Bamyan airtravels

Bamyan Air Travels is an IATA Accredited Agent that recently opened its new branch in Kabul and brought the latest technology from Australia which controls 245 Air Lines around the world. We are able to find out the lowest fares as fast as possible and..

etilaatroz.com

انتقاد وزیر داخله از برخورد آزاردهنده پولیس با مسافران در میدان‌هوایی حامد کرزی | روزنامه اطلاعات روز

انتقاد وزیر داخله از برخورد آزاردهنده پولیس با مسافران در میدان‌هوایی حامد کرزی

۶ اسد ۱۳۹۷ اطلاعات روز

اطلاعات روز: ویس‌احمد برمک، وزیر امور داخله از برخورد نیروهای پولیس مرزی با مسافران در میدان‌هوایی حامد کرزی انتقاد می‌کند و می‌گوید که پولیس در مواردی به‌صورت واضح مردم‌آزاری می‌کنند.

آقای برمک که امروز (شنبه، ۶ اسد) در مراسم معرفی فرمانده جدید میدان‌هوایی بین‌المللی حامد کرزی در کابل صحبت می‌کرد گفت که پرسش‌های بی‌جا و گیردادن‌های پولیس با مسافران مایه‌ی تأسف است.

به گفته‌ی او، برخی از نیروهای پولیس در این میدان‌هوایی مسافران را بدون دلیل برای چند دقیقه معطل می‌کنند و از آن‌ها سوال‌های بی‌جا می‌پرسند.

برمک در مورد آزار و اذیت خانم‌های که به تنهایی سفر می‌کنند، گفت: «یک کسی ۱۸ ساله است، دختر جوان است، او را ایستاد می‌کنند و می‌گویند که بیا که در پاسپورت تو کدام اشتباه است. بگویید نشده این کار؟ من سند دارم برای تان. او را گوشه کو، آزار بتی، اذیت کن. همکاران عزیز هوش‌تان را بگیرید، اگر به این مقصد، دیگر افغان‌ها و خارجی‌ها را آزار بدهید، یاد‌تان باشد که خودم آن‌جا می‌آیم، مه را خو دیده‌اید، راست می‌آیم و محکمه صحرایی می‌کنم. می‌آیم همان‌جا و باز ببینید که من همراه شما چگونه برخورد می‌کنم. این دیگر درست و قابل قبول نیست برای مردم افغانستان.»

پیش از این شکایت‌های متعدد از برخورد نامناسب پولیس با مسافران در میدان‌هوایی بین‌المللی حامد کرزی مطرح شده بود. آقای برمک گفت: «اگر پولیس از کسی خوشش آمد به ناحق او را ایستاد کرده مورد آزار و اذیت روحی و حتی جسمی قرار می‌دهد.»

امروز فرمانده و ۶۰ پولیس مرزی در این میدان‌هوایی جدیداَ تعیین شدند که وزیر آن را برنامه اصلاحی سه ماه و جزء استراتژی چهار ساله وزارت داخله خواند.

«در روزهای آینده برای نخستین‌بار تشکیلات وزارت داخله نهایی می‌شود»

از سوی هم ویس‌احمد برمک از اصلاحت در وزارت داخله یاد کرد و گفت بعد از ۱۷ سال برای نخستین‌بار تشکیلات وزارت داخله ساخته و در روزهای آینده نهایی می‌شود.

برمک گفت این تشکیلات که در هفته‌ی آینده نهایی و از سوی رییس‌جمهور منظور خواهد شد، براساس نیازمندی و وظایف اساسی وزارت داخله تهیه شده است.

او پذیرفت که در گذشته در بخش‌های مختلف وزارت داخله به صورت گسترده فساد وجود داشته که پس از اصلاحات یک سال اخیر نمی‌توان یک افغانی و یا دالر را بدون ارائه اسناد از سیستم مالی از یک بخش به بخش دیگر انتقال داد.

او در مورد چگونگی فساد در وزارت داخله گفت: «چند روز پیش شماری از همکاران ما در جریان انتقال پولیس از یک ولایت به ولایت دیگر، ۶۰ تا ۸۰ تکت اضافی گرفته بودند که از سوی بخش مالی وزارت داخله سریال نمر تکیت‌ها بررسی و جعلی بودن آن ثابت شد. قضیه زیر بررسی است و به دادستانی فرستاده می‌شود. این قضیه یک درس باشد به منسوبان وزارت داخله که اسناد جعلی را دیگر به ریاست مالی نبرند.»

وزیر داخله می‌گوید که سیستم مالی این وزارت ساخته شده که با گذشتن مکتوب‌ها از این سیستم، مکتوب‌های جعلی و تکراری شناسایی می‌شود. به گفته‌ی او، پیش از این براساس اسنادهای جعلی و تکراری اضافه‌ستانی می‌شده و این گونه فساد در این وزارت در چرخش بوده.

