TROPOJA, Bajram Curri Video April 30, 2019, 7:27pm

Videos by TROPOJA in Bajram Curri. Eshte nder faqet me te mira qe ju sjell emigranteve po ashtu edhe shqiptareve foto dhe shum informacione te Tropojes, dhe ju jep mundesi vizitorve guide..

Vallja autoktone e Tropojes 1973 🇦🇱

Click to enable sound

Other TROPOJA videos

Reagimi i Stresit per filmin I LOVE TROPOJA

Cfare mendoni per kete deklarat te Ermal Mamaqit ?

Ide për të nxjerrë para nga bankomati.👌

Ujvara Valbones. Bajram Curri. Albania 🇦🇱 #waterfall #ice #hiking #valbone #albania #naturelovers #apple #outdoors

Per herë të parë e plote "Vallet e Bjeshkëve" Vallja e vjetër e Tropojës!

Një përshendetje nga patrioti jonë Endrit Baci nga Shipshani... #Like & #Share 🎧

Valle Tropojane, Dragobi 1977

Nje vidéo shume e bukur qe flet per punimet ne hidrocentralin e Fierzes

Maja e hekurave

Super video

Valbone

I❤️TROPOJA

Tropoje - Lugina e Valbones from helicopter 2019

Ujvara Valbones.

Lumi Gash*t
Lumi Gash*t Credit: https://bit.ly/2LmVRpX

Ujvara Valbones
Ujvara Valbones. Credit:@Fatjon Plaku Photography

Lumi Gash*t.Tropoje. Albania 🇦🇱

Tropoja Valbona Liqeni Fierza Koman Lake

Në livadhe kuajt ne Dobërdol

Jemi ne Valbonë-Tropojë ❤️ Shperndaje ta shohin dhe miqt tuaj 😀

Melodi me fyell me pamje nga Nikaj - Merturi. Tropoje.

Grupi i Tropojës - Kërcim grash nga Bytyçi dhe Krasniqja.

Vallja autoktone e Tropojes 1973 🇦🇱

Pershendetje miqt e faqes TROPOJA ktu ndodhemi tek Varrezat e Deshmorve ne Dojan.Per banoret e fshatit Dojan esht e pa pranushme dhe besoj per te gjith qe kalojn aty te shohin makinat e parkuara duke kryer mardhenie seksuale ne publik dhe ndotja e ambientit ne kte lloj menyre.Bashkia te reagoje qe ti largoj kta lloj njerzish sepse jetojn familje aty afer kalojne femije. Nese e lexojne ata qe parkohen aty pa pik turpi mos te ndodhin me!!

About   Privacy   Login