TROPOJA, Bajram Curri Video March 28, 2019, 3:17pm

Videos by TROPOJA in Bajram Curri. Eshte nder faqet me te mira qe ju sjell emigranteve po ashtu edhe shqiptareve foto dhe shum informacione te Tropojes, dhe ju jep mundesi vizitorve guide..

Pershendetje miqt e faqes TROPOJA ktu ndodhemi tek Varrezat e Deshmorve ne Dojan.Per banoret e fshatit Dojan esht e pa pranushme dhe besoj per te gjith qe kalojn aty te shohin makinat e parkuara duke kryer mardhenie seksuale ne publik dhe ndotja e ambientit ne kte lloj menyre.Bashkia te reagoje qe ti largoj kta lloj njerzish sepse jetojn familje aty afer kalojne femije. Nese e lexojne ata qe parkohen aty pa pik turpi mos te ndodhin me!!

Click to enable sound

Other TROPOJA videos

Tropoja Valbona Liqeni Fierza Koman Lake

Në livadhe kuajt ne Dobërdol

Jemi ne Valbonë-Tropojë ❤️ Shperndaje ta shohin dhe miqt tuaj 😀

Melodi me fyell me pamje nga Nikaj - Merturi. Tropoje.

Grupi i Tropojës - Kërcim grash nga Bytyçi dhe Krasniqja.

Vallja autoktone e Tropojes 1973 🇦🇱

Pershendetje miqt e faqes TROPOJA ktu ndodhemi tek Varrezat e Deshmorve ne Dojan.Per banoret e fshatit Dojan esht e pa pranushme dhe besoj per te gjith qe kalojn aty te shohin makinat e parkuara duke kryer mardhenie seksuale ne publik dhe ndotja e ambientit ne kte lloj menyre.Bashkia te reagoje qe ti largoj kta lloj njerzish sepse jetojn familje aty afer kalojne femije. Nese e lexojne ata qe parkohen aty pa pik turpi mos te ndodhin me!!

Eja vizitoni mrekullit e #Shqiperis.

Qorr Ilazi Live (pa muzik)
Qorr Ilazi Live (pa muzik)

#Valbonë #Tropojë #Albania ❤️

Përshendetje miq të faqes #TROPOJA, jemi një numer i madh njerëzish plot 34.000 por faqja kohët e fundit sësht se ka qenë aktive dhe neve na intereson të dimë sa njerëz kemi aktiv dhe na ndjekin dhe le të shkruajnë secili prej jush se cfarë ju intereson më shumë rreth Tropojës. Ju përshendes dhe ju urojë gjithë të mirat.

Aurela Gace & Gezim Nika
Aurela Gace & Gezim Nika

Hava Bekteshi & Fatmir Mekolli - Ku pin uje moj Cike Tropoje 2019
Hava Bekteshi & Fatmir Mekolli - Ku pin uje moj Cike Tropoje 2019

#BajramCurri #Tropoja #2019

#Valbonë

FATMIRA BRECANI - Kolazh, 100 VJET MUZIKE

Kush ka pi uje n’ket krue edhe a e dini ku ndodhet?

Pas seances per Valbonen ne Shkoder.

"Vrasja e Valbonës" - Një investigim i Top Story për ndërtimin e HEC-eve

About   Privacy   Login