Welcome to Burrel - Albania

►►►Official Page◄◄◄ ♛ Welcome to Burrel - Albania ♛ ➲This is the first page created with this name! by ©Welcome to Burrel - Albania

Kjo faqe u krijua me 27 Tetor 2013 dhe brenda pak diteve kapi shifra te medha klikimesh dhe pelqimesh. Fansat sa vinin dhe rriteshin dhe sebashku me to rritej edhe pergjegjesia per administrimin e kesaj faqeje keshtu qe u shtuan disa admina ku secili ka dhene dhe japin kontributin e cmuar te tyre (duke mos harruar vleresimin per krijuesin e kesaj faqeje). Keshtu qe faqja Welcome to Burrel - Albania tregoi se me pune arrihet gjithcka madje edhe ato qe nuk mund ti parashikosh dot! Keshtu tashme kjo faqe ka fotografe qe sjellin foto eksluzive per te dhe nje bashkepunim te mire me komunitetin te cilin perfaqeson por jo vetem, gjithashtu edhe me institucionet lokale duke shpresuar zgjerime te metejshme! Ajo cfare e ben te vecante kete faqe eshte "prekja" sic preferoj ta quaj une! Domethene qe adminat e kesaj faqeje edhe pse e ruajne ne maksimum identitetin e tyre neper komente serisht ato bejne takime te drejtperdrejta me "fatlumet" fansa te faqes qe fitojne konkurse te ndryshme ne kete faqe ku ky cmim mbahet surprize kuptohet! Madje nje nga fituesit e ketyre konkurseve sot eshte admin ne faqen tone dhe pak persona e dine kete fakt!! Por faqja Welcome to Burrel - Albania nuk deshiron te mbetet vetem brenda rrjetit virtual, por ajo deshiron dhe beson se "njeriu ka nevoje per njeri" pra synon te organizoje grupime te ndryshme per tema qe prekin rinin, komunitetit sic ishin "armet kimike" apo argetime te ndryshme me fansat e saj! ►►►Welcome to Burrel - Albania nuk do te reshte kurre me risite e saj dhe surprizat per sa kohe te kete admine qe e dashurojne punen e tyre qe bejne! ►►►►►Rregullorja e faqes◄◄◄◄◄ ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania eshte e hapur kundrejt cdo bashkepunimi me rrjete te tjera sociale, media, institucione etj. ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania sqaron qe cdo informacion apo njoftim qe nuk permban referenca zyrtare te mos merret si i mireqene apo zyrtar. ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania mirepret cdo krijimtari apo ide per projekte apo mbeshtetje mbi baze te mundesive ndaj individeve qe i posedojne apo qe kane nevoje. ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania ndalon rreptesisht cdo ofendim, fjalor te papershtatshem, fyerje personale apo ne drejtim te faqes, duke sqaruar se askush nuk eshte i detyruar te jete ne kete rrjet nese i duket i papershtatshem! ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania ndalon cdo person te perdore foto qe jane eksluzive te faqes dhe me logo, te perdoren pa autorizimin e faqes apo te fotografit te cilat i ka shkrepur ato dhe zoteron te drejten a autorit! ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania mirepret cdo kerkese nga fansat per suportin tone me informacion apo fotografi mbi tematiken qe kemi duke kontaktuar ne inbox me ne! ◘ Faqja Welcome to Burrel - Albania mirepret cdo grupim vullnetar per tema te cilat prekin temen tone "Matin" madje duke suportuar lobimin ndaj tyre. by SNETindustry

Kendi i Lojrave

Mirësevini tek Këndi i Lojrave, oazi i argëtimit në Burrel

Kendi i Lojrave

Kendi i Lojrave

Kendi i lojrave 🎊🎉🎶☘🌸⚽️🥅🎡🎠🚂
I argetimit dhe i qetesise familjare 👱‍♀️👱‍♂️👨‍🦰👩‍🦰👨‍🦳👩‍🦳🤱👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👧👨‍👧‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧

😁 welcome

Kendi i Lojrave 🍸🍷🥃🍹🍺🥂
Mirsevini 😁🎉🎊🎉

Kendi i Lojrave

Neser ne oren 18:00 Dt 18 Maj
Vendi i takimit 😉🍹🍸 Kendi i Lojrave

Kendi i Lojrave 🎈🍹🍸🍷🍾
Neser ora 18:00 🎉🎊
Miresevini 🌞🎵🎶

youtube.com

Burrel 2019

Klikoni tek linku dhe shikoni kete mrekulli 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

https://youtu.be/Q6PRTHYHex0

youtube.com #dji #djiphantom4pro Project- Lon Neli Drone - Brikel Barci Edit - Lon Neli Shkelzen Doli -Baresha https://youtu.be/y2lHwQYXM6c

youtube.com

Burrel 2019

Shperndajeni kete mrekulli

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍https://youtu.be/Q6PRTHYHex0

youtube.com #dji #djiphantom4pro Project- Lon Neli Drone - Brikel Barci Edit - Lon Neli Shkelzen Doli -Baresha https://youtu.be/y2lHwQYXM6c

youtube.com

Burrel 2019

Ju pershendesim me kte video nga qyteti i Burrelit

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍https://youtu.be/Q6PRTHYHex0

youtube.com #dji #djiphantom4pro Project- Lon Neli Drone - Brikel Barci Edit - Lon Neli Shkelzen Doli -Baresha https://youtu.be/y2lHwQYXM6c

Nje dite e zakonshme pune 😊

Mirmengjesi Matjanë

Gezuar 1 Qershorin nga shkollat e rrethit Mat ❤

youtube.com

Shiny - Hana (prod.by Damien Alter)

Ju ftojm te degjoni kengen me te re te djalit Matjan , Indrit Kurti (Shiny)

Prod. by Damien Alter Rec.Mix.Master DrecordzzProd Lyrics Shiny

Foto e shkrepur disa dite me pare tek ura e Ulzes ❤

U rikthyem perseri ♥ ju pershendesim me kte foto nga maja e liqenit Vargmalet Skenderbej ❤❤❤

Video me dron 4k : Burrel, Ulez, Shkopet, Klos. Drone videoclip in Mat District.

Ju pershendesim nga Mati me kete video, qofte viti 2018 nje vit i mbare per te gjithe ju.
.
.
.
.
.
Eno Kola Photography

Po e pres me padurim 😊 po ju ?

Kush nga ju e pret me padurim? ☺️

Kjo eshte nje rruge e ndricuar nga hena jo nga shteti 🤔

Mbremje normale ne Burrel 😑

Qendra e qytetit Burrel
Sheshi "Demokracia fotografuar me dron 👏

Foto Ensuel Kola

Shkopet nëntor 2017

Korrik 2017 Burrel Shqiperi

Foto Ensuel Kola

Qafa e Ulzes 😍

Foto Eno Kola Photography

Ura e Ulzes

Foto Eno Kola Photography

Kepi I Skenderbeut

Foto @ridealbaniamountainbiking

Lumi Mat 🎣🏞

Lulishtja e Burrelit

Welcome to Burrel - Albania's cover photo

Ngjyra vjeshte 😍 pranë urës së Vashës

Vjeshte 2017 😍

Hidrocentrali i Shkopetit, dron, 2017

Mirmengjesi te dashur miq. Duke ju uruar nje dite te mbare po ju sjellim nje klip te shkurter nga Hidrocentrali i Shkopetit. Sa nga ju do deshironit te shikoni video te tjera xhiruar me dron eksluzivisht ne Welcome to Burrel - Albania

Mrekullia e vjeshtes tek Ura e Vashes 😍

Foto @alfagiulias

Mirmengjesi Mat 😍

Foto nga Lon Neli

Mirdita Burrel 😊

Ska me bukur kur feston njerzia midis qytetit 😍

Liqeni I Shkopetit fotografuar nga Trodha

Foto ©LoNeli

Fshati Lis 😍

Foto ©LoNeli

3 Shtator 2017 qyteti I Burrelit pas shiut te rene 😍

instagram.com

Instagram post by All rights reserved W2BA • Jul 20, 2017 at 2:56pm UTC

Deja 😃

https://www.instagram.com/p/BWxcSp9lP5k/

instagram.com 54 Likes, 2 Comments - All rights reserved W2BA (@welcome_to_burrel_albania) on Instagram: “Fashati Macukull & mali I Dejes”

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Burrel?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Video me dron 4k : Burrel, Ulez, Shkopet, Klos. Drone videoclip in Mat District.
Hidrocentrali i Shkopetit, dron, 2017

Location

Address


Sheshi Demokracia
Burrel
8001
Other Burrel travel agencies (show all)
Golden Travel Burrel Golden Travel Burrel
Rr. Dervish Hima
Burrel, 8001

Agjensi Udhetimesh Golden Travel Kontakt 0696860555 0692583015

UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem
SH.DEMOKRACIA 1
Burrel, 8001

BILETA & PAKETA TURISTIKE AVIONI TRAGETI AUTOBUZI REZERVIME HOTELESH SIGURACIONE FAX FOTOKOPJE