Celmanaj Travel & Tours

Zbritje 5% shtese per rezervime vetem sot !
🏞GLORIA GOLF 5*
📍Per me shume info: 0693331221/ 0674070046

SOT perfitoni 35% Early Booking 🔥🔥
Sea Planet Resort #superaqupark #superpishina

0693331221 / 0674070046📍

💥Oferte vetem per rezervime sot / discount 35%
🎯PARROTEL BEACH RESORT 5*
✈️Nisja 2 korrik
📞 Per me shume info: 0693331221 / 0674070046

5% zbritje shtese per rezervime vetem sot !
Sea World Resort & Spa 5*
🏊‍♂️🌲🏝Everything that you need !
📍Per me shume info: 0693331221/ 0674070046

😎Per rezervime vetem sot ofrojme 5% zbritje shtese .
🏝SENTIDO TURAN PRINCE 5*

Oferte eskluzive "vetem sot "
-5% zbritje 😍
Gloria serenity /Gloria Golf /Gloria Verde

Nxitoni te rezervoni !

🎯Zbritje 40% per rezervime vetem sot !!!
😍Coral Sea Resorts and Aqua Park 5* #Sharmelsheikh ✈️2 korrik nisja

Vera 2019 ne #Halkidiki🌊

🐠 01-07 #Qershor (6 Nete)
🐠 Poseidon Hotel Sea Resort - 4*
🐠 489 €/p (dhome dyshe)
🐠 All Inclusive
🐠 Pa transport
🐠 Taksa e qytetit paguhet ne recepsion (4€ dhoma/nate)
🐠 Cmimi i vlefshem per rezervime sa me pare

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

Mirmengjes ! #Maldive

❣ Luks ne ANTALYA ❣
☘☘CALISTA LUXURY RESORT 5* per vetem 1029 eur

🌟Per nisje me 25 Maj , 7 Dite
🌟Cdo gje e perfshire !

🌟2 Dhoma e Fundit , per rezervime brenda dates 10 Maj

#Mykonos 419 euro/p
📆Dt. 5 -11 qershor

📍Perfshihet:
✈️Biletat e avioni
🛍️Akomodimi ne Hotel Anastasia Village 4*
🥙☕Te perfshira: hotel me mengjes

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

Eftalia Marin Resort #Antalya 🏝
Femije deri 14.99 vjec Free 😍

Morning 😍
#Italy

Magjia e Cappadocias ne perendim #breathtaking 😍

Tagg personit qe ke planifikuar te shkosh me te ne Cappadocia😉 #experiencemakesthedifference

🏝️ #Bali 919 euro /p
📆4 - 11 qershor

👍Ne cmim perfshihet :
✈️Bileta e avionit
🏣Akomodimi ne hotel La Villais Kamojang Seminyak 5*
🥪☕Te perfshira: me mengjes

📍CMIMET MOMENTALE

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

🍀💦 Nisni diten ashtu sic duhet , Gloria Serenity !

😍Nisja ne 25 Maj , anija MSC Fantasia, 565 eur/person !😍

Xhenova- Marseille -Palma De Mallorca -Ibiza - Napoli - Livorno - MSC Fantasia
7 nete Akomodimi ne kabine te brendshme
Mengjes , Dreke, Darke

Cmimi momental !!!

😎Costa Brava😎

💙8 dite 265 euro
🖤dt. 3-10 qershor

Perfshihet:
Fluturimi Shkup Barcelone Shkup
Akomodimi per 7 nete ne Hotel MoreMar 3*
Mengjeset + darka

💙Cmimi momental!

😍Maldives duke filluar nga 1575 euro per person😍

Ne cmim perfshihet:

💙Bileta e avionit
💙Akomodimi ne hotel Sun Island Resort & Spa 5*
💙Mengjeset+drekat+darkat+pijet
💙Datat 22-29 Maj

🌺Portugali dhe Spanje, 31 Maj, 13 Dite €629

Në pagesë përfshihen:
✨Udhëtimi me autobus Tiranë – Rijeka – Nisë – Barcelonë – Madrid – Porto – Lisbonë – Sevilje – Cordoba – Malaga – Granada – Valencia – Barcelona – Marsejë – Milano – Trieste – Tiranë.
✨Akomodim në hotel: Fjetje 3 netë në Barcelonë, 1 natë Madrid, 1 natë Porto, 1 natë Lisbonë, 1 natë Malaga, 1 natë Valencia, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Trieste.
✨Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✨Shëtitjet me autobus sipas programit.
✨Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

