UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem

BILETA & PAKETA TURISTIKE AVIONI TRAGETI AUTOBUZI REZERVIME HOTELESH SIGURACIONE FAX FOTOKOPJE

Kompania jon eshte gjithnje ne rritje dhe eshte shume e pergjegjeshme ndaj klienteve te saj.

BILETA & PAKETA TURISTIKE AVIONI TRAGETI AUTOBUZI REZERVIME HOTELESH SIGURACIONE FAX FOTOKOPJE

Mission: Tu japim klienteve tan sherbime te garantuar dhe me cmime te lira.

Timeline Photos

TURQI vere 2020 ALANYA 1 Javē Çifti Alle Inclusive 🛩 ⌛ 0686977734

Vas Tour Operator

📣GALAXY BEACH HOTEL 📣
✨ 👉 REZERVO SOT DHE NESER

✨ 👉 379 euro/ person
✨ 👉 8 dhoma me cmim special

💠 Pushime All Inclusive në 💠Antalya
E kush nuk do i donte?

👉 𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

Wizz Air

What looks spectacular can also be spectacularly important. 🤗 This is how de-icing is: making sure the plane is ready to go when conditions are sub-zero, so there is sub-zero chance of a malfunction. 👌 By the way - Katowice airport has another outstanding thing - the highest watchful flight control tower in Poland.🗼
Pic by @katowiceairport #WIZZwings

Vas Tour Operator

VAS TOUR
SHARM EL SHEIKH

📣BARON PALMS RESORT * 📣
✨ 👉 31 MARS

😲 SHARM EL SHEIKH😲 si asnjehere me parë me VAS TOUR!!!
✨ 👉 VENDE TE GARANTUARA ne avion ✨
👉 ✈️Pegasus Airlines ✈️( me tranzit ne stamboll)
☀️ DESTINACIONIN e VITIT PRILL/MAJ ☀️

✨ 👉/ 7 Ditë

💠 Pushime All Inclusive në 💠SHARM EL SHEIKH*
E kush nuk do i donte?

📍Resorti Baron Palm gjendet ne zemer te gadishullit Sinai. Ne nje distance prej vetem 80 m nga plazhi resorti ofron per pushuesit 600 m plazh privat me rere te bardhe perballe me ishullin ekzotik te Tiranit dhe Parkut Kombetar Detar. Nga aerporti i Sharm el Sheikh hoteli ndodhet afersisht 15 min larg me makine.Plazhi eshte koralor. Ambjenti eshte me shume i gjelberuar dhe I kendshem. Baron Resort shtrihet ne nje siperfaqe prej 21000 metra katrore.
Hoteli ka mbi 600 metra siperfaqe me rere te bardhe, me shume se 150 peme palme, si dhe 2 pishina te medha ne stilin e lagunes, njera prej te cilave eshte dimerore.

👉 𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

Vas Tour Operator

✈️

VAS TOUR
SHARM EL SHEIKH

📣MONTE CARLO HOTEL 📣
✨ 👉 31 MARS

😲 SHARM EL SHEIKH😲 si asnjehere me parë me VAS TOUR!!!
✨ 👉 VENDE TE GARANTUARA ne avion ✨
👉 ✈️Pegasus Airlines ✈️( me tranzit ne stamboll)
☀️ DESTINACIONIN e VITIT PRILL/MAJ ☀️

✨ 👉/ 7 Ditë

💠 Pushime All Inclusive në 💠SHARM EL SHEIKH*
E kush nuk do i donte?

📍Hoteli ndodhet ne nje lokatitet fantastik ne Sharm el Sheikh duke u rrethuar me nje bukuri mahnitese dhe teper te vecante, qe ofron nje vizion unik te zones perreth. Resorti eshte i madh dhe luksoz dhe me pamje te mrekullueshme te gjirit. Plazhi eshte koralor.

👉 𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

Vas Tour Operator

VAS TOUR
SHARM EL SHEIKH

📣JAZ MIRABEL BEACH RESORT 📣
✨ 👉 31 MARS

😲 SHARM EL SHEIKH😲 si asnjehere me parë me VAS TOUR!!!
✨ 👉 VENDE TE GARANTUARA ne avion ✨
👉 ✈️Pegasus Airlines ✈️( me tranzit ne stamboll)
☀️ DESTINACIONIN e VITIT PRILL/MAJ ☀️

✨ 👉/ 7 Ditë

💠 Pushime All Inclusive në 💠SHARM EL SHEIKH*
E kush nuk do i donte?

