Blue Ocean Travels and Tours

We do have all international and Domestic Ticketing

Operating as usual

خدمات حج عمره با نازلترین قیمت و در مدت 4 روز کاری.

[11/18/15]   فنلند دستورالعمل پناهجویان افغان را بروز رسانی میکند

خدمات پناهندگی فنلندی در حال حاضر وضعیت امنیتی افغانستان را ارزیابی مینماید. دستورالعمل های تصمیم گیری برای درخواستی های پناهندگی بر اساس معلومات حاصله تهیه خواهد شد. تصمیم گیری در مورد تقاضای پناهندگی افغان ها در حال حاضر متوقف شده.

این قضیه از قبل واضح است که بررسی تقاضاهای پناهندگی افغانها بطور فزاینده جهت بررسی فردی و اظهارات شخص که مورد اذیت و آزار قرار گرفته آغاز خواهد شد، همانند دستورالعمل های تقاضای پناهندگی برای عراقی ها و سومالیایی ها که در ماه اکتوبر بروز رسانی شد. امسال 36 فیصد پناهندگانی که در مورد شان فیصله شده به آنها پناهندگی یا اقامه بر اساس حمایت بین المللی داده شده.

آزمایش سنی برای اطفال که تنها میایند باید اضافه شود

خدمات پناهندگی فنلندی آزمایش سنی برای پناهجویان زیر سن که به تنهایی به فنلند میرسند را نیز اضافه خواهد کرد. اگر یک پناهجو ادعا میکند که زیر سن است و سندی برای ثبوت ندارد و دلائل آشکار برای مشکوک شدن وجود دارد، وی فوراً معاینه قانونی برای سن خواهد شد.

در سال 2014 فنلند حدود 196 پناهجو دریافت کرد که به تنهایی در این کشور وارد شده بودند. 70 نفر آنها معاینه قانونی برای سن شدند که از آنجمله 39 نفر بالای سن بودند.

معلومات بیشتر در زبان انگلیسی:

آلمان تصمیم دارد بسیاری از افغانهای را که در این تازگی ها به آن کشور سرازیر شده اند، با احتمال زیاد به افغانستان برگرداند.
توماس دی مایزیری، وزیرداخلۀ آلمان روز چهارشنبه گفت که آلمان و سایر کشور های غربی، ملیون ها دالر کمک انکشافی را به افغانستان سرازیر کرده و سربازان و پولیس را به آن کشور فرستاده اند تا نیرو های امنیتی افغان را آموزش دهند.
آقای مایزیری گفت "افغان هاییکه به آلمان آمده اند انتظار نداشته باشند که می توانند اقامت گزینند و قضیۀ افغان ها به صورت جداگانه بررسی خواهد شد."

مسیر پناهجویان از ترکیه به آلمان!

Kohi Navruz

[10/11/15]   وزارت مهاجرین و عودت‌کننده‌گان افغانستان می‌گوید پناهنده‌گان افغان یک‌بار دیگر در محراق توجه جهانی قرار گرفته‌اند.

سید حسین عالمی بلخی، وزیر مهاجرین و عودت‌کننده‌گان افغانستان که به تازه‌گی از نشست اکسکام یا کشورهای مهاجرپذیر برگشته پس از چاشت روز یک‌شنبه(۱۹ میزان) در یک نشست خبری گفت که دوروز این نشست ویژۀ افغانستان بود و تلاش صورت گرفت تا توجه جامعۀ جهانی به پناه‌جویان افغان جمع شود.

آقای بلخی گفت که تمام اشتراک‌کننده‌گان در این نشست به شمول نمایندۀ ایالات متحدۀ امریکا، اروپا، افریقا و کشورهای سازمان هم‌کاری‌های اسلامی و هم‌چنان کشورهای هم‌سایۀ ایران و پاکستان حمایت‌شان را از افغانستان که هنوز مهاجرینش نیاز به هم‌کاری دارد، اعلام کردند.

