – Vale Buona- 🌺Luginë e Bukur.🌺 ‼️Startojme ne Maj‼️

BUDVA – KOTORR – ULQIN 2 DITE 45€ Data 8-9 Mars Dita e pare: Durres-Tirane – Kotor – Budva – Ulqin Nisja nga Durresi ne oren 6:00.Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.Muzik gjate darkes e organizuar nga agjensia. Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane-Durres Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshu.Fundi sherbimit.

The Land Of The Legends
Sot kemi nje surprize shume te kendshme per ju 🎁 Te gjithe klientet qe reservojne ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA perfitojne FALAS jo vetem hyrjen ne Theme Park po dhe Transportin 😻 Shijojeni kete mrekulli exlusivisht vetem nga Celmanaj Travel!! Bej Tag 3 miqte e tu dhe peritoni 30% ulje per cdo rezervim ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA. #beliveusyourtravel

#seaplanetresort #Antalya #celmanajtravel💙 #FamTrip2018 #BeliveUsYourTravel🗺🏝

#PalomaHotel #Pool #CelmanajTravel #Holiday #Summer #BestPricee #BookNow #Antalya

#Antalya #CelmanajTravel #Holiday #BestPrice #Sunmelia #Sun #Pool #WaterSlide

Sherwood Brezees Resort Hotel 😍#CelmanajTravel

Rixos Premium Tekirova
Mjafton te shkoni vetem nje here ne RIXOS PREMIUM TEKIROVA dhe do ktheheni serish, cdo vere 😊

Wonderland for all ages

Paloma Oceana Resort
#ItsTime #to #think #about #holiday #Antalya2018 #PalomaOceanaResort #CelmanajTravel

Diamond Premium Resort&Spa
#Antalya #Turkey #hotels #great #proud #amazingview #book #now #onlythebest #forthebests #CelmanajTravel

RIXOS WORLD "THE LAND OF LEGENDS".Prenotoni tani dhe beni endrrat tuaja realitet,perfitoni nga oferta #earlybooking#belive#us#your#travel Na kontaktoni ne: Cel:+355 67 407 0046 WhatsApp:+355 69 333 1221 Instagram:celmanaj.travel_tours_ Skype: Celmanaj Travel & Tours Email:[email protected]

Celmanaj Travel&Tours vjen prane jush me destinacionet me te bukura per kete vere,Paloma Oceana Resort vjen me cmimet me te lira duke filluar nga 300€ per person Ultra all inclusive! Belive us your travel!

Udhetoni me Ventouris Ferries tashme me nje anije te re ne bord Rigel III Udhetoni me komoditet drejt Italise me cmime shume te lira. Na ndiqni ne: Instagram:Celmanaj.travel_tours_ Skype:celmanaj travel&tours Email:[email protected]

About   Privacy   Login