ویس‌احمد برمک یادآور شده که سال گذشته وزارت داخله از سقف بودجه منظور شده ۸۲ میلیارد افغانی دو میلیارد قرضدار بود، اما امسال با سقف بودجه ۶۴ میلیارد افغانی نه تنها قرض‌دار نیست که بیشتر ۱.۷ میلیارد افغانی پس‌انداز دارد.

بیشتر بخوانید

Read more: https://etilaatroz.com/63664/#ixzz5MdsPT4h4

etilaatroz.com اطلاعات روز: ویس‌احمد برمک، وزیر امور داخله از برخورد نیروهای پولیس مرزی با مسافران در میدان‌هوایی حامد کرزی انتقاد می‌کند و می‌گوید که پولیس در مواردی به‌صورت و....

پیشا پیش فرا رسیدن سعید فطر را برهمگان تهنیت وتبریک عرض میکنم واز خداند بزرگ استدعا دارم تا ایام عید خجسته را درکنار خانواده واقارب در صلح وارامش وبه خوبی و خوشی سپری نماید

Bamyan airtravels

Photos from Bamyan airtravels's post

[12/31/17]   سال نو ٢٠١٨ بر همگان مبارک.
با امید سال سرشار از موفقیت و سربلندی برای همه شما

فساد در میدان هوایی کابل
علی عادلی

روز شنبه برای یک برنامه آموزشی عازم بلگراد، صربستان شدم. در میدان هوایی حامد کرزی/کابل بعد از اینکه کارت پرواز گرفتم، در دروازه ورودی جایی که خروجی می زنند دو نفر پاسپورت ها را بررسی می کردند تا مطمئن شوند که مسافرین در فهرست ممنوع الخروج ها نیستند.

وقتی پاسپورتم را دادم، مسئول مربوطه به من گفت که من ممنوع الخروج هستم. پرسیدم که چطور ممکن است که من ممنوع الخروج باشم ولی خودم از جرم خود خبر نداشته باشم. و در ضمن من هفته پیش به دهلی سفر داشتم و هیچ خبری از ممنوع الخروج بودن من نبود.

گفت که تذکره خود را بده. من تذکره خود را خواستم. قبل از اینکه تذکره من برسد، نفر گفت که با آمر صاحب صحبت کنم. آمر صاحب در غرفه پهلویش نشسته بود. وقتی پیش آمر صاحب رفتم، در آخرین روز ماه مبارک رمضان به من گفت که می خواهم به برنامه خود برسم یا به خانه و زندان بروم؟ در جواب گفتم من باید به برنامه خود برسم. به من گفت که "چند شیرینی" می دهم تا مرا به برنامه ام برساند؟ گفتم آمر صاحب من پول اضافی ندارم که برایت شیرینی بدهم و در ضمن من هیچگاه نمی توانم این کار را انجام دهم. پاسپورت مرا انداخت و گفت برو. آیا با شیرینی می شود از فهرست ممنوع الخروج ها خارج شد؟

وقتی به غرفه ای که خروجی می زند رفتم، مسئول آن به بهانه اینکه ویزای صربستانم جعلی است، مرا یک ساعت متوقف کرد و می خواست از من رشوه بگیرد. متاسفانه دو سه نفر دیگر هم آمدند و یکی با کمال پررویی گفت که شما هزاره ها همیشه این مشکل را دارید. گفتم چه مشکلی؟ گفت که به مشکل خود اعتراف نمی کنید و مثلا ویزای تو جعلی است ولی تو اعتراف نمی کنی.

آن روز پرواز مربوطه من حدود سه ساعت تاخیر داشت اگر نه به خاطر چند مسئول فاسد پروازم و در نتیجه برنامه ام را از دست داده بودم.

بعد از ظهر شلوغ نیست و مسئولان در بخش خروجی به راحتی و بدون شرم مردم را اذیت می کنند.

اینکه مسئولان در جای مهمی چون فرودگاه در روز روشن از مردم رشوه می خواهند نشان می دهد که سخنان رئیس‌جمهور و دیگر مقامات حکومت وحدت ملی در مورد جدی بودن مبارزه با فساد یک بلوف بیش نیست اگر نه این مسئولان اندکی ترس می داشتند و اینقدر مردم را اذیت نمی کردند.

