InfoPoint Berat

😍😍😍

😍😍😍

Grupi i radhes πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€

Grupi simpatik i bankes Intess San Paolo Tirane

Nice tour today

Misioni u krye dhe per sot πŸ‘ŒπŸ˜Š

Today πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰

E stato un grup meraviglioso πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹

Oggi πŸ˜ƒπŸ˜ƒπŸ˜ƒ

😎😎😎😎

Best tour done until now 😊😊😊

Nuk e di po kohet e fundit po me ecen me grupet simpatike πŸ˜ƒπŸ˜ƒπŸ˜ƒπŸ˜ƒ ishin shume te mire

Grup simpatik nga Gjermania

Yesterday

#working

Nice people from Israel

Today

πŸ˜€πŸ˜€πŸ˜€

Kur punon dhe paparazi te ben foto.πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰

E nisem mbare πŸ˜‰πŸ˜‰πŸ˜‰

InfoPoint Berat

It was yesterday

Working!!

Guiding

Gocat e bukura nga Italia 😊😊😊

Ja dhe grupi i dyte per sot. 😊😊😊😊

Oggi con Lorenzo e i altri...contentiiiii 😊😊😊

#Happymorning

SΓ«risht Lorenzo duke performuar ne kalanΓ« e Beratit. Sa bukur Bravo....

Duke kënduar në kalanë e Beratit 😊😊😊

Grupi Italian nΓ« Berat

Magic Pleace 😊😊😊

Again with Izrael Group 😊😊😊

Mangalem 😊😊😊😊

Nice people 😊

Duke bΓ«rΓ« guiden me grupin simpatik nga italia..

New group from Israel 😊😊😊

guiding. 😊😊😊

Guida sot....

Grupi i 2 për sot 😊😊😊

Si pΓ«r PashkΓ«t

Berati

Krenarë për këtë qytet mbretëror 😊😊😊

SHPΓ‹RNDAJENI MIQ!
KY QYTET Γ‹SHTΓ‹ MBRETΓ‹ROR

Ardenica

Apollonia sot

Kaq afΓ«r me Tomorrin Malin e shenjtΓ« te qytetit Γ§farΓ« presim pΓ«r ta vizituar

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Berat?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address

Rruga Nacionale, Lagjia Mangalem
Berat
+355
Other Tour Agencies in Berat (show all)
Qyteti i beratit Qyteti i beratit
Qyteti I Beratit
Berat, BERAT

Welcome: Qyteti i Beratit β–ˆβ”‚β•‘β–Œβ•‘β–Œβ”‚β•‘β–Œβ•‘ β–Œβ”‚β•‘ <3 2 <3 0 <3 1 <3 4 <3 FAQJA ZYRTARTARE

Castillo de Berat Castillo de Berat
Kalaja E Beratit
Berat, 16010

Visit Berat Visit Berat
Mangalem
Berat

Tourist Information Center of Berat, Albania

Visit Berat - Albania Visit Berat - Albania
Ish-Kinemaja E Re Bulevardi Republika
Berat, 5000

Tourism Information Office Berat

Makis's Tours in Berat Makis's Tours in Berat
Lagjja Clirim
Berat, 5001

This is a fb page to let peoples know for the different tours I do.I am experienced local tour guide. My key is flexibility. and... no more chara allowed

Kalaja e Beratit Kalaja e Beratit
Antipatrea
Berat, 16010

Agroni Trans Agroni Trans
Te Axhensia Ne Qender Mbrapa Kinema Republikes
Berat, 00355

Agroni Transport Eshte Nje Nga Agjensite e Reja Ne Transportin e Udhetareve

House of Tourists House of Tourists
Bulevardi Republika
Berat, 5001

Get ready to know the culture and hospitality and experience your stay like a time capsule the only Berat can offer . Feel like in your own city with a silent environment and unique architectural style . Welcome to your home !

Visit Berat Visit Berat
Mangalem
Berat, 5000

Berat is more than 2400 year old and is one of the most attractive towns in Albania in terms of architecture, culture and history.

Funny crush Funny crush
Kutalli
Berat, 28300

Berat Castle Berat Castle
Antipatrea
Berat, 16010