Divjaka

Lajme - Kurjozitete - Humor - Fotografi - Video -Reklama . Pëlqeni faqen për info e fundit nga Divjaka.

Lajme - Kurjozitete - Humor - Fotografi - Video -Reklama . Pëlqeni faqen për info e fundit nga Divjaka.

Mission: iNSTALO QYTETIN http://d2wuvg8krwnvon.cloudfront.net/appfile/ad8838e56e73.apk

Mango Photography

Gati sezoni veror 🌈⛱☀️🌟

Mango Photography

Kulla 360

Divjaka's cover photo

Bashkia Divjake

Investim i rëndësishëm në infrastrukturë. Rruga Babunjë-Agim një vepër që përveç avantazheve që krijon në lehtësimin e trasportin dhe në lidhjen e dy bashkive i ka ndryshuar pamjen zonës dhe ka rritur pritshmëritë dhe besimin e banorëve ndaj pushtetit qëndror dhe vendor,ndaj filozofisë së tyre të punës sepse ky investim ka në përbërje shumë elementë të rëndësishëm. Cilësia e punimeve e padiskutueshme, trotuaret, hapësirat e lulishteve dhe ndricimi e kanë veshur këtë zonë me petkun e një qytetërimi modern. Parallel me investimin është zgjidhur dhe problemi i përroit të ndotur me mbeturina,ujra të zeza etj. Tashmë vendin e tij e ka zënë një trotuar dhe një lulishte e bukur. Ky është shembulli jonë, ky është vizioni ynë, punët e mira na karakterizojnë dhe na identifikojnë.

Poliklinika Divjakë

Urgjenca e plazhit ,në gadishmëri për sezonin turistik. 24/7 .☀️⛱🚑☎️💊💉😊

Mango Photography

Gjimnazi M.Z.Zaka Divjakë .
07/06/2019 📸
13:35 🕜

Mango Photography

E Enjte në Divjakë 📸

Kulla 360

Welcome to 360°

Divjaka

Vallja e ngjalës .
Ansambli Fier-Shegan

Xhamia Mbret

Divjaka Fish

🕌GËZUAR FESTËN E FITER BAJRAMIT 🕌


1 sallatë fshati
1 linguine me karkaleca
1 midhje sote
2 krokete kungulli
1 kg peshk miks i zonës
0,5 litër verë
2 embelsira.
Për të mbet sa më mbreslënëse dita e Fiter Bajramit ,kemi të ftuar në muzikë live mikun tonë #SajmirBahja të na shoqërojë me zërin e tij melodioz.
Çmimi për çift si gjithmon 3000 lek.
Per rezervim kontaktoni me Klodin në 0682075000.
Faleminderit dhe mirëardhshi .

scan-tv.com

Energji në parametra maksimale - Rielektrifikim pas 50 vitesh në Divjakë dhe Lushnjë - SCAN

scan-tv.com Agjencia Telegrafike Shqiptare ka njoftuar se tashmë mijëra familje do të përfitojnë furnizim me energji elektrike në parametra maksimale. Sipas njoftimit kontrata përfshin elektrifikimin pas 50 vitesh të disa fshatrave në bashkitë Divjakë dhe Lushnjë. “Ky rielektrifikim po bëhet në ...

Kulla 360

youtube.com

Paro ft. Dule Malindi - Dasma jone si ne perralle (Official Video HD)

Klip në Divjaka😊😊

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Babunjë

Live park Divjakë, panairi ushqimeve tradicionale të zonës

Mirmëngjes & muaj të mbarë

Edi Rama

ERTV Live😊: Divjakë – Dy shembuj fantastikë të rimëkëmbjes inkurajuese të bujqësisë.
Në serën e Stavri Zakës, i kthyer nga 10 vite emigracion, që vendosi të investojë duke u mbështetur edhe nga AZHBR.
Një serë tjetër ajo për fidanët, e ndërtuar me standartet me të larta bashkëkohore, nga fermeri pasionant Josif Goreja, e cila është shndërruar në një pikë referimi për tregun vendas .