وزیر مهاجرین گفت در این نشست مطرح شد که هنوز افغانستان ناامن است، مشکلات زیادی دارد و نیازمند حمایت می‌باشد. به گفتۀ او مهاجرینی که امسال به کشورهای اروپایی رفته‌اند تقاضا شده تا بدون هیچ استثنا پذیرفته شوند.

اما بلخی افزود که تعدادی از پناهنده‌گان افغان در کشورهای اروپایی پذیرفته خواهند شد و انتظار این هم وجود دارد که شماری پذیرفته نشوند.

او گفت طرح پورت‌فولیو را که حکومت افغانستان برای جلب کمک‌های بیش‌تر در زمینۀ برگشت پناهنده‌گان و حل مشکلات‌شان مطرح کرده بودند نیز پذیرفته شد.

وزیر مهاجرین اضاره کرد:” طرحی را در آن‌جا ارایه کردیم که ۵۵۳ ملیون دالر برای زمینه‌سازی عودت مهاجرین و حل مشکلات بی‌جاشده‌گان داشتیم؛ این طرح ما از طرف تمامی کشورها مورد تایید قرار گرفت”.

در پایان این نشست کشورهای مهاجرپذیر بیانیه‌یی را در رابطه به افغانستان صادر کرده در آن حمایت قاطع و همه‌جانبه‌شان را از پناهنده‌گان افغان در داخل یا خارج، تا زمانی که زمینۀ بازگشت داوطلبانه‌شان مساعد می‌شود اعلام کرده‌اند.

وزیر مهاجرین گفت که نگاه ویژه برای پناهنده‌گان افغان به وجود آمده وپناهنده‌گان افغان پس از ۳۵ سال فراموشی یک‌بار دیگر در محراق توجه جهانی قرار گرفتند.

[09/03/15]   سفارت آلمان مقیم کابل به مدت ۶۰ روز مسدود گردیده دوستان که خواهان اخذ شنگن هستند مطلع باشند.

دلایل ریجکت شدن ویزا

در اکثر مواردی که ویزای فرد رد می شود ،به پررنگ ترین دلیلی که می توانیم اشاره کنیم مخصوصا برای ما ایرانیان،نداشتن دلیل محکم و قانونی برای برگشت خود از کشور مورد نظر است و این امر گرفتن ویزا را برای ما غیر ممکن می سازد ،اگر نتوانیم دقیقا با شواهد و مدارکی محکم ثابت کنیم که برنامه ی کوتاه یا بلند مدت ما ،برای ما و کشور مورد نظر سودی ندارد مطمئنا ویزای ما رد خواهد شد.

چگونه می توانیم خود را برای مصاحبه در سفارت آماده کنیم؟

لف) آماده کردن مدارک اضافی وتحویل به صورت حضوری در سفارت ، با دقت به سوالات افسر مورد نظر گوش کنید و آنچه را که می خواهد پاسخ دهید یعنی وارد حاشیه جات نشوید و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویید.

ب) حتی اگر افسر از شما دو بار سوال خود را پرسید ونیاز به پاسخی قوی تر داشت باید بدون چون و چرا پاسخ دهید.به طور رسمی سعی می کنند تصمیم خود را با توجه به قصد شما بگیرند و بعد از شنیدن تمامی برنامه های شما می توانند پاسخ آری یا خیر دهند.اگرافسر پاسخی محکم از شما دریافت نکند ویزای شما رد خواهد شد.یکی از بزرگترین مشکلات ما ایرانیان در رابطه با اخذ ویزا این است که نمی توانیم دلیل محکم برای برگشت خود از کشور مورد نطر داشته باشیم و ثابت کنیم که بعد از اتمام برنامه ی خود به کشور خود باز می گردیم.باید دلایل بسیار منطقی داشته باشیم که چرا این کشور را برای تحصیل خود انتخاب کرده ایم؟ (بسیار منطقی)باید آنها را درباره ی توسعه ی شغلی وبرنامه ی آینده ی خود بعد از اتمام دوره ی تحصیلی وبرگشت به کشور خود مطلع کنیم و توضیح دهیم که چرا گذراندن این دوره در این کشور برای ما با اهمیت است.