هزاره ورلد سنگر عدالتخواهی در جهان
Hazara World

Timeline Photos

عرض سلام من هم عيد را به هـمه شما خوبان و فاميل شريف تان تبريك گفته از بارگاه منان براي تان ارزوي يك عيد خوب پر از شادي وصميميت را ارزو دارم!!!

pakembassykabul.com

Embassy of Pakistan, Kabul

بورسيه هاي تحصيلي جمهوري اسلامي پاكستان براي دوره ليسانس، ماستري و دوكتورا
ثبت الي ١٠ مي ٢٠١٧ جريان دارد
به باور من نبايد فرصت هاي تحصيلي را از دست داد اين به خود ما تعلق دارد كه از دانشگاه چي مي اموزيم!
The Government of Pakistan is offering Bachelors (4/5 years program), MS/MPhil and PhD level scholarships under the Prime Minister Scholarship Scheme for Afghan National Students for the year 2017-2018.
http://www.pakembassykabul.com/news_events.php

pakembassykabul.com The Government of Pakistan is offering Bachelors (4/5 years program), MS/MPhil and PhD level scholarships under the Prime Minister Scholarship Scheme for Afghan National Students for the year 2017-2018. The students who want to apply for the scholarship must fulfill following eligibility criteria:

Timeline Photos

#مژده_به_هموطنان_گرامی!
تکت های تمام خطوط هوایی افغانستان و جهان را با نازلترین قیمت از اینجا بدست آورید.
کابل _ دهبوری _ نگین غرب پلازا _ شرکت سیاحتی و جهانگردی بامیان.

#بامیان_نام_آشنا_و_معتبر دعرصه سیاحت و جهانگردی.

پیشاپیش فرا رسیدن سال نو1396 به همه ای هموطنان عزیز مبارک باد!
بهار نماد جلوه گاه الهی در بازآفرینش طبیعت است ونوروزطلیعه این دگرگونی شگرف وپیامی است به آدمی برای ازخود رستن وبه او پیوستن باآروزی پراز صفا وصمیمیت، صلح وآرامش ورشد وشکوفایی میهن درپرتو عنایت الهی امید است نوروزتان همواره با پیروزی های نو همراه باشد.

بامیان نام معتبر وقابل اطمینان
در عرصه سیاحت و جهان گردی

[03/08/17]   تغيير اجباري است تغيير از تو اجازه نمي گيرد ووارد زندگيت ميشود اما رشد چيزي است كه به اراده تو بستگي داردتو هستي كه تصميم ميگري رشدكني.
يگ پيشنهاد بجاي اينقدر ضايع وقت و منفي بافي توهين وتحقير ديگران در فيسبوك ،
خوب است سري توانايى خود كار كنيم كه نتيجه مثبت دارد .لاأقل تواناي خود را در اين ملك پهناور وثروتمند بكار بيندازيم و تجربه كنيم !
كسي بنام ايويت ولسكي ديروز برايم زنگ زد گفت باميان تريول اجنسي ، گفتم بلي گفت از امارات ايرلاينز زنگ ميزنم ميخواهم بيايد دفتر مركزي سيدني گفتم مه غريب آدم هستم بايد كار كنم وقت ندارم امري باشد . گفت خوب ما مياييم فردا كه امروز باشد!
گفتم بفرمايد اصلا باورم نميشد چون در سال ٢٠٠٨ امارات با وجود چند بار مراجعه و اصرار قبول نكرد كه از پليت شان استفاده كنم يعني تكت امارات ايرلاينزبفروشم .اما وقت دفتر امد با يگ مجسمه هواپيماي امارات كه يك كلو وزن دارد تحفه بايگ بيزنس كلاس تكت دوبي گفت اجنسي باميان از جمله ١٠ بهترين در سيدني شناخته شده و موفقيت بيشتر ارزو كرد تعجب كردم خواستم با شما خوبان شريك كنم كه مابايد در هر كاري كه هستيم كوشيش كنيم بغير از خود با ديگران مقابله كنيم ،تا مقايسه شويم .

مژده به هموطنان عزیز!
شرکت سیاحتی، زیارتی و تکت فروشی (جهان گردی بامیان) با کارمندان مجرب و تحصیل کرده جهت عرضه خدمات تکت، سیاحت و زیارت با نازلترین قیمت تسهیلات سفر شما را محیا میسازد.
آدرس: چوک دهبوری، غرب پلازا.
نمبر های تماس:
0093202512000
0093792300081
0093792300082
0093792300083

پرواز های جدید را با بالهای مطمین تجربه نمایید!
مسافرین محترم
شرکت هوایی کام ایر با مسرت آغاز پرواز جدید خویش را روزانه یک پرواز به شهر استانبول کشور ترکیه اعلان میدارد.
آغاز پرواز: 26 مارچ 2017 مطابق ۶ حمل ۱۳۹۶.