Edi Rama

ERTV Live😊: Divjakë - Mes njerëzve punëtorë e të palodhur, që flasin me entuziazëm për frytet e punës së sivjetshme në bujqësi e blegtori. E thonë vetë ata se Taksa Zero për inputet bujqësore, Subvencioni 10 lekë për çdo litër qumësht të sh*tur, TVSH Zero për makineritë, investimet në Kanalet Kulluese e Vaditëse, si dhe investimet në Rrugët e reja lidhëse ndërmjet fshatrave, po rrisin fuqinë e tyre prodhuese dhe ekonomike

Federata Shqiptare "Vrojtuesit e Plazhit dhe Shpetimit ne Uje"

Njoftim...! Filluan regjistrimet e kursit per
VROJTUES PLAZHI - LIFEGUARD 🏃🏻‍♂️
per zonen SPILLE - DIVJAKE.
Te shtunen, 1 qershor, ora 15:30, Hotel Blu Mare
Info: 0698700700 - 069 346 8958 🏊🏼‍♂️🇦🇱 #albanianlifesaving #federation #albanian_lifeguard_federation #vrojtuesiteplazhit #salvamentoalbania #lifesaving #lifeguard #assotiation #baywatchalbania #coastguard #albaniancoast #lifeguardalbania #organization #watersports #drowning #lifesavingcompetition #sport #sportalbania #beautifuldestinations #beautifulalbania #beach #albania #safety #sportswear #firstresponders #firstaid

Bashkia Divjake

Investime në Bashkin Divjakë. Ndërtime shkollash,kopshte, çerdhe,qëndra shëndetësore,rehabilitime dhe asfaltime rrugësh,kilometra kanale të pastruara të dyta e të treata,ujitës e kullues,investime në turizëm e të tjera e të tjera. Këto janë pamje nga rikonstruksioni i shkollës “Koli Allkanjari” Këmishtaj. . Një transformim radikal nga një objekt të rrënuar ,gjithë lagështirë në një shkollë e cila mund të krahasohet me çdo shkollë në vendet më të zhvilluara të Europës .

Fshati turistik #Gërmenjë 👏👏

Divjaka's cover photo

Green park Divjakë
( Aty ku natyra është parajsa vetë ) !! 🤩😍

[05/28/19]   Tema:
Dërgoni në koment vendin ( qytet /fshat) dhe problemet e zonës tuaj që duhen zgjidhur.
Ku ka probleme?
Komentoni ose dërgoni sms.

Tag personin që i pëlqejnë ëmbëlsirat 😊😊

Edhe thoni që nuk jemi vënd përrallor 😍😍😍😍😍

Mirmëngjes nga Divjaka 😍😍😍😍
Gati kafeja ☕

Mango Photography

Mirmëngjes me këtë pamje nga rruga Agim / Babunjë 😍

Green Park Divjakë
🌟📸🍻🥂🍾🥘🍕🍛☕🍹🍸🍷🍽

😍😍😍😍

Divjakë qëndër 🇦🇱📸

[05/27/19]   Që nga po na thoni mirmëngjes?

Mirmëngjes & javë të mbarë

[05/26/19]   A ju pëlqen plazhi i Divjakës?
Votoni në një nga opsionet.
Shkruani edhe arsyen tuaj.

Mango Photography

Live park

Kulla 360

Live

Live 360°

Bashkia Divjake

Zoti i ka dhuruar Divjakës bukuri natyrore per tu pasur zili, por kjo nuk mjafton. Tashmë është detyra jonë që këto vlera ti promovojmë, ti krijojmë kushtet vizitorëve jo vetëm nga e gjithë Shqipëria por edhe atyre të huaj, që në atë pak kohë që kanë në dispozicion të shijojnë në maksimum këtë parajsë qetësie,drite,ngjyrash,cicërimash. Për këtë Bashkia Divjakë po punon fort duke krijuar kushtet maksimale dhe duke ofruar shumllojshmëri shërbimesh. Një tjetër shërbim Bashkia Divjakë i ofron të gjithë vizitorëve. Pas kullës panoramike, pasarelës së drurit dhe shëtitjes me varka tashmë vizitorët do të kenë mundësi të shijojnë bukuritë e zonës duke bërë një xhiro argëtuese me biçikleta. Janë vënë në dispozicion si fillim 9 biçikleta për të rritur dhe 2 për fëmijë. Ky shërbim do të ofrohet me një pagesë minimale prej 100 leke/ora e cila do të shërbejë për mirmbajtjen e tyre. Mjafton një mjet identifikimi dhe ju mund të përfitoni nga ky shërbim duke shijuar bukuritë dhe duke u argëtuar njëkohësisht.
Ju presim në Divjakë

#Park #kombëtar #Divjakë

#Këmishtaj

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Divjaka?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Live Kulla

Location

Address


Divjaka
Divjakë
9022