Diten e diele organizojme:
Hiking ne liqenin e bovilles.
Nisja behet nga Durresi dhe Tirana.
Nga Durresi nisemi ne oren 🕗8:30
Vendtakimi : Stacioni i trenit
Nga Tirana nisemi ne oren 🕗9:00
Vendtakimi: Casa Italia
Kategoria : Marshim
Distanca : 20 km
Niveli i guides : Mesatar
Data : 28 Prill
Cmimi:790 leke
Programi : ⏰Nisemi nga Durresi ne oren 8:30 dhe nga Tirana ne oren 9:00.
⏳ Rruga deri tek diga zgjat rreth 40 min.
🚶‍♀🚶‍♂Nga diga do te filojme ecjen ku na pret nje pamje e mrekullueshme e liqenit te bovilles dhe malit te Gamtit.🏞 Ecjen do ta nisim me disa ushtrime ,ku do te pergatitemi per ngjitjen .
Gjate rruges do te kemi pushime ,lojera dhe aktivitete te ndryshme dhe patjeter dhe shume foto. 🗒 Cfare duhet te keni me vete ? ( Nje liste e shkurter )
1. Cante shpine 🎒
2. Atlete per hiking 👟
3.Rroba per tu nderruar👕
4. Ushqime dhe fruta te thata,uje 🥖🍏(jo pije te gazuara )
5. Baterine e telefonit plot 📱
6. Dhe patjeter dhe buzeqeshjen tuaj 😄 📲Per cdo informacion mund te telefononi ose te shkruani ne What's app ne numrin : +355697449846

Nje perle ne gjirin e Mesdheut ☀️
Amara Dolce Vita

Vendet e fundit per neser ne Boville.
👉Nisje nga Durresi
👉Nisje nga Tirana
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️0693331221/0674070046
📧[email protected]

😍Phuket per vetem 949 euro personi 😍

Ne cmim perfshihet;

💙Bileta e avionit
💙Akomodimi ne hotel Holiday Inn Phuket Mai Khao Beach Resort 4*
💙Mengjeset per ditet e qendrimit
💙Datat 7-14 Qershor

🏝️ ORANGE COUNTY KEMER 5* 639 euro /p

📆Nisje ne daten 25 maj

😍Ne cmim perfshihet :
✔️Fluturimi charter direkt
✔️Akomodimi ne hotel all inclusive
✔️Transfertat aeroport hotel

Cmimet e vlefshme brenda dates 30 prill ‼️‼️

😍😍SANTORINI 389 eur/person !😍😍

29 Maj-2 Qershor
Akomodimi Memento Perissa 4*
Mengjesi i perfshire
Bileta e avionit nga Tirana

Cmimi momental !!!

😍Hotel i krijuar posacerisht per femije😍

🎮CLUB TURAN PRINCE WORLD 5⭐⭐⭐⭐⭐

🍉7 dite 1899 euro ( 2 te rritur + 2 femije) 🍉 Nisja 25 maj!

-Perfshihet:
-Fluturimi nga Tirana direkt me Turkish
-Akomodimi per 6 nete
-Koncepti all inclusive
-Transferta me minibus komod

⭐Cmimi per rezervime brenda dt 30 prill!

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

OFERTA E DITES !

I gjithe Mesdheu 499 eur/person !

Krociera Costa Fortuna me nisje ne 3 Maj

Genoa - Marseilles- Barcelona - Valencia - Civitavecchia - La Spezia - Genoa
7 Nete Mengjes, Dreke, Darke

Maroku me super cmime, duke filluar nga 490 euro/p

🌴18-26 qershor

🍍Ne cmim perfshihet:
🍹Bileta e avionit me transit ne Athine
🌹Akomodimi ne hotel
🍕Mengjeset
✨Viza

- Riad Errabii 4* 490 euro personi
-Riad La Rose Du Désert 5* 535 euro personi
-Riad Dar Benbrahim 4* 560 euro personi
-Riad la Rose Orientale 3* 630 euro personi

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

🎤Enrique Iglesias – Rome🎤
5 Maj – 315 euro/ person

Ne cmim perfshihet:
-Fluturimi vajtje ardhje dt. 4-6 maj
-Akomodimi ne hotel Cesar Palace 3*
-Mengjeset per 2 ditet e qendrimit
-Bileta e koncertit

🎶Cmimi momental!

