Agroni Trans

Agroni Transport Eshte Nje Nga Agjensite e Reja Ne Transportin e Udhetareve

Agjensia ndodhet ne qender mbrapa Kinema Republikes , Agjensia mundeson nisjet nga : Tirana , Duresi , Kavaj , Lushnje , Fier ,Berat , Patos , Ballsh , Memaliaj , Tepelene ,Gjirokaster , Kakavi , dhe anasjelltas , Me destinacion drejte : Janine , Arta , Agrinjo , Patra brenda , (Kilini -Zakintho, Kefalonja ) Agjensia mundeson dhe import -export mallrash Udhetimet kryhen me mjete komode .

Kontakt :0693869306 - 032234563
Orari : Nga ora 08:00 paradite Deri : 08:00 Mbasdite

Agroni Trans

's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Berat?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address

Te Axhensia Ne Qender Mbrapa Kinema Republikes
Berat
00355
Other Tour Agencies in Berat (show all)
House of Tourists House of Tourists
Bulevardi Republika
Berat, 5001

Get ready to know the culture and hospitality and experience your stay like a time capsule the only Berat can offer . Feel like in your own city with a silent environment and unique architectural style . Welcome to your home !

Visit Berat Visit Berat
Mangalem
Berat

Tourist Information Center of Berat, Albania

InfoPoint Berat InfoPoint Berat
Rruga Nacionale, Lagjia Mangalem
Berat, +355

Kalaja e Beratit Kalaja e Beratit
Antipatrea
Berat, 16010

Visit Berat Visit Berat
Mangalem
Berat, 5000

Berat is more than 2400 year old and is one of the most attractive towns in Albania in terms of architecture, culture and history.

Funny crush Funny crush
Kutalli
Berat, 28300

Qyteti i beratit Qyteti i beratit
Qyteti I Beratit
Berat, BERAT

Welcome: Qyteti i Beratit █│║▌║▌│║▌║ ▌│║ <3 2 <3 0 <3 1 <3 4 <3 FAQJA ZYRTARTARE

Κάστρο του Βερατίου Κάστρο του Βερατίου
Kalaja E Beratit
Berat, 9425

Eshte krenari te jesh nga Berati Eshte krenari te jesh nga Berati
Albania Berat
Berat

jam krenar qe jam nga berati Gjithnje e me pak degjohet kjo shprehje. Perse? Valle a nuk i kane ngelur virtyte shqiptarit me te cilat mund te krenohet si dikur?

Berat Castle Berat Castle
Antipatrea
Berat, 16010

Castillo de Berat Castillo de Berat
Kalaja E Beratit
Berat, 16010

Visit Berat - Albania Visit Berat - Albania
Ish-Kinemaja E Re Bulevardi Republika
Berat, 5000

Tourism Information Office Berat