📍Resorti shtrihet ne Nabq Bay, 11km larg Aeroportit Nderkombetar te Sharm el Sheikh, duke ofruar nje pamje mahinitese prane Detit te Kuq dhe shtrihet ne nje siperfaqe 180.000 m2, plazhi privat i hotelit ka nje gajtesi prej 250m, hoteli luksoz me 5 yje eshte i ndertuar nga nje shkrirje e arkitektures se llojit Tuscan dhe modelit Egjyptian.

👉 𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

UNILAD Adventure

This tourist ride takes a turn as the latest submersion excurion! 💦🚌

🇦🇱

Timeline Photos

Ju mirpresim 🛩

Ju mirepresim 🛩

UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem

UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem

Vas Tour Operator

🏯 PROGRAM ne GRUP - VIETNAM 🏯
👉Cmimi : 1.950 € Personi / 10 Dite
✈ Nisja me 17 Shkurt ✈
☀ Nxitoni te rezervoni ☀

Te Perfshira: ✔️ Udhetimi me avion : Shkup- Hanoi / Saigon – Shkup
✔️ Udhetimi me avion Hanoi – Da Nang ✔️ Udhetimi me avion : Da Nang – Saigon ✔️ Transporti Tirane - Shkup - Tirane
✔️ Akomodimi ne hotel dhe crusie sipas programit
✔️ Mengjeset gjate gjithe udhetimit ✔️ Drekat – sipas programi ✔️ Darkat – sipas programit ✔️ Transfertat sipas programit ✔️ Tour te organizuara cdo dite sipas programit ✔️ Guide lokale ne cdo qytet per vizitat perkatese ✔️ Ne te gjitha drekat dhe darkat qe jane te perfshira – pijet nuk perfshihen

𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

Vas Tour Operator

🏯 PROGRAM ne GRUP - KINE 🏯
👉Cmimi : 1.750 Euro / Person
✈ Nisja me 4 Mars ✈
☀ Nxitoni te rezervoni ☀

Te Perfshira:

✔️ Udhetimi me avion Tirane-Pekin-Tirane (1 tranzit)
✔️ Transferta aeroport-hotel-aeroport
✔️ Akomodimi ne hotel 4*
✔️ Te gjitha vizitat sikurse ne program
✔️ Mengjeset ne hotel
✔️ Drekat gjate tureve

𝗥𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗼 𝗻𝗲 www.vas.al 𝗼𝘀𝗲 𝗻𝗲 𝗮𝗴𝗷𝗲𝗻𝗰𝗶𝗻𝗲 𝘁𝗲𝗻𝗱𝗲 𝘁𝗲 𝗣𝗥𝗘𝗙𝗘𝗥𝗨𝗔𝗥 - 𝗺𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝗩𝗮𝘀 𝗧𝗼𝘂𝗿
#JoinUsLoveVas

UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem

Timeline Photos

Ju ofrojm bileta nga e gjithe bota per ne shqiperi 🌍 🇦🇱 Biletat dergohen nepermjet Internetit.
Menyrat e Pageses
Prane Zyres tone
Nepermjet bankave brenda Shqiperise
Nepermjet Many-Gram & Western-Union nga jashte vendit 🌍

[12/13/19]   Oferta e dites:(xmaswoman)(santa)Nisje me CHARTER ne Sharm El Sheikh ne 23 Dhjetor!(diamond)Parrotel Beach Resort - 589 Euro per person ne dhome dyshe, NET per VAS TOUR!(letsmeet)E vlefshme per rezervime vetem ne date 13 Dhjetor.(festiveparty)Sh*tje te Mbara!(festiveparty)5 net, per person.

Timeline Photos

IATA Training

NEW: Security Management Systems-SeMS Competency Test self-study course

The SeMS Competency Test is an industry benchmark of Security Management System (SeMS) knowledge. Supported by examination guidelines, the Competency Test establishes a harmonized way of assessing the SeMS compliance of individuals (SeMS Managers, IOSA security auditors) through a standardized, objective and transparent validation mechanism (compliance check). Over the past ten years, IATA has developed tools to support SeMS implementation, including IOSA guidance, SeMS training and the SeMS Manual, which are key to the IATA Operational Safety Audit (IOSA) program.

The results of this assessment could be used for qualifications check during recruitment; quality control; or to design an individual professional development plan (including IATA offering). It can also help to professionalize SeMS related positions by linking the assessment results with job-roles (SeMS/security managers, security supervisors, auditors, instructors).

Fid out more about this self-study course on our website: https://bit.ly/2MUcTeK

Prenoto tani 🛩

Ofert 20% ulje per te gjitha fluturimet per dhe nga LONDRA,DUSENDOLFI,ITALIA nxitoni te prenotoni para dates 09/09/19

Lorik Cana

100% KOSOVË 🇽🇰 🇦🇱

Albania Rafting Group

Mali,lumi,liqenet,gjelberimi,rruget gjarpërushe që të sfidojnë,uji i kulluar që të shoqëron gjatë udhëtimit drejt ekoparkut te Ulzës në Shkopet#kayaking #kayaking #amazing #landscapephotography #beautifulview #uniktrip #localpeople #localpride #outdoors #outdooractivities #local-lunch#wild #albaniaraftinggroup

UNIVERSAL2 Travel Agency & Hermeslines, Burrel,Albania".

Dsm Tourist Guide Albania

⚓⛵💙🇦🇱
#visitvlora #visitalbania
#KARABURUN #SHPELLAEHAXHIALIUT
EJA dhe TI FTO DHE DISA MIQ NE KARABURUN 👙👙⛵💙💙 ⛵⛵☀️👙😘
#KARABURUN #VLORE #SAZANISLAND #SHENVASIL #IONIANSEA ⛵⚓⛵👙☀️⛵⛵⚓#SAZAN #KARABURUN UDHETIM (1 DITOR)
#CDOEMERKURE #CDOENJTE #CDOESHTUNE #CDOEDJELE 2500 LEK☀☀☀
#UDHETIMMEANIJE #PLAZH #MUZIKE
⛵ #KARABURUN #SAZAN #KEPIGJUHEZES #SHPELLA_HAXHI_ALISE ⛵ #GJIRISHENJANIT ⛵ #GJIRISHENVASILIT⛵
NISJA NE OREN 6.00 NE MENGJES, LICEU ARTISTIK "JORDAN MISJA" RR. ELBASANIT.⛵
PUSHIM I SHKURTER PER KAFE;
⛵9.30 NISIM LUNDRIMIN NGA PORTI I VLORES
⛵ #SAZAN QENDRIM 1 ORE
⛵ LUNDROJME DREJT SHPELLES SE HAXHI ALI
⛵PLAZH NE SHEN VASIL 11.30 - 17.30
☀☀Te perfshira ne Cmim jane☀☀
☀Transporti gjate gjithe udhetimit;
☀SHETITJA ME ANIJE bashke me ndalesat ☀Shoqerues grupi
⛵REZERVONI ☎ 0674622246 ☎ 0693672523 ☎ 0674671300
http://www.dsmtours.com/
📩[email protected]

Dhe 💯🎂 Amara 🌸❤

Photos from UNIVERSAL2 Agjenci Udhetimesh & Turizem's post

Bileta: AVIONI,🛩AUTOBUSI🚌 TRAGETI🚢 pėr Shqipëri dhe nga Shqipëria .Pages nga jasht shtetit western-Union ose Manygram
Brenda Shqipërisë Raiffeizen.BKT.Credins,OTP,Alpha Bank ose pran zyrës ton.

📲 0️⃣6️⃣8️⃣6️⃣9️⃣7️⃣7️⃣7️⃣3️⃣4️⃣ ✈️

universal2travelburrel.simplesite.com

Agjenci Turistike,hapur c'do dite 07:00-14:00 dhe 16:00-21:00

Ju mirepresim !

universal2travelburrel.simplesite.com We are specialized in international routes, tourist packages and tourist guides - Kalaja e Stelush*t,Burrel - Petralba,Burrel - Ulez,Burrel - Burrel - Shkopet,Burrel - Ura e Vashes,Burrel

Fluturimet drejt italise me 20% ulje deri me dat 09/06/2019 🛩

Durres-Bari-Durres çdo dite !

[05/30/19]   Vizitoni EGYPTIN 2019

Timeline Photos

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Burrel?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Gezuar Festat
Gëzuar
Shkopet
UNIVERSAL2,Walking all over Albania in 7 days !

Location

Telephone

Address


SH.DEMOKRACIA 1
Burrel
8001
Other Tour Agencies in Burrel (show all)
Golden Travel Burrel Golden Travel Burrel
Rr. Dervish Hima
Burrel, 8001

Agjensi Udhetimesh Golden Travel Kontakt 0696860555 0692583015