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

#Theniaedites

Miremengjes me kete foto te Amara Dolce Vita 😍

🏝️ KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5* 579 euro /p
📅 25 maj (6 net / 7 dite )

🌸Ne cmim perfshihen :
🛫Bileta e avionit vajtje ardhje
🏘️Akomodimi ne resort
🍷🍽️🍨Koncepti Ultra All Inclusive
🚌Transferta aeroport -hotel-aeroport

❗PER REZERVIME BRENDA PRILLIT❗

Wonderful view Machu Picchu , Peru !😍

🌏#Bali duke filluar 929 euro /p
📅 4 - 12 qershor

🌸Ne cmim perfshihen :
🛫Bileta e avionit vajtje ardhje
🏘️Akomodimi ne resort
🏝️Inata Bisma Ubud 4* 929 euro
🏝️La Villais Kamojang Seminyak 5* 949 euro
🏝️Taum Resort Bali 5* 949 euro
🏝️Atta Mesari Resort & Spa 5* 1049 euro
🏝️The Mansion Resort Hotel Resort & Spa 5* 1059 euro
🏝️Puri Gangga Resort 5* 1079 euro
🏝️Royal Tulip Visesa Ubud 5* 2470 euro
🍷🥙Me mengjes

❗PER REZERVIME SA ME SHPEJT❗

Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

Banjat e Benjes ,Permet 28 Prill
👉Nisje nga Durresi
👉Nisje nga Tirana

PROGRAMI:
Nisja nga Tirana ne oren 06:30 ( Nisja nga Durresi 07:00)
Vazhdojmë udhëtimin e me pas ndalojme për kafen e mëngjesit rreth 20-30 min
Ndalese tek Uji i Ftohte Tepelene
Ndalese Panoramike ne gryken e Kelcyres
Me pas drejtohemi tek Banjat termale . Bëhet fjalë për një vend me vlera kurative universale dhe një destinacion krejt të veçantë turistik të rajonit jugor.
Pasi I kemi shijuar vaskat me uji kurativ drejtohemi te kanionit te Langaricë startojm ecje ne brendesi te tij duke shijuar gjithe natyren e jashtzakonshme . Peizazhi natyror i këtij lumi , është nga më piktoreskët në gjithë Shqipërinë. Konsumimi I drekes BBQ .Qendrim I lire ne natyre .
Nisemi drejt Tiranës rreth orës 17:00 dhe bëjmë një ndalesë pushimi kafeje ne Permet qytetin e Trendafilave.Mberritje ne Tirane dhe Durres ne darke rreth ores 21:00 .

Fundi I sherbimit tone !

Duhet të keni me vete :

Rroba sportive ,ushqime te thata ,cokollata , shishe uje 1.5L ,rroba plazhi ,syze dhe krem dielli Sandale per te ecure ne brendesi te kanionit .

Info mbi destinacionin :

I vendosur buzë Vjosës e rrëzë malit të Dhëmbelit, Përmeti është një nga qytetet më tërheqës dhe më atraktivë nga pikëpamja turistike në shkallë kombëtare. Për shkak të pozicionit gjeografik shumë të favorshëm, klimës së tij të përshtatshme e sidomos mikpritjes mbresëlënëse, Përmeti është një zonë që ka një shkallë të lartë vizitorësh të huaj dhe vendas.
Përmeti ka shumë resurse turistike, por më të njohurit janë Kanionet e Langaricës ose Kanionet e Urës së Dash*t, që ndodhen 200 m larg burimeve termale në të dy anët e lumit Langaricë,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Per te gjithe te rinjte out there --> MERAKI RESORT 😍 #Hurghada #Egjipt ADULTS ONLY 599 euro person

6 nete - Nisja 17 Korrik 💙

Maldive. 💙

🎀Zakynthos, duke filluar nga vetem 199 euro / p🌊

✨Dt. 3-9 Qershor :

Disa sygjerime hotelesh :

Village Inn 4* , 199 euro/ p
Palazzo Di Zante 4* , 239 euro / p
Zante Imperial Beach 4* , 245 euro / p
Majestic Spa 4* , 255 euro/p
WHITE OLIVE HOTELS 4* , 365 euro/p
Koukounaria Hotel & Suites 4*, 370 euro /p
Diana Palace 4* , 425 euro/p

Cmimet perfshijne :
Akomdimi ne hotel
mengjesi + dreke + darka + pije gjate vakteve .