اسپيشل سيدني كويطه شامل ماليات دو طرفه ١٥٨٠ special from sydney to Quetta with emirates return 1580 conditions apply

#مژده_به_هموطنان_گرامی!
تکت های تمام خطوط هوایی افغانستان و جهان را با نازلترین قیمت از اینجا بدست آورید.
کابل _ دهبوری _ نگین غرب پلازا _ شرکت سیاحتی و جهانگردی بامیان.

Bamyan airtravels

بامیان نام آشنا، مطمئن و معتبر در عرصه سیاحت و جهان گردی !
دارنده جواز از سازامان جهانی حمل و نقل هوایی و افغان تور.
فعالیتهای ما در کابل:
1. صدور تکت تمام شرکت های هوایی داخلی و خارجی با نازلتر نرخ.
2. تبدیل تکت.
3. باز پرداخت تکت.
4. خانه پوری فورم ویزای سیاحتی، تجارتی، تحصیلی و صحی.
5. ارایه خدمات بیمه مسافرتی.
6. ریزرف هتل و مهمان خانه در داخل و خارج کشور برای مسافرین و سیاحان.
7. ارایه خدمات ترانسپورت زمینی برای مسافرین در داخل و خارج کشور.
8. خدمات حج عمره.
9. خدمات عتبات عالیات المقدسه.
آدرس : کابل _ دهبوری _ نگین غرب پلازا.

بامیان نام آشنا، مطمئن و معتبر در عرصه سیاحت و جهان گردی !
دارنده جواز از سازامان جهانی حمل و نقل هوایی و افغان تور.
فعالیتهای ما در کابل:
1. صدور تکت تمام شرکت های هوایی داخلی و خارجی با نازلتر نرخ.
2. تبدیل تکت.
3. باز پرداخت تکت.
4. خانه پوری فورم ویزای سیاحتی، تجارتی، تحصیلی و صحی.
5. ارایه خدمات بیمه مسافرتی.
6. ریزرف هتل و مهمان خانه در داخل و خارج کشور برای مسافرین و سیاحان.
7. ارایه خدمات ترانسپورت زمینی برای مسافرین در داخل و خارج کشور.
8. خدمات حج عمره.
9. خدمات عتبات عالیات المقدسه.
آدرس : کابل _ دهبوری _ نگین غرب پلازا.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kabul?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Dehbori Square Negin Gharb Plaza
Kabul
1006

Opening Hours

Monday 08:00 - 17:00
Tuesday 08:00 - 17:00
Wednesday 08:00 - 17:00
Thursday 08:00 - 17:00
Saturday 08:00 - 17:00
Sunday 08:00 - 17:00
Other Tour Agencies in Kabul (show all)
KABUL JAN KABUL JAN
Kabul, Afghanistan
Kabul, 1003

A page for the lovers of Kabul. Hit 'Like' and show your love and devotion to Kabul city :)

Qargha - قرغه Qargha - قرغه
Kabul, 72400

Qargha is the only sightseeing place in Kabul. It is a a reservoir located just 9 KM from Kabul City

Kabul Karwan Kabul Karwan
Abdul Haq Square , Kabul Tower
Kabul

KBL-K Travel & Tours provides first-class corporate travel management services to international and national organizations in Afghanistan. We draw on exten

Explore Afghanistan Explore Afghanistan
Shar-e-now
Kabul

Explore Afghanistan guides you throughout Afghanistan with live trips to historical, beautiful and natural locales with live Photography, Guides, and Information.

Paktia Karwan Travel Paktia Karwan Travel
Kabul Jada-e-Maywind
Kabul, 1001

Rahmani Travel Services Rahmani Travel Services
CHAMAN HOZORI FIRST ITTIHADIYA MARKET SECOND FLOOR
Kabul, 0093

OUR SERVICES: TICKETING,VISA SERVICE,UMRAH & ETC TRAVEL SERVICES

Naikbeen transportation company Naikbeen transportation company
2nd Street Kart-e-naw
Kabul

JET 24 Travels & Tours. JET 24 Travels & Tours.
Shar-e-Naw Ansari Plaza
Kabul, 24000

Will define each and everything soon.

Blue Journey Travel Agency Blue Journey Travel Agency
Kabul Karte 3 In Front Of Azizi Bank
Kabul, KABUL

Blue Journey Travel we provide the extra value added services that the competition cant claim.

شرکت سیاحتی یونس              younas travel & tours شرکت سیاحتی یونس younas travel & tours
Kabul, 26000

Younas Travel Agency

Kabil Hayvanat Bahçesi Kabil Hayvanat Bahçesi
Dehmazang
Kabul, 0093

Kabil Müzesi Kabil Müzesi
In Front Of Darul Aman Palace, Darul Aman Palace Road
Kabul, 1004