BAR RESTORANT HOTEL <DIVJAKA PARK>

BAR RESTORANT HOTEL <DIVJAKA PARK>

ja dhe pula zogu qe priste te dera diten e kaluar.😂😂

neser ti.😂😂

oferta dhe ulje cmimesh ne javen e pare te gushtit.nga data 1-7 dhomat familjare kushtojne 2500-3000 mije nata.dhomat cift 2000-2500 mije nata.perfshire dhe mengjesin.nxitoni.zgjat fare pak.per cdo info shtese ju lutem kontakt:068 35 76 095 & 067 545 1000.ju mirpresim.ju faleminderit.

vazhdon faza pergatitore e ekipit INTERNACIONAL TIRANA.dita 9...

ekipi ITERNACIONAL TIRANA te cilet kane zgjedhur ambjentet tona per tu akomoduar per fazen pergatitore.me tranjerin e njohur.ish futbollist i disa ekipeve kryesore ne supelig.GERTI MUKA.faleminderit qe na zgjodhet dhe ju urojm sa me shum suksese...

rezervimet vazhdojne.duke filluar nga 2000 mije leke deri tek dhomat familjare me 3500 mije leke nata.perfshire edhe mengjesi.per me shum info ju lutemi kontakt:066 60 65 407 & 067 545 1000.ju faleminderit.ju mirpresim...

perendimi diellit.dicka fantastike...

bukuri natyrore...

laguna dhe peshku i saj i fresket...

kafja e mbazdites poshte pishave,ajrit te fresket dhe relaxit...

e kapi bisha...

per kenaqsine apo kerkesen e cdo klienti,karkaleci dhe cdo produkt tjeter vjen i fresket dhe i gatuar ne cast.ju mirpresim...

mjafton te shprehni deshiren per nje gatim tradicional,dhe eshte detyrimi jone tjua plotesojme.ju mirpresim te provoni gatimet tona.ju garantojme per kenaqesine qe do te kaloni.mire se te vini...

Na ndiqni edhe ne instagram tashme...

[01/01/16]   te dashur miq,te aferm,dashamires,dhe kliente te ambjenteve tona,ju urojm nga zemra qe ky vit,te jete viti i ndryshimit dhe lumturise per te gjithe.fat dhe mbaresi ne familjet tuaja.GEZUAR 2016...dhuroni sa me shume miresi dhe lumturi tek te gjithe.HAPPY NEW YEAR....

[11/28/15]   te dashur miq dhe kliente te ambjenteve tona,ju bejme me dije se per cfardo kontakti me hotelin tone,nr qe duhet te telefononi eshte; 066 60 65 407...ju mirpresim ne cdo kohe.ambjentet tona jane te disponueshme gjate gjithe vitit.ju faleminderit...

[08/31/15]   megjithese ne shqiperi sezoni veror mbaron pa filluar akoma ne jemi akoma ketu per tju mirpritur gjat gjith sezoneve.duke filluar nga data 01 09 2015 ne ju mirpresim ne ambjetet tona me oferta te reja qendrimi.dhomat kushtojne vetem 1500 leke.mund te qendroni,mund te provoni gatimet tona gjate gjithe vitit.jeni te mirpritur.kontakt...068 40 65 407...

[08/11/15]   nqs akoma nuk e keni krijuar kohen per te kaluar disa dite pushime buze detit atehere ju sugjerojme te mendoni tani duke perfituar edhe nga ofertat e fundsezonit ne hotelin tone.nga data 20-31 dhomat familjare kushtojne vetem 2500 leke.dhomat cifte kushtojne 2000 leke.mos harroni,ne cmim perfshihet edhe mengjesi.per me shum info ju lutem kontaktoni ne...068 40 65 407 ose 067 43 05 971..ju mirpresim...

