Celmanaj Travel & Tours

Shijoni Velipojen ne fundjave
Fishta Hotel- Superoferte
12-14 Qershor
49 euro per person/ mengjes i perfshire
Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea

-📍Fundjave ne Ksamil 🌊🏖

-CLASS HOTEL 5*

🌸26-28 Qershor
🌸90 euro p/p akomodimi ne Double Room 🥰👌

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller

Disa eksperienca nuk mund te harrohen ,por mund te perseriten 🥰
📍Meraki Resort , Hurghada

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling

Timeline Photos

Drejt pushimeve si ne perralle 🏰
Haydarpasa Palace , Alanya 😍

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler

Vlora e bukur ! 🥰
Regina Blu 5 *

Super oferte ne super det dhe super pamje 😍🏖🌊
19-21 Qershor . 2 nete /3 dite

Per 70 euro person - mengjes i perfshire

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler

Fundjave ne Sarande
Hotel Bahamas 4*

3-5 Korrik
150 euro p/p akomodimi ne DOUBLE ROOM 😍😍😍
Femijet 0-3 vjec FREE
4-12 vjec extra bed 5euro p/nate

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Fundjave ne Vlore ❤️❤️

Hotel Rexhina City 4*

19-21 Qershor
70 euro Pp akomodimi ne DOUBLE ROOM🤩😎😎

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
📍 #travel #traveling #vacation #visiting #traveler #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #fun #travelling #tourism #tourist #instapassport #instatraveling #mytravelgram #travelgram #travelingram #igtravel #instalife #instalive #lovelife #ilove #travelblog #instago

Njoftim , hapen. fluturimet e dt 1 Qershor👇 💃Rome -Tirane 💃Bolonja -Tirane
💃Milano -Tirane

Na kontaktoni :
0693331221

docs.google.com

Summer 2020

Summer 2020
Ky është një pyetsor mbi destinacionet që dëshironi ketë verë🗺🏝🗻🏕

https://docs.google.com/forms/d/11lJ-y5od5PeBpmY0HRvN-eTnFUsbYg6XJ3OBOC7fG-E

docs.google.com Ky është një pyetsor mbi destinacionet që dëshironi ketë verë🗺🏝🗻🏕

Çelmanaj Travel & Tours ju uron Gezuar Pashket te gjith besimtareve katolike❤️

Mirmëngjes miq nga Hurghada - Egjipt

Gjithçka që ju duhet është të planifikoni pushimet dhe lumturia vjen natyrshëm 😇💙

Mirmëngjes miq! Është vërtetuar shkencërisht që mendimet pozitive arrijnë të kenë ndikim të jashtëzakonshëm brenda nesh, duke e shfaqur atë dhe fizikisht. Këto ditë mendoni sesa shpejt do vijë vera dhe do mund të shijoni pushimet që keni ëndërruar gjithmonë!
🙏 Ne mund t’ja dalim, të gjithë, sëbashku, edhe më të fortë!

#CelmanajTravel♥️

Mëngjeset lundruese në destinacionet tropikale janë një nga atraksionet kryesore për një eksperiencë tejet të veçantë 🍹🍱🥗🍤🍤🍤 Një nga resortet e vetme që e praktikon këtë shërbim ështe
Regnum Carya Resort & Spa 5⭐️ në Belek
(Një ndër resortet më luksoze në Antalya)

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

🌺🐦Miremengjesi nga Gloria Serenity ! #BELEK
#GloriaHotels #BecauseHereisGloria #Spring #Nature #Holiday

🏝️Sharm El Sheikh
🌊☀MONTE CARLO RESORT 5⭐
✈Fluturim çdo javë nga 31 MARS - 6 Netë All Inclusive - 680 Eur / person

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Gjithçka që të duhet në këto momente është mendimi për disa pushime relaksuese si në këtë foto: ju sygjerojmë 🏖Hurghada - Egjipt
Fluturim #charter (linjë direkte nga Tirana) drejt këtij destinacioni me plazhe të mrekullueshme!

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

SEA LIFE BUKET BEACH HOTEL 5*, ANTALYA 🏖 🌞⁣
7 dite All Inclusive per vetem 590€/p 🌊⁣

Data e udhetimit: 23-29 Qershor.⁣

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:c[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

🏝Rixos Magawish - Hurghada
| VIP-selection |

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

🎁Deti Balltik, 1 Maj, 14 Ditë €669

Në pagesë përfshihen:
🚌Udhëtimi me autobus: Tiranë – Zadar – Mynih – Hannover – Kopenhagen – Goteborg – Oslo – Stockholm – Helsinki – Tallinn – Riga – Varshavë – Budapest – Tiranë.
🚢Udhëtimi me traget Stockholm – Turku dhe Helsinki – Tallin.
🏨Akomodim në hotel: Fjetje: 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih, 1 natë në Hannover, 1 natë në Kopenhagen, 1 natë në Goteborg, 1 natë në Oslo, 2 netë në Stockholm, 1 natë në Helsinki, 1 natë në Tallinn, 1 natë në Riga, 1 natë në Varshavë, 1 natë në Budapest.
🥐Mëngjeset në Hotele sipas programit.
🚌Shëtitjet me autobus sipas programit.
👨Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

😍Mynih dhe Bazel, 29 Prill, 5 Ditë €399

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
🛫Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
🏨Akomodim në hotel me 3 yje,
🥐Mengjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
👨Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
👜Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. ⚠️Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra.

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

The Best or Nothing 😎
👣🏝STEIGENBERGER AL DAU BEACH 5*
Udhëtim me Charter ✈️HURGHADA - Egjipt
Akomodimi në DELUXE SEA VIEW / Sherbimi ALL INCLUSIVE
Nisja me 9 Korrik - 799 Eur v/ person

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

ACHARAVI BEACH HOTEL, CORFU📍🇬🇷⁣

6 dite akomodimi per vetem 295€ 🌞🍹⁣

Data udhetimit: 2-7 Qershor⁣

Ne cmim perfshihet: ⁣
🌊Akomodimi 5 nete ne hotel.⁣
🌊Sherbimi Half Board (mengjes+darke) per ditet e qendrimit.⁣

🚗Transporti ne menyre individuale‼️⁣

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Pushime ne #SHARMELSHEIKH , Egjipt ☀️🏖🐪

▪️JAZ MIRABEL BEACH RESORT 5*
▪️Nisja 31 Mars
▪️Cmimi 600 euro personi / 7 dite

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Costa Brava Super ofertë 169 euro 😍 #Kapoferten #nisumepushime 💙 📅11-14 Qershor 🍭Në cmim përfshihet :
✈️Fluturimi nga Podgorica
🏨Akomodimi ne Guitart Rosa 4*
🥪Mengjeset + Darka
Cmimet momentale ‼️‼️
.
.
.
.
.
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

🥰🏝🌊7 ditë pushime Ultra All Inclusive
✈️Hurghada - Nisja me 9 Korrik / person
👉Meraki Resort 4* - 580 Eur / person
👉Titanic Royal 5* - 600 Eur / person
👉Steigenberger Al Dau 5* - 795 Eur / person

✈️Sharm El Sheikh - Nisja me 8 Korrik
👉Jaz Mirabel 5* - 640 Eur / person
👉Monte Carlo 5* - 705 Eur / person
👉Rixos Sharm El Sheikh - 930 Eur / person

✈️Antalya - Nisja me 26 Maj
👉Haydarpasa Palace 5* - 640 Eur / person
👉Mirada del Mar 5* - 795 Eur / person
👉Amara Dolce Vita 5* - 900 Eur / person
👉Gloria Serenity 5* - 1190 Eur / person

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Fundjavë në Budva 😍

🍒 Splendid Conference & Spa Resort 5* - 215 eur/personi

Perfshihet:
🏨 Akomodimi në hotel / 19-21 qershor
🥐 Mëngjeset

Çmimi momental ‼️

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Yasmin Bodrum Resort 5* 620 euro

Ne cmim perfshihet;
✈️Fluturimi me charter
🏩Akomodimi ne hotel per 7 dite
🍩Koncepti Ultra All inclusive
🚗Transfertat aeroportuale

Cmime me ulje per rezervime deri me 30 mars! 😍 Rezervo tani ‼️

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

🌆Dubai , 2 Prill, 5 Ditë €599

Ne cmim perfshihet:
🚌Transfeta Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
👉Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
🚐Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
🏨Akomodimi në Hotel në Dubai.
🥐Mëngjezet në Hotel.
🚌Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
👲Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
👲Guida vendase në disa Shëtitje.

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Një eksperiencë unike në 3 kontinente të ndryshme: 📍🗺Europë, Azi dhe Afrikë
7 netë / 8 ditë - € 649 per person
#Pireus #Alexandri #PortSaid #Ashdod #Limassol #Rodos #Kusadasi
⛴Nisja me 14 MARS 2O2O
• Eskursion ne Kairo dhe Piramidat e Gizës
• Mundësi unike për të vizituar qytetin e Shenjtë të Jeruzalemit
• Tur ne qytetin e vjetër të Rodosit dhe vizitë në Lindos
• Vizitë në Ephesus me Teatrin e Madh dhe Librarinë e Celsus

Date 1: Nisja nga Porti i Pireusit, Athine
Date 2: Lundrim
Date 3 : Alexandria, Egjipt & Port Side, Egjipt
Date 4: Ashdod, Israel
Date 5: Limassol, Qipro
Date 6: Rhodos, Greqi
Date 7: Kusadasi, Turqi
Date 8 : Pireus, Athine

Të përfshira: Akomodimi për 7 netë në kabinë të brendshme
Shërbimi All Inclusive

#kusadasi #alexandria ##portsaid #Ashdod #limassol #rhodes #athens #egypt #greece #israel #turkey #cyprus

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]

😍Greqia dhe bregdetet e saj te mrekullueshme me afer se kurre me cmime fantastike per ju dhe per familjen tuaj.

🌞Porto Rio Hotel & Casino 4*
▶️Nisja ne dt. 5 Qershor ,
👍5 dite vetem 370 euro gjithe familja
🌞2 te rritur + 1 femije deri 12 vjec

Perfshihet :
🏨Akomodimi ne hotel
🌞Mengjes + dreka + darka + pije
✔️Cadrat dhe shezllonet

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

Zgjidhni resortin tuaj te preferuar per pushimet verore, qe me kaq padurim po i prisni 😍

Bodrum,Turkey
🗓️3-9 korrik
❣️Mandarin Resort Hotel 5* 495 euro
❣️Green Beach Resort 5* 645 euro
❣️Kadikale Resort 5* 659 euro
❣️Goddess of Bodrum - Isis Hotel 5* 670 euro
❣️Duja Bodrum 5* 719 euro
❣️La Blanche Resort & Spa 5* 777 euro
❣️Isil Club Bodrum 5* 879 euro

Ne cmim perfshihet:
✈️ Fluturimi me charter
🏩 Akomodim ne konceptin All inclusive ose Ultra all inclusive
🚗 Transfertat aeroport-hotel-aeroport

Perfitoni nga uljet deri me 31 mars! Rezervo tani‼️ 😍

Rezervoni ne :
💌Facebook
💌Instagram
+355693331221
+355697449846
Email:[email protected]
.
.
.
#travelling #vacation #instagood #travel #nature #holiday #beautiful #travelgram #travelphotography #photooftheday #sky #instatravel #sea #picoftheday #wanderlust #travelblogger #traveling #traveller #captionplus #instago #tourist #mytravelgram #landscape #igtravel #traveler #gobikesindia

CELMANAJ TRAVEL & TOURS-BELIVE US YOUR TRAVEL

Me nje eksperience ne fushen e turizmit dhe biletarise, ju ofrojme jo vetem destinacionet me ekzotike nga e gjithe bota por mbi te gjitha cilesi te larte sherbimi dhe profesionalizem maksimal Celmanaj Travel- Partnere te sigurte ne udhetimin tuaj...KUDO NE BOTE!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Rixos Seagate Sharm 🌟🌟🌟🌟🌟 Aquaparku me i madh ne Sharm el Sheikh 🤩 Ne Rixos nuk do ju mungoje asgje 😊
Valbona This Summer
The Land Of The Legends

Location

Telephone

Address


Rruga Vath Turja
Durazzo
2001
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
SIBEL Agency SIBEL Agency
LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo, ALBANIA

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Albania Travel Group Albania Travel Group
Rruga Aleksander Goga
Durazzo, 2001

Mireserdhet ne faqen zyrtare te Albania Travel Group.

Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi. Saranno indimenticabili.