Transport personal ❗❗❗

Cmimet momnetale❗❗
Per me shume informacion :
📩 Facebook
📩 Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

Mirmengjes 😍

⛵️Lumi i Shales 1 dite 2500 Leke⛵️
👌Vizitohen: Lumi i Shales , Liqeni Komanit , Blini Park
👉Nisje nga Tirana,Durresi dhe Lezha
👉Data: 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj

👌Ne cmim perfshihet:
*Transporti vajtje ardhje
*Varka , Koman - Blini Park - Koman
*Guida

❤ ------ Na kontaktoni ------
📲:+355 69 74498 46
📞 :+355 69 33312 21
📧 : [email protected]

Pagesat mund ti kryeni:
🏦 Raiffeisen Bank
📮Western Union & MoneyGram
🎯 Prane zyres tone

Diten e diele organizojme:
Hiking ne liqenin e bovilles.
Nisja behet nga Durresi dhe Tirana.
Nga Durresi nisemi ne oren 🕗8:30
Vendtakimi : Stacioni i trenit
Nga Tirana nisemi ne oren 🕗9:00
Vendtakimi: Casa Italia
Kategoria : Marshim
Distanca : 20 km
Niveli i guides : Mesatar
Data : 28 Prill
Cmimi:790 leke
Programi : ⏰Nisemi nga Durresi ne oren 8:30 dhe nga Tirana ne oren 9:00.
⏳ Rruga deri tek diga zgjat rreth 40 min.
🚶‍♀🚶‍♂Nga diga do te filojme ecjen ku na pret nje pamje e mrekullueshme e liqenit te bovilles dhe malit te Gamtit.🏞 Ecjen do ta nisim me disa ushtrime ,ku do te pergatitemi per ngjitjen .
Gjate rruges do te kemi pushime ,lojera dhe aktivitete te ndryshme dhe patjeter dhe shume foto. 🗒 Cfare duhet te keni me vete ? ( Nje liste e shkurter )
1. Cante shpine 🎒
2. Atlete per hiking 👟
3.Rroba per tu nderruar👕
4. Ushqime dhe fruta te thata,uje 🥖🍏(jo pije te gazuara )
5. Baterine e telefonit plot 📱
6. Dhe patjeter dhe buzeqeshjen tuaj 😄 📲Per cdo informacion mund te telefononi ose te shkruani ne What's app ne numrin : +355697449846

Paloma Finesse ⚡️New Luxury Hotel 2019
Rezervo tani : +355693331221

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Valbona This Summer
Nashira Resort  5*
The Land Of The Legends
Rixos Premium Tekirova
Wonderland for all ages
Paloma  Oceana Resort
Diamond Premium Resort&Spa

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Vath Turja
Durazzo
2001
Other Durazzo travel agencies (show all)
SIBEL Agency SIBEL Agency
LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo, ALBANIA

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

FUFI Travel FUFI Travel
Durazzo, 2001

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi.Saranno indimenticabili.

ODIS" Travel Agency ODIS" Travel Agency
Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durazzo, 2000

RIVA Travel RIVA Travel
L.4 Rruga SKENDERBEJ
Durazzo

Auto Transport  Itali-Shqiperi AT Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Durazzo

Transport automjetesh Itali-Shqiperi

Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Genius Mind Genius Mind
L.12 RR.DESHMORET
Durazzo, 2000

Seatrade Travel Agency Seatrade Travel Agency
Rruga Skenderbej, L 4, Durres, Tek Hyrja E Pasagjereve Te Tragetit...
Durazzo, 2001

Albania Travel Group Albania Travel Group
Rruga Aleksander Goga
Durazzo, 03101

Mireserdhet ne faqen zyrtare te Albania Travel Group.

Dhoma plazhi  Durres Dhoma plazhi Durres
Rrota E Kuqe (rruga Vegimi)
Durazzo

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme