Go2Berat

MULTI SERVICE CENTER

MULTI SERVICE CENTER

Travel Agency, Real Estate, Insurance Broker, Justice Law, Tourist Agency, Info-point, Security Systems, ect...

Mission: offering safe & express services

Security Systems IP CAMERA 5 MP

Installing IP camera 5mp full HD @ Family Time 💪💪🎦 🎦

#Go2Berat #RealEstate - Apartament Kati V, 76m2

Sh*tet Apartament ne lagjen Çlirim, Berat.
Kati V, i fundit, 2+1, 76m2, 1 Ballkon, 1 Tualet, kuzhin me vete. I mobiluar ose jo, sipas preferences.
Shtepia eshte e rivlersuar sipas Ligjit te ri

Sh*tet Apartament ne lagjen Çlirim, Berat.
Kati V, i fundit, 2+1, 76m2, 1 Ballkon, 1 Tualet, kuzhin me vete. I mobiluar ose jo, sipas preferences.
Shtepia eshte e rivlersuar sipas Ligjit te ri

❄️🏂FESTAT E NENTORIT ME #GO2BERAT☃️⛷️

🏚️BIANCA RESORT & SPA 5*
➡️ 24 - 29 ⬅️ NENTOR

✔️DOUBLE SUPERIOR ROOM
✔️HALF BOARD
✔️CMIMI /PERSON : 59 EURO NATA PER PERSON👌

Go2Berat's cover photo

👨‍🎓

HikVision Certification! 📜👌

Per te gjith ata qe ne keto temperatura ndihen keshtu 🔥☄️🌞,
#go2berat e ka nje zgjidhje 🌊🍹🏖

🏃🏃 MBETEN 8 VENDET E FUNDIT 🏃‍♀️🏃‍♀️
#Barcelone - #Nice - #Monaco - #Venecia - #Milano
Nje udhetim i nderthurur me 🏖Plazh ne Europe

💰Cmimi: 10 Dite 599 Euro/p
➡Nisja: 5 - 14 Gusht & Nisja: 21 - 30 Gusht

Perfshihet:
🚌Transporti me Autobus Komod
🏢Akomodimi 9 Nete ne Hotele me 3* dhe 4*
🍱Mengjesi ne Hotel
🗣Shoqerues Shqiptar

---------
📞Per me Teper Informacion:
🍒Kontakt:
☎️️0675886701 / 0694040800
📧[email protected]
📬Ne krah te Komisariatit te Policis, Berat

#go2beach #go2SARNDA, #specialwaiter

tiranapost.al

Pesë arsye për të dashuruar pushimet turke - Tirana Post

Veç "te lagi me shampanj" nuk paska 😉😜

tiranapost.al Sapo zhytesh në detin e Jalës apo Dhërmiut gjithmonë të del nga shpirti ajo shprehja “është deti më i mirë …

Go2Berat's cover photo

Berati ne Debore

Ski & Tur ne Oher #Mavrove 🎄49€ 🎄
--- 📛 8 Vendet e #fundit per daten 17 Dhjetor 📛 --
--- Nje Hotel Fantastik me 4* Spa Buze Liqenit ---
#Mavrove,Struge,Oher,Shen Naum,Drilon,
Hotel me nje Pamje Fantastike Buz Liqenit & Mbremje Festive.
Pishina,Sauna,Jakuzzi
✔Perfshihen:✔
Akomodimi ne Hotel Tino 4* Spa
* Mbremje Festive ne Hotel
* Transporti me Autobus
* Mengjesi dhe Darka
* Transfertat Hotel - Mavrove - Hotel
* Shoqerues Gjate Udhetimit
* Te gjitha Guidat Sipas Programit
-------------------
Rezervo ne: 0694040800
Email: [email protected]
Ose na shkruani ne INBOX
Adresa: Bulevardi Republika, mbi Union Bank, kati III, Berat

Go2Berat's cover photo

Go2Berat's cover photo

Go2Berat's cover photo

Vjeshte ne Stamboll, Selanik dhe Sofie 5 dite 169 euro

Ne pakete perfshihet:
udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,
-Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,
-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.

Nxitoni vjeshta vjen me romantike se kurr me pare 23 - 29 NENTOR ~~ PARIS - GJENEVE - VENECIA 309 Euro

Perfshihen: Transport Komod, Akomodim ne Hotele me 3* & 4*
Mengjesi ne Hotele, Shoqerues Shqipetar Gjate Udhetimit.
---------------
Kontakt: 0694040800
[email protected]
ose lini mesazhin tuaj ne FB

#go2berat #berati #mangalemi #osumi

#Go2Berat Real Estate:
Lihet me qira kati i II-te i nje Vile me siperfaqe 330 m2, i cili pozicionohet prane Shkolles 1 Maji, Berat.
Apartamenti ofron 4 dhoma gjumi + 2 tualete te mobiluara dhe te areduara ne menyre bashkekohore.

Per cdo informacion ju lutemi na kontaktoni ne zyrat tona:
Adrresa: Go2Berat, Bulevardi Republika, siper Union Bank kati III
Cel: 069 40 40 800 / 069 91 95 014
Fb: Go2Berat ne inbox.

#Go2Berat Real Estate
Jepet me qIra ose sh*tet dyqan ne Lagjjen 30 Dhjetori, Berat
Dyqani eshte i pershtashem per klinike dentare, eshte i pajisur me te gjitha mjetet e punes per klinike dentare, dhe mund te lihet me qIra apo te sh*tet se bashku me pajisjet e klinikes.

Cmimi eshte okazion, ndaj nxitoni te na kontaktoni ne:

Zyrat e Go2Berat, Bulevardi Republika, siper Union Bank kati III
Cel: 069 40 40 800 / 069 91 95 014
Email: [email protected]
Fb: Go2Berat ne inbox.

#Go2Berat Real Estate:
Jepet me qira dyqan ne kat te I-re si dhe zyra ne kat te II-te te nderteses muzeale perball me Porten e Pashait, Berat.
Dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare, si dhe kati i II te i pershtatshme per zyra te institucioneve shteterore ose per biznese private. Ambjentet jane te rikonstruktuara.

Per cdo informacion ju lutemi na kontaktoni ne zyrat tona:
Go2Berat, Bulevardi Republika, siper Union Bank kati III
Cel: 069 40 40 800 / 069 91 95 014
Fb: Go2Berat ne inbox.

Pushime ne #Antalya 😍💰 475 Euro 💰
🍖🍟🍻🍷 All Inclusive 7 Dite 🍹🍮🍨☕️

🌟AMELIA BEACH RESORT & SPA 5*
http://www.ameliabeachresort.com/

➡️Nisja > e hene, 22 gusht 2016, 03:30
⬅️Kthimi > e diel, 28 gusht 2016, 23:58
📞Cel: +355 69 40 40 800 ; +355 69 91 95 014
💰Ne Cmim perfshihen:
✔️-Akomodimi: STANDARD ROOM
✔️-Koncepti Ultra All Inclusive
✔️-Argetim per te rritur dhe Femije
✔️-Bileta e Charterit: TIRANE – ANTALYA – TIRANE
✔️-Transferta AEROPORT-HOTEL- AEROPORT
✔️-Guide dhe shoqerues shqiptare
👶Femijet nga 0-2 Falas / 2-11 Paguajne vetem bileten e Charterit

Mirmengjesi
#Go2Berat #Multi #Service #Center

BERATI, Wonderful City

a Beautiful Video for a Wonderful City
#Berat #Go2Berat

Tirana Walk Tour - free

Best Tours in Tirana City

Like & Share

A nice FREE tour around city of Tirana, where you will learn some interesting facts about Tirana and Albania!

Tour starts with a minimum of 2 persons !

Bright Side

#Go2Berat #Traveling #Makes #Us #Happier

Forget about buying stuff. Travel.🛫

LIVE FROM BERAT CITY

Pushoni dhe argetohuni me #Go2Berat Travel ne Lefkada per 5 Ditë sipas datave te tureve me poshte:

10 – 14 Korrik 190 Euro/personi
17 - 21 Korrik 190 Euro/personi
31 Korrik - 4 Gusht 210 Euro/personi
28 Gusht - 1 Shtator 210 Euro/personi
4- 8 Shtator 109 euro/personi,
11- 15 Shtator 109 Euro/personi
Akomodimi ne hotele me 3* & 4* ne varesi te datave te turit

Per rezervime, na kontaktoni:
📱 +355/069 91 95 014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

Tur 8 Netë – 9 Ditë për vetëm 399 Euro
Amsterdam 8 - 16 Korrik
Një udhëtim i pa harrueshëm drejt Evropës Qëndrore me #Go2Berat Travel
vizitohen:
– Split- Opatija – Ljubljana – Munich – Amsterdam – Stuttgart – Zyrih – Milano – Verona – Venecia – Rijeka –

Per rezervime, na kontaktoni:
📱 +355/069 91 95 014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

#SPAGNIA Costa Brava🌴
🎬15 Korrik - 22 Korrik ⛺
Super Pushime Verore me #Go2Berat Travel
🍀Hotel Koppers 3* ➡ €716 / cifti
🍀Hotel Eugenia 4* ➡ 725 / cifti
🍀Hotel Mont-Rosa 3* ➡ €775 / cifti
🍀Hote Mar Blau 3* ➡ €777 / cifti
🍀Hote Esplendid 3* ➡ €783 / cifti
🍀Hote Casino Royal 3* ➡ €807/ cifti
🍴Hotelet e mesiperme jane me Mengjes+Dreke+Darke

Per rezervime, na kontaktoni:
📱 +355/069 91 95 014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

Plazh ne Barcelone - Nice - Monte Carlo
SuperOferte 10 Dite Plazh €499
Data e Nisjes: 5 - 14 Gusht GRUP I KONFIRMUAR
Plazh:
- 5 Nete ne Barcelone
Vizitohen:
-Milano - Barcelone - Nice - Monte Carlo -
-Monaco - Verona - Venecia.
Fjetje:
- 2 Nete ne Opatija
- 2 Nete ne Milano
- 5 Nete ne Barcelone
✅ Ne cmimin perfshihen:
– Udhetimin vajtje ardhje me mjet komod
– Akomodimi ne hotele 3* dhe 4*
– Mengjesi
– Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
❎ Ne cmim nuk perfshihet:
- Cdo gje qe nuk eshte permendur me lart.

Per rezervime, na kontaktoni:
📱 +355/069 9195014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

Go2Berat's cover photo

Go2Berat

#Go2Berat Ndermjetesim Sigurimesh
Ne ju ndihmojme te gjeni menyren dhe kompanin me te mire per:
Sigurimin e Makines 🚘
Sigurimin e Prones 🏡
Sigurimin e Shendetit 👪
Sigurimin e Udhetimit ✈️...

#Plazh,#Party & #Shetitje_Anije LEFKADA 190€
5 Dite te Paharrueshme ne Brigjet #BLU
1-5 Korrik 5 Dite Tur dhe Plazh 190€
Akomodimi 4 nete ne hotel 4 * Lydia’s Beach
Mengjeset + Darkat
Shoqerues shqiptar

Kontakto: 0699195014/ 0694040800

👑 🌟 😍#Pushime si ne perralla me #Go2Berat😍🌟👑
3 nete / 4 dite ne Paris Disneyland=>530 euro/personi
💰 Në cmim përfshihet: 👇
-Bilete avioni Tirane✈Paris✈Tirane
-Akomodimi ne hotel me 3* shume afer Disneyland
-Taksat aeroportuale
-Bagazhe te plota
-Siguracion shendeti ne udhetim
Periudha : 4 korrik-7 korrik

Oferta e Korrikut Plazh ne #Barcelone 10 Dite €499
🏁 20 Korrik 9 Nete 10 Dite Tur dhe Plazh:
- 5 Nete ne Barcelone
Vizitohen:
-Milano - Barcelone - Nice - Monte Carlo -
-Monaco - Verona - Venecia.
Fjetje:
- 2 Nete ne Opatija
- 2 Nete ne Milano
- 5 Nete ne Barcelone
Ne cmimin perfshihen:
– Udhetimin vajtje ardhje me mjet komod
– Akomodimi ne hotele 3* dhe 4*
– Mengjesi
– Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
Ne cmim nuk perfshihet: Cdo gje qe nuk eshte permendur me lart.
Per rezervime, na kontaktoni:

📱 +355/069 9195014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

🏡#Go2Berat real estate agents!
Thank you for your grate work & positive energy!

🎉🏄Sezon i Ri Oferta te Reja nga Go2Berat, me nisje edhe nga Berati :)
🏊Plazh ne Rradhime 1 Dite € 15 ( Turi me Anije 11€ )
🏊Plazh ne Rradhime 3 Dite € 50 ( Turi me Anije 11€ )
🏊Plazh ne Rradhime 2 Dite € 35 ( Turi me Anije 11€ )
⛵️🚣⚓️Nisja 3 Ditorit me 24 Qershor
⚓️Nisja 2 Ditorit me 25 Qershor
⚓️Nisja 1 Ditorit me 26 Qershor
Nisja nga Tirana Ora 05:00 Mberritja ne Rradhime 09:00
Kthimi: nga Rradhima Ora 18:00 Mberitja ne Tirane Ora 21;00
Perfshihen:Transporti Berat /Tirane-Rradhime Hoteli me Mengjes
Akomodimi ne Hotel Rexhina 4* Buze Detit
Extra:Lundrimi me anije Turistike 11€
#Radhimë #Gadishulli_i_Karaburunit #Shën_Vasili
#Shën_Jan #Shpella_Haxhi_Ali #Sazan
📱 Kontakto: +355/069 9195014/ 069 40 40 800
📬 E-mail /[email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

Super Oferte per mos u humbur Messonghi Beach Resort 3*S KORFUZ
💎16-19 Qershor 109 Euro Personi / All Inclusive
💎Kontakt :+355 69 91 95 014 | +355 40 40 800

Detajet e programit:
Udhetimi, 4 Ditor
Dita e Parë, 16 Qershor
: Nisja nga Tirana 23.00 të ditës së Enjte dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz.
Dita e Dytë, 17 Qershor
E Premte: Akomodimi në Hotel.
Kohe e lire per Plazh
Dita e Tretë, 18 Qershor
E Shtune: Akomodimi në Hotel.
Kohe e lire per Plazh Opsionale mund te ndiqni guiden tone per Turet,ne Palokastrica,Pallati i Sisit Qendren e Qytetit,Pallatin e Akilit.
Dita e Katërt, 19 Qershor
E Diele: Kohe e lire per Plazh deri ne oren 12;00
Vazhdimi i udhetimit tone me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

📩Inbox - Facebook / Go2Berat
📬E-mail / [email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank, Kati i III (trete), Berat.

Plazh në Budva dhe ne ishullin “Hawaii” ☀☀☀,
🚌 nisja me 18 Qershor, 2 ditë, €45
🎈 Xhiro me anije në ishujt më të bukur të Budves, e përfshirë në cmim!
🎈 Akomodim në qendër të qytetit!
🎈 Grup i konfirmuar!
Ne cmimin perfshihen:
– Udhetimin vajtje ardhje me mjet komod
– Akomodimi ne hotel 3* ne qender te qytetit
– Mengjesi dhe darka
– Guide gjate gjithë udhetimit.
– Shetitja me anije ne Ishujt “Sveti Stefan” dhe “Hawaii”
Per rezervime kontaktoni:
Kontakto: 069 91 95 014 / 069 40 40 800
📩Inbox - Facebook / Go2Berat
📬E-mail / [email protected]
📍Adresa; Bulevardi Republika, siper Union Bank katj i III.

Larg Zhurmave, Relax Gjelbërimi në #Antalya
🌟Dizalya Club Hotel 4* 😍 789 Euro / Personi
😍18 Qershor / All Inclusive / 6 Netë
❗️Oferta e Limituar! Kontakto tani dhe bëhu gati!
💰Në cmim përfshihet:👇
✔️-Biletat e avionit vajtje-ardhje
✔️-Transporti, Aeroport - Hotel - Aeroport
✔️-Akomodimi me konceptin: All Inclusive
✔️-Femijet: 0-2 vjec Falas Total. 2-12 vjec akomodimi falas, paguajne vetem bileten e avionit.

☎️Kontakto: 069 40 40 800/ 069 91 95 014
📩Inbox - Facebook / Go2Berat
📬E-mail / [email protected]
📍Adresa : Bulevardi Republika, Kati i III, siper Union Bank

Go2Berat

🎉🎊KORFUZ, SUPER OFERTE PER GUSHTIN!!!
Oferte e Vlefshme per 15 deri me 22 Gusht
💝40% Zbritje per rezervime te hershme
Cift + 1 femije deri ne 12 vjec 807€
Hotel Messonghi Beach Resort 3*S Aqua Park per te rritur dhe Femije,6 pishina dhe organizime spektaklesh gjat Mbremjeve.

☎️Kontakto: 069 40 40 800/ 069 91 95 014
📩Inbox - Facebook / Go2Berat
📬E-mail / [email protected]
📍Adresa : Bulevardi Republika, Kati i III, siper Union Bank

🎉🎊KORFUZ, SUPER OFERTE PER GUSHTIN!!!
Oferte e Vlefshme per 15 deri me 22 Gusht
💝40% Zbritje per rezervime te hershme
Cift + 1 femije deri ne 12 vjec 807€
Hotel Messonghi Beach Resort 3*S Aqua Park per te rritur dhe Femije,6 pishina dhe organizime spektaklesh gjat Mbremjeve.

☎️Kontakto: 069 40 40 800/ 069 91 95 014
📩Inbox - Facebook / Go2Berat
📬E-mail / [email protected]
📍Adresa : Bulevardi Republika, Kati i III, siper Union Bank

NXITONI OFERTA PO MBARON!

🎊NXITONI !!! SHUME PAK VENDE KANE MBETUR

🎉Si kurre me pare #BARCELONA 8 Nete 9 Dite 389€
🎬Nisja: ne 20 Qershor
Vizitohet:Barcelone,Milano,Venecia,Nice,Monaco,Monte Carlo,
Verona,Rijeka,Opatia.
🏨Fjetje:ne Barcelone 4 Nete,ne Savona 2 Nete,ne Rijeka 2 Nete.
☑Perfshihen:Transporti,Guidat,Akomodimi ne Hotele me 3* dhe 4* Mengjesi ne Hotel gjat te gjitha diteve te qendrimit.

☎Kontakto: 0694040800/ 0699195014
Inbox - Facebook / #Go2Berat
E-mail / [email protected]
Adresa: Bulevardi Republika, siper Union Bank kati III, Berat

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Berat?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

BERATI, Wonderful City

Location

Telephone

Address


Bulevardi Republika
Berat
1000

Opening Hours

Monday 08:30 - 19:30
Tuesday 08:30 - 19:30
Wednesday 08:30 - 19:30
Thursday 08:30 - 19:30
Friday 08:30 - 19:30
Saturday 09:00 - 19:30
Other Berat travel agencies (show all)
Κάστρο του Βερατίου Κάστρο του Βερατίου
Kalaja E Beratit
Berat, 9425

Makis's Tours in Berat Makis's Tours in Berat
Lagjja Clirim
Berat, 5001

This is a fb page to let peoples know for the different tours I do.I am experienced local tour guide. My key is flexibility. and... no more chara allowed

House of Tourists House of Tourists
Bulevardi Republika
Berat, 5001

Get ready to know the culture and hospitality and experience your stay like a time capsule the only Berat can offer . Feel like in your own city with a silent environment and unique architectural style . Welcome to your home !

ReALbania ReALbania
RR Antipatrea
Berat

ReALbania offers tours and guides for trips throughout southern Albania focusing on both adventure and cultural tours for single or multiple day stays.

Agroni Trans Agroni Trans
Te Axhensia Ne Qender Mbrapa Kinema Republikes
Berat, 00355

Agroni Transport Eshte Nje Nga Agjensite e Reja Ne Transportin e Udhetareve

Castillo de Berat Castillo de Berat
Kalaja E Beratit
Berat, 16010

Qyteti i beratit Qyteti i beratit
Qyteti I Beratit
Berat, BERAT

Welcome: Qyteti i Beratit █│║▌║▌│║▌║ ▌│║ <3 2 <3 0 <3 1 <3 4 <3 FAQJA ZYRTARTARE

NERI TOURS NERI TOURS
Via Santa Lucia
Berat

Opera in tutta l'Albania ,in montagna o al mare. I nostri servizi: guida turistica, albergo da 3-4*, Bar, traduttore dalla lingua Italiana & Albanese.

Visit Berat Visit Berat
Berat, 5007

Berat Castle Berat Castle
Antipatrea
Berat, 16010

Almir Guide Almir Guide
Bulevardi Republika
Berat

Vato Albanian Vacation Vato Albanian Vacation
Rruga Mihal Komneno
Berat, 5001

Visit Albania Tour Operator offers first class holidays with the best prices.