[07/25/15]   i nxehti i kesaj vere vazhdon.nqs akoma nuk keni vendosur ku te kaloni disa dite plazhi te fresketa atehere ju sygjerojme te vizitoni ambjetet tona dhe ju sigurojme qe keni per tu kenaqur me jodion e mengjesit dhe me freskine nen aromen e pishave.nxitoni.rezervimet vazhdojne akoma.mos harroni...dhoma familjare kushton 3500 leke nata.dhoma cifte 2500 leke nata,perfshire dhe mengjesin...kontakt...068 40 65 407 dhe 067 43 05 971.ju mirpresim...

sepse ata qe dine te shijojne prodhimet e detit te freketa,edhe pjata i serviret ndryshe.ju mirpresim te gjitheve...

tave patate me lepur....

ne te nxehtin e kesaj vere,nje dreke e kendeshme mund te shijohet vetem poshte freskise se pishave...

keci i pjekur ne hell.se ne kur themi qe bejme cdo gje per te kenaqur klientet tane nuk genjejme.mjafton te qendroni ne ambjetet tona,te porosisni cfare keni deshire dhe cdo gje do tju plotesohet me kenaqesi.nxitoni.sezoni eshte shum i shkurter dhe ditet ikin shpejt.ju mirpresim...

ambjenti i brendshem i restorantit tone.ju mirpresim...

ju mirpresim te provoni gatimet dhe freskine e ushqimeve tona...

sapo erdhen ne restorantin tone.jeni te mirpritur te provoni cdo gje te fresket dhe te shijshme...

eshte veshtire te kapen por peshkataret tane bejne cmos per ti kapur dhe ne i plotesojme kerkesat e klienteve tane.ju mirpresim ti shijoni...

rruga kur vjen nga buza e detit per ne hotelin tone ne mes te pishave,ajrit te fresket dhe qetesise.ju mirpresim...

sepje e mbushur me karrota,domate,dhe djath kackavall.jeni te mirpritur te provoni gatimet tona...

[06/30/15]   OFERTE:nga data 1 korrik deri ne 15 dhomat cifte 2000 leke nata.dhoma familjare 3000 leke nata.eshte e disponueshme per 4 persona.mos harroni.ne cmim perfshihet edhe mengjesi.per rezervime kontaktoni:068 40 65 407 dhe 067 43 05 971.ju murpresim....

[06/30/15]   te dashur miq.ne ju mirpresim te gjitheve.rezervimet kane filluar.cmimet apo info te tj ju lutem inbox ose ne nr e tel.068 40 65 407.ose 067 43 05 971.ju faleminderit.ju uroj nje mbazdite te kendeshme...

Photos from BAR RESTORANT HOTEL 's post

sepse ne i rrisim vete per muaj me rradhe si e si qe klientet tane te jene te kenaqur duke shijuar ushqimin tone bio...

ja dhe tava me oriz me zogj fshati ne restorantin tone.ju mirpresim te gjitheve....

[06/29/15]   celsi jone eshte sinqeriteti.shprehja jone eshte..me mire pak dhe cdo gje e paster sesa duke mashtruar dhe fundi eshte 00.rezervimet ne hotelin tone vazhdojne.jeni te mirpritur.per me shum info.kontakt..068 40 65 407.ose 067 43 05 971...

BAR RESTORANT HOTEL 's cover photo

BAR RESTORANT HOTEL

kjo nuk eshte e fundit.gatimet tona tradicinale vayhdojne.nxitoni.jeni te mirpritur te provoni gatimet tona dhe ne ju garantojme vetem dicka.do ti shijoni dhe do ti kujtoni gjithmon...

Photos from BAR RESTORANT HOTEL 's post

mirmengjes te dashur miq.nje kohe e bukur per te gjith plazhistet...

mbremje sa me te kendeshme ju urojm te dashur miq.dhe mos harroni.rezervimet ne hotelin tone kane filluar.ju mirpresim...

cdo gje e fresket ne restorantin tone.ju mirpresim te provoni gatimet tona te fresketa dhe te shijshme...

[07/16/12]   Ofertat e sezonit veror ne "DIVJAKA PARK": dhoma familjare kushton vetem 3500 leke nata; dhoma cift kushton 2500 leke nata. Ne cmim perfshihet edhe mengjesi. Per prenotime kontaktoni ne: 0684065407
0694645825
JU MIREPRESIM!

youtube.com

Adriano Celentano e Gianni Morandi ♪ Ti penso e cambia il mondo "Festival di Sanremo" 2012

youtube.com Celentano & Morandi ♪ Ti penso e cambia il mondo . ------------------------------ ♪ ------------------------------ . Affamati come lupi viviamo in crudeltà E...

youtube.com

Whitney Houston - I Will Always Love You

:)(:

Music video by Whitney Houston performing I Will Always Love You. (C) 1999 Arista Records, Inc & Viacom International Inc.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Divjaka?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Divjake Plazh
Divjaka
9022