ج) برخی دیگر از سوالاتی که احتمال دارد افسر از شخص مورد نظر بپرسد به شرح زیر است:

آیا بعد از اتمام این دوره قصد ادامه تحصیل را دارید؟
با چه موضوعی؟
چرا به این دوره نیاز دارید؟
چه برنامه ای برای گذراندن این دوره با موفقیت دارید؟
این کشور چه کمکی می تواند در برنامه ی شما داشته باشد؟

باید سعی کرد که بیشتر در مورد انتخاب دوره ی مورد نظر صحبت کنیم و نشان دهیم که دانش و اطلاعات بسیار کافی درباره ی نظام آموزشی کشور مورد نظر را داریم و روش های آموزش را در کشور مورد نظر می دانیم.

نکته: به هیچ وجه در قبال سوالی که افسر می پرسد ،چرا کشور من را انتخاب کردید نباید گفت:همینطوری،دوستان من اونجا هستند،کشور شما رو دوست دارم،از فیلم های کشورتان خوشم می آید،از بستگانم آنجا هستند وهر دلیلی که اهمیت نداشته باشد ؛این پاسخ ها باعث رد شدن ویزای شما خواهد شد.

دوستان به یاد داشته باشید که افسری که در یک سفارت مشغول به کار است،روزانه بالاتر از ۲۰۰ نفر مراجعه کننده دارد و زمان زیادی برای صحبت با شما ندارد ،شما باید سعی کنید که آنها را در بحث و گفتگوی بسیار کوتاه قانع کنید.

نکات مهم ویزای شینگن

داشتن ویزای شنگن لزوما به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شنگن خود را از یونان گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شنگن شوید مقامات مرزی شنگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شنگن اخراج کنند. مسافر ورودی به شنگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه های اقامت نماید.

برای اخذ ویزای شنگن راههای مختلفی وجود دارد. ساده ترین راه اقدام از طریق تور مسافرتی و اخذ ویزای نوع C می باشد که البته باید برای اخذ آن پرینت حساب بانکی، پرینت آخرین فیش حقوقی، چک بانکی در وجه آژانس و یا سند ملکی به نام خودتان را از قبل آماده کنید تا ضمانت برگشتتان از سفر باشد. راههای دیگر، دریافت دعوت نامه رسمی جهت بازدید از فامیل، دریافت دعوت نامه از یک شرکت معتبر مبنی بر حضور در یک نمایشگاه بین المللی و … می باشند...£

8am.af

وضع محدودیت تازه بر سفر افغان‌ها به امارات متحده عربی

8am.af تسلیم شدن یک قرارگاه مهم پولیس در وردوج بدخشان به طالبان، سرافگندگی بزرگ برای دولت و یک شکست استخباراتی کلان است. روایت رسمی این است که فرمانده این قرارگاه، تمام امکانات و افزار قرارگاه خود را به طالبان سپرده است و خود نیز...

Timeline Photos

Saudi Four Years Work Visa ویزه چهار ساله کار عربستان سعودی
Contact: 0795-909-909
Email: [email protected]

Contact: 0795-909-909
Email: [email protected]

Timeline Photos

Contact: 0795-909-909
Email: [email protected]

Blue Ocean Travels and Tours's cover photo

Contact: 0795-909-909
Email: [email protected]

7 Days Dubai Tour @ 888 USD, Included Visa, Roundtrip Tickets and 3 Time Meal.
Contact: 0795-909-909
Email: [email protected]

Photos from Blue Ocean Travels and Tours's post

Dubai - Amazing House in Desert.

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

0795-909-909

محل زیبا برای زندگی در استانبول
مجتمع مسکونی جدید NCITY ترکیبی از معماری مدرن و زیبا در یکی از بهترین محل های استانبول در اسن یورت (فاصله تا فرودگاه اتاترک 12 کیلومتر)
قیمت 52.000 $. 65m2
قیمت 95000 $. 95m2
قیمت105000 $. 135m2
توجه: کلیه پرداخت این پروژه بینظیر نقد میباشد..
امکانات این پروژه:
•گروه امنیتی24 ساعت
• محیطی سر سبز
• دوربین های امنیتی
• استخر رو باز
• زمین بسکتبال
• سالن بدنسازی با وسایل جدید
• منطقه بازی کودکان برای کلیه سنین
• پارکینگ سرپوشیده
• و هزاران امکانات دیگر
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فارسی زبان ما تماس بگیرید:
تلفن: 00905355179068
وایبر رایگان:00905355179068
ایمیل: [email protected]
اسکایپ: newdayplus62

پروژه بی نظیر N City در یکی از رویایی ترین مناطق استانبول بدون واسطه املاک خود را از سازننده پروژه بخواهید یک خوابه . دو خوابه و سه خوابه
شروع قیمت این پروژه بی نظیر از:
از 52000$
برای اطلاعات بیشتر با دفتر ترکیه ما تماس بگیرید.
تلفن: 00905355179068

Photos from Blue Ocean Travels and Tours's post

Timeline Photos

With Love From Switzerland ᴴᶻ
0795-909-909

Timeline Photos

Burj Al Arab.

Photos from Blue Ocean Travels and Tours's post

0795-909-909

Faisal Masjid, Islamabad.
0795-909-909

0795-909-909

0795-909-909

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kabul?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Shaher-e-Now
Kabul
99999
Other Tour Agencies in Kabul (show all)
Kabul Travel & Ticketing Kabul Travel & Ticketing
Wazir Akbar Khan
Kabul, 25000

haj and umrah

Shneez Group of Companies Shneez Group of Companies
Kabul City
Kabul

www.shneez.com

Safina Travel and Tours company Safina Travel and Tours company
Mamoriat Squair
Kabul

*Add a description with basic info for Arzan Qimat.

Visit Afghanistan Visit Afghanistan
Gule Surkh Intersection
Kabul, 1001

Visit Afghanistan offers you with the ability to see Afghanistan beyond the media negativity.

Kabul Marina Travel Kabul Marina Travel
Kolola Pushta Road Shamsi Plaza
Kabul

. Kabul Marina Travel agency شرکت خدمات توریستی و تکت فروشی کابل مرینا

Golden Jet Travel & Tours Golden Jet Travel & Tours
Shar-e-naw, Shamsi Plaza
Kabul, 25000

we offer the best & safest travels Trap.

Bravo Af Travel & Tours Bravo Af Travel & Tours
Ansari Square, Shahre Naw
Kabul

با اعتبار ترین خدمات ویزه عمره در سطح افغانستان

SahiL Travel & Tours SahiL Travel & Tours
Travel Agency And Tours
Kabul

SahiL Tour team ✔ Verified Official © ORIGINAL PAGE ® Visit ✓ Like ✓ Share ✓ Tag █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

Arif,Aman Travel Agency Arif,Aman Travel Agency
جاده شهید مزاری
Kabul, 1004

vizas,tickets and tours

Star Line Travel Agency Star Line Travel Agency
شهر نو گذشته از چهارراهی تراباز خان مقابل سفارت ایران سرای سید حبیب الله دوکان نمبر (21)
Kabul, 0093

Travel Agency · Tour Agency

2A Visa Services 2A Visa Services
Malik Asghar Square, Dawoodzai Business Center Office #L1- 341 , L1- 342
Kabul, 1003

“2A Visa Services - Kabul Afghanistan” provides comprehensive support to all applicants who have interest to Study, Visit or wants Start business.

Kabul - Daikundy (DaiCab) Bus Transportation Kabul - Daikundy (DaiCab) Bus Transportation
Sultan-e Ghazi Bus Transportation, Afghan Star Hotel, Kote- E Sangi
Kabul, 93000

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C