Berati Vendlindja IME

FOTOGRAFIES ,HISTORIES ,DHE SHUME GJERA TE TJERA

Berati ....Qyteti i nje mbi nje dritareve😘😘

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Shikoheni Beratin tone sa i bukur eshte 😍#Anna

Mirembrema .... Berati ne mbremje .... !

Photos from Berati Vendlindja IME's post

Photos from Berati Vendlindja IME's post

Miremengjesi 🌹🌹🌹🌹. Ju uroj nje dite te bukur kudo ku ndodheni 🌹🌼🌸🌹🌻🌻🌹😘

Timeline Photos

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

Bukuri e madhe ne cdo mbremje te BERATI💖

💖💖💖💖 BERATI JONE 💖💖💖💖LIKE KUSH ESHTE NGA BERATI 👇💖

Ju mir presim sonde te kalojm bukur ne muzik live zjaaaaaaaaarr sonte te lokali i Çimit ne Çerem me te madhin e kenges popullore Petrit Berisha!!!!!

Photos from Berati Vendlindja IME's post

Naten e mire yje 😘😘😘😘😘

Mirmengjesi Miq mikesha :) Ju uroj nje dite te bukur dhe te mbar klb te gjithe
#Anna

Gjithcka

A dêshiron që të jesh i Lumtur ?? 👇

Like .... Kush eshte Beratasssss !!!!!

Naten e mire yje ....Zoti ju bekofte kudo ku ndodheni !!!!

Ju uroj nje mbasdite te bukur miq!! 😀

Ahhhh vjen ere behar :*

Photos from Berati Vendlindja IME's post

🌹"Per ty Nene"🌹

Boten ti e zgjove e ngrite ne kembe,
duke mbajtur forte emrin e bukur Nene.
Pa ty s'do te kishte jete bota boshe do te dukej,
Se ti mbolle fryme
dhe djepin e tunde.
Ta gezosh moj Nene kete dite te bukur marsi
Se ti me dhe jete
je gjeja me e shtrenjte
qe zoti me fali.
Per ty nene sot gezoj
je me e bukura dashuri
Me gjithe zemer
te uroje gezofsh jete e lumturi❤
( Gezuar festen te gjitha nenat kudo qe jane)🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Rinia Shqiptare Në Emigrim

Kam Mall Per Ty Berati Ime
O Ca Malli Kam Per Ty

Ky Vidjoklip Eshte Per Te Gjithe Emigrantet Kudo Qe Ndodhen E Qe Kan Mall Cdo Dite Per Beratin :D
#Engjell

Te njohim artistet e qytetit tone👍👍F.Debinja ,A.Caushi,Z Saraci,I Haznedari ,A Metohu,MTopi

[12/31/18]   GEZUAR VITIN E RI ...
Qofte ky vite per ju ,nje vite me shendet ,mbaresi e lumturi ,bashke me familjet tuaja kudo ku ndodheni ....Zoti ju. bekofte yje e hena e kesaj faqe ....GEZUAR 2019....#anna

[12/24/18]   Gezuar krishlindjet
Ju uroj shendet ,miresi e lumturi miqte e mi kudo ku ndodheni !!!!#Berati

[12/23/18]   mirmbrema berati si jeni mire ja kalon miq te dashur 😊

[11/27/18]   Nga cili vend na thoni mirembrema miq e mikesha te kesaj faqe ? #berati

[11/24/18]   Mirembrema fansa ...ju uroj nje mbremje te kendeshme !!!#Berati

[11/17/18]   Nga na thoni ...MIREMBREMA...Yje dhe Henat e Beratit ?#diana

[11/17/18]   Mirembrema Berati ...

Mirembrema dhe ju miq e mikesha te kesaj faqe ...Ju uroj nje mbremje te bukur kudo ku ndodheni ....Zoti ju bekofte bashke me familjet tuaja ...#berati

[09/12/18]   Mirembrema ...Berati.😘😘

[08/31/18]   Nje muaj te mbare 😊

Photos from Berati Vendlindja IME's post

70.000 mije vizitore te magjepsur mbas bukurise se qytetit tone Berat ♥♡

☀️☀️☀️Vera po afron ☀️☀️☀️

🏊🏊🏊Shijoni një fundjavë çift në Himarë 🏊🏊🏊

👨‍💻 Përfitoni 20% Zbritje - Vetëm një skanim larg 📲

Për më shumë informacion kontaktoni në :
📱 - 0684198798
📱 - 0694048318
📧 - [email protected]
🗺️ - Rr.Antipatrea - Sheshi "Agjensia" - Berat

Berati vendelindja ime 😍😍😍😍😍

Photos from Berati Vendlindja IME's post

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Berati?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


BERATI
Berati
Other Tour Agencies in Berati (show all)
Klid Ballkan-Intrbus-BERAT Klid Ballkan-Intrbus-BERAT
Axhensia Berat Qender
Berati, TIRANA

Turistike